http://kariera.mk

Pas tharjes së pemës, Macron do t’i dërgojë një fidan të ri Trumpit

më 6.2019 - Shenja

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron premtoi se homologut të tij të SHBA-së Donald Trump do t’i dërgojë një fidan të ri të pemës e cila pasi ia dhuroi gjatë vizitës së vitit të kaluar është tharë, transmeton...

‘Vdes’ pema e Macron, shenjë e miqësisë me Trump

më 6.2019 - Top Channel

Sipas mediave franceze, pema e mbjellë nga presidentët Donald Trump dhe Emmanuel Macron në shtëpinë e bardhë, si simbol i lidhjeve mes vendeve të tyre, është tharë. Lisi iu dha si dhuratë presidentit amerikan...

Pas tharjes së pemës, Macron do t’i dërgojë një fidan të ri Trumpit

më 6.2019 - Portalb

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron premtoi se homologut të tij të SHBA-së Donald Trump do t’i dërgojë një fidan të ri të pemës e cila pasi ia dhuroi gjatë vizitës së vitit të kaluar është tharë , transmeton...

Macron: Do t’i dërgoj një tjetër lis Trumpit

më 6.2019 - Alsat-M

Do t’i dërgoj një tjetër lis, ishte premtimi i presidentit francez, Emmanuel Macron ndaj atij amerikan Donald Trump, që do të mbillet në kopshtin e Shtëpisë së Bardhë, si një simbol i miqësisë mes Parisit...

Është tharë “pema e miqësisë” që mbollën Macron dhe Trump

më 6.2019 - Portalb

Pema të cilën e mbollën së bashku në oborrin e Shtëpisë së Bardhë në shenjë miqësie presidentët e SHBA-së Donald Trump dhe ai i Francës, Emmanuel Macron është tharë, transmeton Anadolu Agency (AA). Mediat...

Pema e miqësisë u tha, Macron: Do t’i dërgoj tjetër lis Trump-it

më 6.2019 - BalkanWeb

“Do t’i dërgoj një tjetër lis”, ishte premtimi i presidentit francez, Emmanuel Macron ndaj atij amerikan Donald Trump, që do të mbillet në kopshtin e Shtëpisë së Bardhë, si një simbol i miqësisë mes Parisit...

Pas tharjes së pemës, Macron do t’i dërgojë një fidan të ri Trumpit

më 6.2019 - Medial

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron premtoi se homologut të tij të SHBA-së Donald Trump do t’i dërgojë një fidan të ri të pemës e cila pasi ia dhuroi gjatë vizitës së vitit të kaluar është tharë, transmeton...

Macron do t'i dërgojë Trumpit një tjetër pemë, pasi u tha ajo që e mbollën bashkë

më 6.2019 - Koha.net

Do t’i dërgoj një tjetër lis, ishte premtimi i presidentit francez, Emmanuel Macron ndaj atij amerikan Donald Trump, që do të mbillet në kopshtin e Shtëpisë së Bardhë, si një simbol i miqësisë mes Parisit...

Thahet pema e miqësisë së Trump dhe Macron

më 6.2019 - Koha.mk

Lisi i mbjellë nga Donald Trump dhe Emmanuel Macron si një simbol i rrënjëve të thella mes dy shteteve është tharë, sipas raportimeve, shkruan Metro.co, transmeton Koha.mk Presidenti francec, Macron i...

“Vdes” pema e miqësisë mes Trump dhe Macron

më 6.2019 - Alsat-M

Vitin e kaluar dy liderët botërorë, Donald Trump dhe Emmanuel Macron mbollën një lis në lëndinën e Shtëpisë së Bardhë. Pema ishte një dhuratë nga Franca për SHBA-në që simbolizon fuqinë dhe miqësinë mes...

Pema e miqësisë u tha, Macron: Do t’i dërgoj tjetër lis Trump-it

më 6.2019 - Lexo

“Do t’i dërgoj një tjetër lis”, ishte premtimi i presidentit francez, Emmanuel Macron ndaj atij amerikan Donald Trump, që do të mbillet në kopshtin e Shtëpisë së Bardhë, si një simbol i miqësisë mes Parisit...

Pas tharjes së pemës, Macron do t’i dërgojë një fidan të ri Trumpit

më 6.2019 - Gazeta e re

“Kjo nuk është një dramë kaq e madhe, ishte simbolike ta mbjellim së bashku”, tha presidenti francez, Macron. Presidenti i Francës, Emmanuel Macron premtoi se homologut të tij të SHBA-së Donald Trump do...

Çfarë ndodhi me pemën simbolike të miqësisë Trump-Macron, të mbjellë në Shtëpinë e Bardhë?

më 6.2019 - Infokusi

Pema e mbjellë nga presidenti amerikan, Donald Trump, si dhe homologu i tij francez, Emmanuel Macron, në Shtëpinë e Bardhë si një simbol i lidhjeve të vendeve të tyre, është tharë, sipas raporteve të shumta...

Thahet “pema e miqësisë” që mbollën Macron dhe Trump

më 6.2019 - Shenja

Pema të cilën e mbollën së bashku në oborrin e Shtëpisë së Bardhë në shenjë miqësie presidentët e SHBA-së Donald Trump dhe ai i Francës, Emmanuel Macron është tharë, transmeton AA. Mediat franceze në raportin...

Thahet “pema e miqësisë” që mbollën Macron dhe Trump

më 6.2019 - Gazeta e re

Mediat franceze në raportin e tyre precizojnë se kjo ishte pema të cilën Macron dhe Trump e mbollën vitin e kaluar në Shtëpinë e Bardhë. Pema të cilën e mbollën së bashku në oborrin e Shtëpisë së Bardhë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK