http://kariera.mk

OSBE kërkon që PPS-së t’i vazhdohet mandati

para 12 muajve - Ina

Shefi i OSBE-së, Klemens Koja, shpreu shqetësimin për zvarritjen e bisedimeve mes pushtetit dhe opozitës, kur dihet se mandati PPS përfundon sëshpejti. “Specialja duhet të vazhdojë punën në mënyrë profesionale...

Maqedoni Veriore, OSBE kërkon një mandat të ri për Prokurorinë Speciale

para 12 muajve - Sot News

Shefi i OSBE në vend është i shqetësuar për ligjin e ri për PSP-në. Klemens Koja kërkoi që partitë të gjejnë një zgjidhje, që PSP-ja të vazhdojë të punojë pa pengesë. Koja i ndau këto vërejtje në prezantimin...

OSBE-ja kërkon një mandat të ri për PSP-në

para 12 muajve - Aktuale

Shefi i OSBE-së në vend është i shqetësuar për ligjin e ri për PSP-në. Klemens Koja kërkoi që partitë të gjejnë një zgjidhje, që PSP-ja të vazhdojë të punojë pa pengesë. Koja i ndau këto vërejtje në prezantimin...

Kërkohet një mandat i ri për PSP-në nga OSBE-ja

para 12 muajve - InfoShqip

Shefi i OSBE-së në vend është i shqetësuar për ligjin e ri për PSP-në. Klemens Koja kërkoi që partitë të gjejnë një zgjidhje, që PSP-ja të vazhdojë të punojë pa pengesë. Koja i ndau këto vërejtje në prezantimin...

OSBE E SHQETËSUAR PËR VONESËN E LIGJIT TË PPS-së, U BËN THIRRJE PARTIVE TË DAKORDOHEN

para 12 muajve - TV21

Shefi i Misionit të OSBE-së në Shkup, Klemens Koja ka deklaruar se OSBE është e shqetësuar se ligji për Prokurorinë speciale është Status Kuo dhe se po vonohet. Ai tha se puna e prokurorisë special është...

OSBE kërkon mandat të ri për PSP-në

para 12 muajve - Medial

Shefi i OSBE-së në vend është i shqetësuar për ligjin e ri për PSP-në. Klemens Koja kërkoi që partitë të gjejnë një zgjidhje, që PSP-ja të vazhdojë të punojë pa pengesë. Koja i ndau këto vërejtje në prezantimin...

OSBE kërkon që PPS-së t’i vazhdohet mandati

para 12 muajve - Flaka

OSBE rekomandon vazhdimin e papenguar të punës së Prokurorisë Speciale. Shefi i OSBE-së, Klemens Koja, shpreu shqetësimin për zvarritjen e bisedimeve mes pushtetit dhe opozitës, kur dihet se mandati PPS...

OSBE kërkon që PPS-së t’i vazhdohet mandati

para 12 muajve - Flaka

OSBE rekomandon vazhdimin e papenguar të punës së Prokurorisë Speciale. Shefi i OSBE-së, Klemens Koja, shpreu shqetësimin për zvarritjen e bisedimeve mes pushtetit dhe opozitës, kur dihet se mandati PPS...

OSBE-ja kërkon një mandat të ri për PSP-në

para 12 muajve - Alsat-M

Shefi i OSBE-së në vend është i shqetësuar për ligjin e ri për PSP-në. Klemens Koja kërkoi që partitë të gjejnë një zgjidhje, që PSP-ja të vazhdojë të punojë pa pengesë. Koja i ndau këto vërejtje në prezantimin...

OSBE-ja kërkon një mandat të ri për PSP-në

para 12 muajve - Tetova Sot

Shefi i OSBE-së në vend është i shqetësuar për ligjin e ri për PSP-në. Klemens Koja kërkoi që partitë të gjejnë një zgjidhje, që PSP-ja të vazhdojë të punojë pa pengesë. Koja i ndau këto vërejtje në prezantimin...

OSBE kërkon nga PSP-ja të vazhdojë punën me hetimet, publikoi raportin e radhës

para 12 muajve - Portalb

Misioni i OSBE në Shkup prezantoi sot raportin e dytë të përkohshëm mbi aktivitetet dhe rastet e Prokurorisë Speciale Publike (PSP), që rezultojnë nga vëzhgimet e monitorimit të gjykimeve të Misionit,...

OSBE-ja kërkon një mandat të ri për PSP-në

para 12 muajve - Lajm

Shefi i OSBE-së në vend është i shqetësuar për ligjin e ri për PSP-në. Klemens Koja kërkoi që partitë të gjejnë një zgjidhje, që PSP-ja të vazhdojë të punojë pa pengesë. Koja i ndau këto vërejtje në prezantimin...

OSBE u rekomandon partive që të dakordohen për Ligjin për PSP-në

para 12 muajve - Shenja

Jemi të shqetësuar me vonesën për draft-ligjin, duke e ditur se mandati për punë i Prokurorisë Speciale po skadon. Kështu ka deklaruar, shefi i misionit të OSBE-së në Shkup, Klemens Koja, gjatë prezantimit...

OSBE sot prezanton raportin e dytë për punën e PSP-së

para 12 muajve - Aktuale

Misioni i OSBE-së në Shkup sot do ta prezantojë raportin e dytë për aktivitetet dhe lëndët nën kompetencë të Prokurorisë Speciale Publike (PSP). Raporti është rezultat i ndjekjes së procedurave gjyqësore...

Shefi i OSBE-së: Janë shqetësuese vonesat për statusin e PSP-së

para 12 muajve - Shenja

Shefi i Misionit të OSBE-së në Shkup, Klemens Koja gjatë prezantimit të Raportit të dytë të OSBE-së për punën e Prokurorisë Speciale Publike, tha se ata janë të shqetësuar me vonesën që po bëhet sa i përket...

OSBE sot prezanton raportin e dytë për punën e PSP-së

para 12 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 qershor – Misioni i OSBE-së në Shkup sot do ta prezantojë raportin e dytë për aktivitetet dhe lëndët nën kompetencë të Prokurorisë Speciale Publike (PSP). Raporti është rezultat i ndjekjes së...

Prezantim i Raportit të dytë për aktivitetet e PSP-së

para 12 muajve - Koha.mk

Shkup, 12 qershor – Misioni i OSBE-së në Shkup sot do ta prezantojë Raportin e dytë kalimtar për aktivitetet dhe lëndët në kompetencë të Prokurorisë Speciale Publike. Raporti është rezultat i ndjekjeve...

OSBE, do të prezantojë Raportin e dytë për aktivitetet e PPS-së!

para 12 muajve - TV21

OSBE në Shkup sot do të prezantojë raportin e dytë kalimtar të aktiviteteve dhe lëndët në kompetencë të Prokurorisë Publike Speciale. Ky raport është rezultat i ndjekjeve të procedurave të lëndëve në kompetencë...

OSBE sot prezanton raportin e dytë për punën e PSP-së

para 12 muajve - Fakti Ditor

Misioni i OSBE-së në Shkup sot do ta prezantojë raportin e dytë për aktivitetet dhe lëndët nën kompetencë të Prokurorisë Speciale Publike (PSP). Raporti është rezultat i ndjekjes së procedurave gjyqësore...

OSBE sot prezanton raportin e dytë për punën e PSP-së

para 12 muajve - Tetova Sot

Misioni i OSBE-së në Shkup sot do ta prezantojë raportin e dytë për aktivitetet dhe lëndët nën kompetencë të Prokurorisë Speciale Publike (PSP). Raporti është rezultat i ndjekjes së procedurave gjyqësore...

Misioni i OSBE-së në Shkup do të prezantojë raportin e dytë mbi monitorimin e rasteve gjyqësore nën kompetencën e PSP-së

para 12 muajve - Zhurnal

Shkup, 11 qershor, zhurnal.mk – Prokurorja speciale Katica Janeva dhe ambasadori Clemens Koja, Shef i Misionit të OSBE-së në Shkup, do t’iu drejtohen të pranishmëve gjatë prezantimit të raportit të dytë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK