http://kariera.mk

Facebook ju paguan nëse e lejoni tu gjurmojë telefonin

para 2 muajve - Medial

Facebook edhe njëherë tjetër do të paguajë njerëzit për ti monitoruar sesi përdorin telefonët e tyre përmes një aplikacioni quajtur Study. Aplikacioni do të monitorojë cilat aplikacione janë të instaluar...

Facebook do iu paguajë, nëse do ta lejoni t’ua përcjellë aktivitetin në telefonat tuaj

para 2 muajve - Tetova1

Facebook do të paguajë përdoruesit, për t’i monituar mënyrën se si shfrytëzojnë telefonin e tyre, përmes një aplikacioni të ri të quajtur Study. Aplikacioni do të monitorojë cilat programe janë të instaluara...

Facebook vendos të paguajë përdoruesit e tij, ja çfarë duhet të bëni që të përfitoni

para 2 muajve - Koha Jone

Të dhënat personale, statistikat dhe zakonet e përdorimit të aplikacioneve janë thesare të vërteta dixhitale. Facebook e di mirë këtë gjë dhe për të njohur më mirë përdoruesit e saj, ka hedhur në treg...

Facebook ju paguan nëse e lejoni tu gjurmojë telefonin

para 2 muajve - Arbresh

Facebook edhe njëherë tjetër do të paguajë njerëzit për ti monitoruar sesi përdorin telefonët e tyre përmes një aplikacioni quajtur Study. Facebook edhe njëherë tjetër do të paguajë njerëzit për ti monitoruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK