http://kariera.mk

Çifti nga Maqeodnia që vdiq në aksident rrugës nga Italia për në Francë, kishin një foshnje 6 muajshe

para 3 muajve - OraInfo

Tragjedi e madhe ka ndodhur në rrugët e Italisë, pas një aksidenti fatal, shuhet familja me prejardhje nga Shkupi, derisa po ktheheshin në Francë ku edhe po jetonin. Mediet italiane kanë publikuar fotografi...

Aksidenti fatal i merr jetën çiftit nga Shkupi, mbijeton foshnja 6 muajshe

para 3 muajve - Albeu

Një familje shqiptare nga Maqedonia me vendbanim në Francë, ka pësuar një aksident fatal ku kanë mbetur të pajetë një çift 24-vjeçar, e ku i mbijetuar i aksidentit është foshnja e tyre 6-muajshe. Çifti...

Tragjedi e madhe: Vdes çifti nga Maqedonia, rrugës për në Francë

para 3 muajve - Albinfo

Tragjedi e madhe ka ndodhur në rrugët e Italisë, pas një aksidenti fatal, shuhet familja me prejardhje nga Shkupi, derisa po ktheheshin në Francë ku edhe po jetonin. Mediet italiane kanë publikuar fotografi...

Çifti nga Maqedonia vdes në një aksident në Itali, mbijeton foshnja 6 muajshe

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Tragjedi e madhe ka ndodhur në rrugët e Italisë, pas një aksidenti fatal, shuhet familja me prejardhje nga Shkupi, derisa po ktheheshin në Francë ku edhe po jetonin. Mediet italiane kanë publikuar fotografi...

Çifti nga Maqeodnia që vdiq në aksident rrugës nga Italia për në Francë, kishin një foshnje 6 muajshe

para 3 muajve - Arbresh

Tragjedi e madhe ka ndodhur në rrugët e Italisë, pas një aksidenti fatal, shuhet familja me prejardhje nga Shkupi, derisa po ktheheshin në Francë ku edhe po jetonin. Mediet italiane kanë publikuar fotografi...

Çifti nga Maqedonia vdes në një aksident në Itali, mbijeton foshnja 6 muajshe

para 3 muajve - Periskopi

Tragjedi e madhe ka ndodhur në rrugët e Italisë, pas një aksidenti fatal, shuhet familja me prejardhje nga Shkupi, derisa po ktheheshin në Francë ku edhe po jetonin. Mediet italiane kanë publikuar fotografi...

Çifti nga Maqedonia që humbën jetën në ndeshje rrugës nga Italia për në Francë, kishin një foshnje 6 muajshe

para 3 muajve - Bota Press

Tragjedi e madhe ka ndodhur në rrugët e Italisë, pas një aksidenti fatal, shuhet familja me prejardhje nga Shkupi, derisa po ktheheshin në Francë ku edhe po jetonin. Mediet italiane kanë publikuar fotografi...

Çifti nga Maqedonia që humbën jetën në ndeshjen rrugës nga Italia për në Francë, kishin një foshnje 6 muajshe

para 3 muajve - Bota Press

Tragjedi e madhe ka ndodhur në rrugët e Italisë, pas një aksidenti fatal, shuhet familja me prejardhje nga Shkupi, derisa po ktheheshin në Francë ku edhe po jetonin. Mediet italiane kanë publikuar fotografi...

Shuhet në aksident çifti nga Shkupi, u mbijeton foshnja 6-muajshe (emrat e viktimave)

para 3 muajve - Te Sheshi

Një familje shqiptare nga Maqedonia me vendbanim në Francë, ka pësuar një aksident fatal ku kanë mbetur të pajetë një çift 24-vjeçar, e ku i mbijetuar i aksidentit është foshnja e tyre 6-muajshe. Çifti...

Tragjedi! Kanë humbur jetën çifti nga Maqedonia rrugës për në Francë

para 3 muajve - Portalb

Një tragjedi ka ndodhur në rrugët e Italisë, pas një aksidenti fatal, shuhet familja me prejardhje nga Shkupi, derisa po ktheheshin në Francë ku edhe po jetonin, shkruan Alsat. Mediet italiane kanë publikuar...

Ja kush janë çifti që kanë ndërruar jetë në aksident tragjik në Itali

para 3 muajve - Alsat-M

Në një aksident tragjik, rrugës nga Italia për në Francë, jetën e kanë humbur një çift bashkëshortor nga lagjja Metodija –Andonov – Çento. Bëhet fjalë për personin Ebubekër Sulejmani dhe bashkëshorten...

Tragjedi e madhe: Vdes çifti nga Maqedonia, rrugës për në Francë

para 3 muajve - Aktuale

Tragjedi e madhe ka ndodhur në rrugët e Italisë, pas një aksidenti fatal, shuhet familja me prejardhje nga Shkupi, derisa po ktheheshin në Francë ku edhe po jetonin. Mediet italiane kanë publikuar fotografi...

Tragjedi e madhe: Vdes çifti nga Maqedonia, rrugës për në Francë

para 3 muajve - Alsat-M

Tragjedi e madhe ka ndodhur në rrugët e Italisë, pas një aksidenti fatal, shuhet familja me prejardhje nga Shkupi, derisa po ktheheshin në Francë ku edhe po jetonin. Mediet italiane kanë publikuar fotografi...

Detaje për aksidentin tragjik ku humbën jetën bashkëshortët nga Haraçina

para 3 muajve - Shenja

Një çift i ri bashkëshortor nga Maqedonia ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Itali, ndërsa për mrekulli ka shpëtuar foshnja e tyre gjashtë muajsh. Bëhet fjalë për  24-vjeçarin Ebubekër Sulejmani nga...

Tra gjedi e madhe: Vd es çifti nga Maqedonia, rrugës për në Francë

para 3 muajve - Tetova1

Tra gjedi e madhe ka ndodhur në rrugët e Italisë, pas një aks identi fatal, shuhet familja me prejardhje nga Shkupi, derisa po ktheheshin në Francë ku edhe po jetonin. Mediet italiane kanë publikuar fotografi...

Aksident i rëndë trafiku, dy të rinj nga Shkupi humbin jetën

para 3 muajve - Koha.mk

Në një aksident trafiku, rrugës nga Italia për në Francë, ka humbur jetën një çift i ri bashkëshortor nga Hasanbegu i Shkupit. Bëhet fjalë për Ebu Bekër Sulejmani i cili fatkeqësisht ka humbur jetën së...

Tragjedi e rëndë: Ndërron jetë çifti nga Maqedonia rrugës për në Francë

para 3 muajve - AlbPortali

Tragjedi e madhe ka ndodhur në rrugët e Italisë, pas një aksidenti fatal, shuhet familja me prejardhje nga Shkupi, derisa po ktheheshin në Francë ku edhe po jetonin. Mediet italiane kanë publikuar fotografi...

Tragjedi e rëndë: Ndërron jetë çifti nga Maqedonia rrugës për në Francë

para 3 muajve - Republika

Tragjedi e madhe ka ndodhur në rrugët e Italisë, pas një aksidenti fatal, shuhet familja me prejardhje nga Shkupi, derisa po ktheheshin në Francë ku edhe po jetonin. Mediet italiane kanë publikuar fotografi...

Tragjedi e rëndë: Ndërron jetë çifti nga Maqedonia e Veriut rrugës për në Francë

para 3 muajve - Arbresh

Tragjedi e madhe ka ndodhur në rrugët e Italisë, pas një aksidenti fatal, shuhet familja me prejardhje nga Shkupi, derisa po ktheheshin në Francë ku edhe po jetonin. Mediet italiane kanë publikuar fotografi...

Vdes në aksident trafiku çifti nga Maqedonia, shpëton foshnja 6 muajsh

para 3 muajve - Ekonomia Online

Tragjedi e madhe ka ndodhur në rrugët e Italisë, pas një aksidenti fatal, shuhet familja me prejardhje nga Shkupi, derisa po ktheheshin në Francë ku edhe po jetonin. Mediet italiane kanë publikuar fotografi...

TRAGJIKE/ Nëna dhe babai nga Hasanbegu humbin jetën, mbijeton vetëm fëmija

para 3 muajve - Iliria News

Është publikuar edhe emri i personit që humbi jetën sot në aksidentin e rëndë që ndodhi në qarkoren e Shkupit, transmeton Gazeta Lajm. Bëhet fjalë për EbuBekër Sulejmanin nga Hasanbegu i Shkupit. Më vonë...

Detaje nga vdekja e Ebubekir Sulejmanit dhe si u shpëtua me helikopter foshnja 6 muajshe në Itali

para 3 muajve - Zhurnal

Pavia, 12 qershor – Zhurnal.mk – Një aksident i tmerrshëm pas mesnate rreth orës 3 ka ndodhur në Itali në autostradën Piacenza – Turin, në provincën e Pavia, njofton Zhurnal. Makina me të cilën kanë udhëtuar...

Nëna dhe babai nga Hasanbegu humbin jetën, mbijeton vetëm fëmija

para 3 muajve - Aktuale

Është publikuar edhe emri i personit që humbi jetën sot në aksidentin e rëndë që ndodhi në qarkoren e Shkupit, transmeton Gazeta Lajm. Bëhet fjalë për EbuBekër Sulejmanin nga Hanbegu i Shkupit. Më vonë...

Aksident i rëndë trafiku, dy të rinj nga Shkupi humbin jetën

para 3 muajve - Shenja

Në një aksident trafiku, rrugës nga Italia për në Francë, ka humbur jetën një çift i ri bashkëshortor nga Hasanbegu i Shkupit. Bëhet fjalë për Ebu Bekër Sulejmani i cili fatkeqësisht ka humbur jetën së...

Nëna dhe babai nga Hasanbegu humbin jetën, mbijeton vetëm fëmija

para 3 muajve - Ina

Është publikuar edhe emri i personit që humbi jetën sot në aksidentin e rëndë që ndodhi në qarkoren e Shkupit, transmeton Gazeta Lajm. Bëhet fjalë për EbuBekër Sulejmanin nga Hanbegu i Shkupit. Më vonë...

Nëna dhe babai nga Hasanbegu humbin jetën, mbijeton vetëm fëmija

para 3 muajve - Tetova1

Është publikuar edhe emri i personit që humbi jetën sot në aksidentin e rëndë që ndodhi në qarkoren e Shkupit, transmeton Gazeta Lajm. Bëhet fjalë për EbuBekër Sulejmanin nga Hanbegu i Shkupit. Më vonë...

Nëna dhe babai nga Hasanbegu humbin jetën, mbijeton vetëm fëmija

para 3 muajve - Lajm

Është publikuar edhe emri i personit që humbi jetën sot në aksidentin e rëndë që ndodhi në qarkoren e Shkupit, transmeton Gazeta Lajm. Bëhet fjalë për EbuBekër Sulejmanin nga Hanbegu i Shkupit. Më vonë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK