http://kariera.mk

FOTO/ Vrasja në Vlorë, këta janë tre autorët e arrestuar

më 6.2019 - BalkanWeb

Këta janë tre të rinjtë e arrestuar në Vlorë për vrasjen e administratorit të njësisë Kotë. Arif, Jaçe dhe Namik Bejtaj, përkatësisht 19, 22 dhe 30 vjeç, të afërm me njeri-tjetrin nga fshati Mavrovë në...

Hyri për të shuar sherrin, gjeti vdekjen

më 6.2019 - Alsat-M

Hyri për të shuar një konflikt me armë por përfundoi i vrarë. Policia e Vlorës ka arritur të zbardhë brenda disa orësh ngjarjen e rëndë të ndodhur dje në fshatin Petë të Selenicës së Vlorës, ku u vra me...

Vrasja e kreut të Njësisë Kotë, policia: Hyri për të shuar sherrin, mbeti viktimë

më 6.2019 - Top Channel

Policia e Vlorës ka zbardhur vrasjen e djeshme në Selenicë dhe raporton se ka vënë në pranga autorët. Burimet zyrtare të policisë bëjnë me dije se ka arrestuar 3 persona dhe shpallur në kërkim një tjetër....

Vrasja në Vlorë, arrestohen 3 autorët e dyshuar….

më 6.2019 - Standard

Vrasja e administratorit të fshatit Kotë, Argjil Gjoka ka çuar në pranga 3 persona. Biurime nga policia thanë se për vrasjen e ndodhur mesditën e djeshme janë arrestuar tre persona, kushërinj me njëri-tjetrin....

Vrasja e zyrtarit në Vlorë, 3 në pranga. Hyri për të shuar sherrin, por…

më 6.2019 - Opinion

Policia e Shtetit ka vënë në pranga tre autorët e dyshuar të vrasjes së kreut të Njësisë Administrative Kotë, Argjil Gjoka. Në pranga kanë rënë, 19-vjeçari, Arif Bejtja që dje mbeti i plagosur pas sherrit...

Vrasja e kreut të njësisë Kotë, arrestohen 3 kushërinjtë

më 6.2019 - Medial

Tre persona kanë rënë në pranga dhe një tjetër është shpallur në kërkim në lidhje me ngjarjen e ndodhur të martën në Vlorë ku mbeti i vrarë kryetari i Njësisë Administrative Kotë, Argjil Gjoka. Shtetasit...

Vrasja e kreut të njësisë Kotë, arrestohen 3 kushërinjtë

më 6.2019 - Vizion Plus

Tre persona kanë rënë në pranga dhe një tjetër është shpallur në kërkim në lidhje me ngjarjen e ndodhur të martën në Vlorë ku mbeti i vrarë kryetari i Njësisë Administrative Kotë, Argjil Gjoka. Shtetasit...

Vrasja e administratorit të Kotës, kapen tre autorët

më 6.2019 - BalkanWeb

VLORË Një ditë pas ngjarjes së rëndë në Vlorë, kapen tre autorët e dyshuar të vrasjes së administratorit të Njësisë Kotë. Ata janë Arif, Jaçe dhe Namik Bejtaj Të 3 autorët e vrasjes janë të afërm me njëri-tjetrin....

Vrasja e administratorit në Vlorë, arrestohen 3 persona

më 6.2019 - Albeu

Policia ka vënë në pranga 3 autorët të cilët shkaktuan vrasjen e kreut të njësisë administrative Kotë. Ditën e Djeshme A.Gj. mbeti i vrarë nga disa pëlumba në kraharor ndërkohë sot policia ka arrestuar...

Plumb në gjoks zyrtarit në Vlorë, arrestohen 3 autorët/ Zbardhet krimi i rëndë, si do vrisnin dy vëllezërit, por gjatë sherrit...

më 6.2019 - Sot News

Më datë 11.06.2019, rreth orës 14:20, në fshatin Petë të Selenicës, pas një konflikti me armë zjarri midis disa personave, janë plagosur shtetasit Arif  Bejtaj, 19 vjeç dhe Argjil Gjoka, 51 vjeç, ku si...

Vrasja e kreut të njësisë Kotë, policia prangos tre të dyshuarit, zbardhet ngjarja

më 6.2019 - Shekulli

Policia bën me dije mëngjesin e sotëm se ka vënë në pranga tre autorët e dyshuar të vrasjes së ndodhur dje në Selenicë. ‘Këta shtetas në bashkëpunim me njëri-tjetrin për motive të dobëta kanë tentuar të...

Vrasja në Vlorë, arrestohen 3 autorët e dyshuar

më 6.2019 - Koha Jone

15 maj 2008 Vritet me një plumb në zemeë nga një snajper biznesmeni Esat Valbona. Vrasja e tij ka ndodhur në lagjen Xhabije në momentin kur biznesmeni ka dalë nga një lokal bastesh, ai ka arritur vetëm...

Vlorë, arrestohen autorët e vrasjes së zyrtarit Argjil Gjoka

më 6.2019 - Opinion

Kanë rënë në prangat e policisë së Vlorës tre autorët e dyshuar për vrasjen  e administratorit të njësisë administrative Kotë, Argjil Gjoka. Të ndaluar janë Arif Jaçe dhe Namik Bejtaj. Sipas policisë tre...

FOTO/ Këta janë tre autorët e arrestuar për vrasjen e kreut të njësisë Kotë

më 6.2019 - Java News

Këta janë tre të rinjtë e arrestuar në Vlorë për vrasjen e administratorit të njësisë Kotë. Ne pranga jane vene Arif Bejtaj 19 vjec; Jace Bejtaj, 22 vjec dhe Namik Bejtaj 30 vjec. Nderkohe qe ne kerkim...

Dalin fotot e tre të rinjve që vranë administratorin e Kotës në Vlorë

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Policia e Vlorës ka arritur të zbardhë brenda disa orësh ngjarjen e rëndë të ndodhur dje në fshatin Petë të Selenicës, ku u vra me armë administratori i njësisë Kotë Argjil Gjoka, duke arrestuar tre persona....

Vrasja në Vlorë/ Policia arreston 3 autorët, viktima kishte hyrë për të shuar sherrin mes tyre

më 6.2019 - Blitz

Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë ndodhi në fshatin Petë të Selenicës, ku u vra me armë administratori i njësisë Kotë, Argjil Koka. Brenda disa orësh Policia e Vlorës ka arritur të zbulojë të gjithë...

Ngjarja në Vlorë, ja kush janë 3 të rinjtë e dënuar

më 6.2019 - LajmiFundit

Tre persona janë vënë në pranga për vrasjen e djeshme të Argjil Gjokës. Këta janë tre të rinjtë e arrestuar në Vlorë për vrasjen e administratorit të njësisë Kotë. Arif, Jaçe dhe Namik Bejtaj, përkatësisht...

Plumb në gjoks kreut të Njësisë Kotë, pranga 3 autorëve, 1 në kërkim

më 6.2019 - Java News

Policia e Vlores ka zbardhur ngjarjen e djeshme në Selenicë, ku mbeti i vrare kreu i Njesise Kote, Argjil Gjoka. Mengjesin e sotem, policia ben me dije se ka vene ne pranga tre autoret e dyshuar. Të arrestuarit...

Plumb në gjoks kreut të Njësisë Kotë, policia arrestohen autorët

më 6.2019 - Java News

Policia e Vlores ka zbardhur ngjarjen e djeshme në Selenicë, ku mbeti i vrare kreu i Njesise Kote, Argjil Gjoka. Mengjesin e sotem, policia ben me dije se ka vene ne pranga tre autoret e dyshuar dhe ka...

Vrasja e kreut të Njësisë Kotë, policia: Hyri për të shuar sherrin, mbeti viktimë

më 6.2019 - Arbresh

Policia e Vlorës ka zbardhur vrasjen e djeshme në Selenicë dhe raporton se ka vënë në pranga autorët. Burimet zyrtare të policisë bëjnë me dije se ka arrestuar 3 persona dhe shpallur në kërkim një tjetër....

I morën jetën administratorit në Vlorë, dënohen 3 persona

më 6.2019 - LajmiFundit

Vrasja e administratorit të fshatit Kotë, Argjil Gjoka ka çuar në pranga 3 persona. Biurime nga policia thanë se për vrasjen e ndodhur mesditën e djeshme janë arrestuar tre persona, kushërinj me njëri-tjetrin....

Vrasja e kreut të Njësisë Kotë, arrestohen tre autorët e krimit

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Policia e Vlorës ka zbardhur ngjarjen e djeshme në Selenicë, ku mbeti i vrarë kreu i Njësisë Kote. Mëngjesin e sotëm, policia bën me dije se ka vënë në pranga tre autorët e dyshuar dhe ka shpallur në kërkim...

Ndërhyri për të shuar sherrin, si u vra kreu i njësisë administrative Kotë (Emri)

më 6.2019 - Shekulli

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Vlorë, ku kreu i njësisë administrative Kotë është qëlluar me një plumb në gjoks, duke humbur kështu jetën. Policia bën me dije se ngjarja e rëndë...

Vlorë, ekzekutohet kreu i njësisë administrative Kotë

më 6.2019 - Top Channel

Ka ndërruar jetë në spital kreu i njësisë administrative Kotë, Argjil Gjoka i cili pak minuta më parë u qëllua me armë zjarri në gjoks. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në fshatin Mavrovë, ku Gjoka mësohet...

Vlorë, ekzekutohet kreu i njësisë administrative Kotë

më 6.2019 - Klan Kosova

Ka ndërruar jetë në spital kreu i njësisë administrative Kotë, Argjil Gjoka i cili pak minuta më parë u qëllua me armë zjarri në gjoks. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në fshatin Mavrovë, ku Gjoka mësohet...

Vritet administratori vendor në Vlorë

më 6.2019 - Zëri i Amerikës

Administratori i Njësisë Administrative Kotë, në Vlorë, Argjil Gjoka u vra me armë zjarri, ndërsa një person tjetër mbeti i plagosur, njoftuan burimet lokale. Zyrtari vendor ndërhyri në një konflikt gjatë...

Përsëritet tragjedia në Vlorë, si u vranë krerët e njësisë administrative Kotë

më 6.2019 - Albeu

Pak minuta më parë ndërroi jetë kreu i njësisë administrative Kotë, Argjil Gjoka . Mësohet se Gjoka ishte futur në mes të dy vëllezërve të cilët po konfliktoheshin për arsye prone, për ti ndarë. Si pasojë,...

Sherr mes dy vëllezërve për tokën, vritet kryetari i njësisë në Vlorë

më 6.2019 - Vizion Plus

Ndërron jetë kreu i njëjsisë adminsitrative në Kotë, Argjil Gjoka. Ai mori një plumb në kraharor teksa ndërhyri për të shuar një sherr mes dy vëllezerve për cështje pronësie në fshatin Mavrove të Vlorës....

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, një i plagosur

më 6.2019 - BalkanWeb

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar sot në Vlorë, ndërsa dyshohet për një person të plagosur. Plagosja mendohet të ketë ndodhur në fshatin Kotë dhe ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes. Vijon…

Ndërhyri në sherrin mes dy vëllezërve, qëllohet për vdekje

më 6.2019 - RTV 21

Sherri për pronat Administratori i njësisë Kotë në Vlorë, Argjil Gjoka është vrarë me armë zjarri, ndërsa një person tjetër ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Pet, në...

E FUNDIT/ Vdes në spital kreu i njësisë administrative në Vlorë

më 6.2019 - Albeu

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kotë të Vlorës, ku ka mbetur i plagosur rëndë kreu i kësaj njësie administrative , Argjil Gjoka . Mësohet se ai ka marrë një plumb në gjoks, e per fat te keq ka nderruar...

Plumb në gjoks kreut të njësisë administrative në Vlorë , zbardhen motivet e ngjarjes së rëndë

më 6.2019 - Sot News

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kotë të Vlorës, ku ka mbetur i plagosur rëndë kreu i kësaj njësie administrative, Argjil Gjoka. Mësohet se ai ka marrë një plumb në gjoks, e per fat te keq ka nderruar...

U qëllua me plumb në gjoks, ndërron jetë kreu i njësisë administrative

më 6.2019 - Shekulli

Ka ndërruar jetë kreu i njësisë administrative të fshatit Kotë në Vlorë, Argjil Gjoka. Ky i fundit ndërroi jetë pak minuta pasi u qëllua me një plumb në gjoks nga persona të paidentifikuar. Ende nuk dihen...

DETAJET: Ndërron jetë administratori njësisë Kotë, u qëllua me plumb në gjoks

më 6.2019 - Gazeta Tema

Ka ndërruar jetë administratori i njësisë administrative Kotë, Argjil Gjoka. Ai u qëllua me plumb në gjoks gjatë një konflikti me një nga banorët e zonës. Burime nga spitali i Vlorës bëjnë me dije se Gjoka...

Vrasja kreut të njësisë administrative Kote, policia jep detaje, të dyshuar dy vëllezër

më 6.2019 - Java News

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e sotme në fshatin Petë të Selenicës, ku mbeti i vrarë me armë zjarri një person, i identifikuar si Argjil Gjoka, kreu i njësisë administrative Kotë. Gjoka humbi jetën...

Krismat në Vlorë, vdes në sallën e operacioni i plagosuri. Emri

më 6.2019 - Koha Jone

Administratori i fshatit Kotë në Vlorë, ka mbetur i plagosur me armë, por fatkeqesisht ka nderruar jete ne sallen e operacionit ne spitalin e Vlores. Argjil Gjoka ka ndërhyrë në sherrin mes dy vëllezërve,...

Sherri për pronat, vritet zyrtari në Vlorë

më 6.2019 - Opinion

Vritet administratori i njësisë Kote në Vlorë. Sipas policisë lokale mësohet se një person ende i paidentifikuar ka qëlluar me armë zjarri ditën e sotme administratorin Argjil Gjoka. Nga të dhënat e para,...

E FUNDIT/ Plagosje me armë në Vlorë

më 6.2019 - Albeu

Një ngjarje e rëndë është mësuar të ketë ndodhur në Kotë të Vlorës ku si pasojë ka mbetur i plagosur një person. Ardit Gjoka ka ndërhyrë në sherrin mes dy vëllezërve , por ka mbetur i plagosur rëndë me...

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, ka të plagosur

më 6.2019 - Koha Jone

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar sot në Vlorë, ndërsa dyshohet për një person të plagosur. Plagosja mendohet të ketë ndodhur në fshatin Kotë dhe ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes. Vijon…

Krismat në Vlorë, ja kush është i plagosuri…

më 6.2019 - Standard

Administratori i fshatit Kotë në Vlorë, ka mbetur i plagosur me armë. Ardit Gjoka ka ndërhyrë në sherrin mes dy vëllezërve, por ka mbetur i plagosur rëndë me disa plumba në kraharor. Sherri mes vëllezërve...

Vlorë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një person

më 6.2019 - Shekulli

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak çante më parë në qytetin e Vlorës. Sipas informacioneve të deritanishme, bëhet me dije se një person mbetet i plagosur. Sakaq, mësohet se personi i plagosur...

Kërcet arma në Vlorë, ka të plagosur

më 6.2019 - Sot News

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Kote të Vlorës në rrethana ende të paqarta. Identiteti i të plagosurit ende nuk dihet, ndërsa forca të shumta policie kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

Përgjaket sërisht Vlora!!! Kris pistoleta, atentat me armë ndaj…

më 6.2019 - Standard

Një atentat ka ndodhur në Vlorë. Një person është në gjendje të rëndë pasi është qëlluar me disa plumba. I plagosuri nga fshati Kote është dërguar me urgjencë në spital. Mësohet se ai është qëlluar disa...

Vlorë/ Vritet me armë zjarri kryetari i njësisë administrative Kotë

më 6.2019 - Blitz

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar sot në Vlorë, ndërsa administratori i njësisë Kotë i raportuar i plagosur ka ndërruar edhe jetën. Burime për “BalkanWeb ” bëjnë dije se i plagosuri quhet Ardit Gjika,...

Qëllohet me disa plumba, humb jetën zyrtari në Vlorë

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Administratori i fshatit Kotë në Vlorë, ka humbur jetën, pasi u qëllua me armë. Ardit Gjika ndërhyri në sherrin mes dy vëllezërve, por u qëllua me disa plumba në kraharor. Ai u dërgua me shpejtësi në spitalin...

I gjuajtën me plumb në gjoks, humb jetën kreu i Njësisë Administrative Kotë

më 6.2019 - Java News

Kreu i njëjsisë adminsitrative në Kotë, Argjil Gjoka vdes në spital nga një plumb me armë në gjoks. Siç raporton gazetari i Report Tv në Vlorë, Gjoka mori një plumb në gjoks dhe u transportua në gjendje...

Plagosje me armë zjarri në Vlorë

më 6.2019 - Java News

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Kote të Vlorës në rrethana ende të paqarta. Identiteti i të plagosurit ende nuk dihet, ndërsa forca të shumta policie kanë shkuar në vendin e ngjarjes. VIJON…. g.kosovari

Vritet administratori i Kotës në Vlorë

më 6.2019 - Ekonomia Online

Ka ndërruar jetë në spital kreu i njësisë administrative Kotë, Argjil Gjoka i cili pak minuta më parë u qëllua me armë zjarri në gjoks. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në fshatin Mavrovë, ku Gjoka mësohet...

Vlorë, mbetet pa jetë kreu i njësisë administrative Kotë

më 6.2019 - LajmiFundit

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kotë të Vlorës, ku ka mbetur i plagosur rëndë kreu i kësaj njësie administrative, Argjil Gjoka. Mësohet se ai ka marrë një plumb në gjoks, e per fat te keq ka nderruar...

Vlorë, futet për të ndarë dy persona, vritet administratori i njësisë Kotë

më 6.2019 - Arbresh

Administratori i njësisë Kotë në Vlorë, Argjil Gjoka është vrarë me armë zjarri, ndërsa një person tjetër ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme (11 qershor) në fshatin Pet, në njësinë...

Të shtëna në Vlorë, një person shuhet në spital

më 6.2019 - LajmiFundit

Administratori i fshatit Kotë në Vlorë, ka mbetur i plagosur me armë fillimisht e menpas ka humbur jeten ne spital. Argjil Gjoka ka ndërhyrë në sherrin mes dy vëllezërve, por ka mbetur i plagosur rëndë...

Vlorë/ U plagos gjatë një konflikti pronësie, ndërron jetë kryetari i njësisë Administrative Kotë (EMRI)

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Pas plumbit të marrë në kraharor gjatë ndërhyrjes për të ndarë një konflikt pronësie në fshatin Mavrovë, ka ndërruar jetë kryetari i njësisë Administrative Kotë, Argjil Gjoka. Argjil Gjoka ka ndërruar...

Përplasja me armë në Vlorë, i plagosur administratori i Kotes

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Administratori i njësisë Kotë në Vlorë mbeti i plagosur me armë zjarri pasditen e sotme. Nga raportimet e para mësohet se Argjil Gjoka së bashku me të vëllain janë konfliktuar me një person. Për pasojë...

Plagosje me armë në Vlorë

më 6.2019 - Arbresh

Administratori i njësisë Kotë në Vlorë mbeti i plagosur me armë zjarri pasditen e sotme. Nga raportimet e para mësohet se Argjil Gjoka së bashku me të vëllain janë konfliktuar me një person. Për pasojë...

Të shtëna me armë zjarri, një i plagosur

më 6.2019 - Gazeta Observer

Foto ilustrim Të shtëna me armë zjarri janë raportuar pak minuta më parë në Vlorë. Dyshohet për një person të plagosur. Plagosja raportohet të ketë ndodhur në fshatin Kotë dhe ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, njofton lapsi.al.

Vlorë/ Kris pistoleta, një person i plagosur

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Një plagosje me arme ka ndodhur në Vlorë. Një person është në gjendje të rëndë pasi është qëlluar me disa plumba. I plagosuri nga fshati Kote është dërguar me urgjencë në spital. Mësohet se ai është qëlluar...

Kris pistoleta në Vlorë, një person i plagosur

më 6.2019 - Fakti Ditor

Një plagosje me arme ka ndodhur në Vlorë. Një person është në gjendje të rëndë pasi është qëlluar me disa plumba. I plagosuri nga fshati Kote është dërguar me urgjencë në spital. Mësohet se ai është qëlluar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK