http://kariera.mk

Rebelët huthi sulmojnë me raketë një aeroport saudit

më 6.2019 - Flaka

Të paktën 26 civilë janë plagosur në një sulm me raketë nga lëvizja e rebelëve huthi në Jemen, në një aeroport në jug-perëndim të Arabisë Saudite, ka raportuar media shtetërore. Tri gra dhe dy fëmijë kanë...

Arabia Saudite konfirmoi se është sulmuar me raketë aeroporti i tyre, 26 të plagosur

më 6.2019 - AlbPortali

Koalicioni i udhëhequr nga Arabia Saudite konfirmoi sulmin e rebelëve jemenas Huthi ndaj Aeroportit Ndërkombëtar në jug të Arabisë Saudite, transmeton Anadolu Agency (AA). “Një raketë e armikut ra mëngjesin...

Arabia Saudite konfirmoi se është sulmuar me raketë aeroporti i tyre, 26 të plagosur

më 6.2019 - Fakti Ditor

Koalicioni i udhëhequr nga Arabia Saudite konfirmoi sulmin e rebelëve jemenas Huthi ndaj Aeroportit Ndërkombëtar në jug të Arabisë Saudite, transmeton Anadolu Agency (AA). “Një raketë e armikut ra mëngjesin...

REBELËT HUTHI SULMOJNË ME RAKETË NJË AEROPORT SAUDIT

më 6.2019 - Klan Macedonia

Të paktën 26 civilë janë plagosur në një sulm me raketë nga lëvizja e rebelëve huthi në Jemen, në një aeroport në jug-perëndim të Arabisë Saudite, ka raportuar media shtetërore. Tri gra dhe dy fëmijë kanë...

Sulmohet me raketë aeroporti në Arabinë Saudite, plagosen 26 persona

më 6.2019 - Vizion Plus

26 persona kanë mbetur të plagosur pasi një raketë e lëshuar nga rebelet “huthi” ne Jemen, goditi një aeroport në jugperëndim të Arabisë Saudite. Të plagosurit janë të gjithë civilë, mes tyre edhe 3 gra...

Arabia Saudite konfirmoi se është sulmuar me raketë aeroporti i tyre, 26 të plagosur

më 6.2019 - Portalb

Koalicioni i udhëhequr nga Arabia Saudite konfirmoi sulmin e rebelëve jemenas Huthi ndaj Aeroportit Ndërkombëtar në jug të Arabisë Saudite, transmeton Anadolu Agency (AA). “Një raketë e armikut ra mëngjesin...

Rebelët huthi sulmojnë me raketë një aeroport saudit

më 6.2019 - Evropa e Lirë

Të paktën 26 civilë janë plagosur në një sulm me raketë nga lëvizja e rebelëve huthi në Jemen, në një aeroport në jug-perëndim të Arabisë Saudite, ka raportuar media shtetërore. Tri gra dhe dy fëmijë kanë...

Arabia Saudite konfirmon sulmin ndaj aeroportit Abha

më 6.2019 - Shenja

Koalicioni i udhëhequr nga Arabia Saudite konfirmoi sulmin e rebelëve jemenas Huthi ndaj Aeroportit Ndërkombëtar në jug të Arabisë Saudite, transmeton Anadolu Agency (AA). “Një raketë e armikut ra mëngjesin...

“Huthit Sul.muan aeroportin ndërkombëtar Abha, plagosen 26 pasagjerë”

më 6.2019 - Medial

Agjencia saudite e lajmeve: Huthit nga Jemeni sulmuan aeroportin ndërkombëtar Abha, plagosen 26 pasagjerë . . . . Burimi: https://www.aa.com.tr/sq/

Huthinjtë e Jemenit, raketë drejt aeroportit saudit; raportohen të plagosur

më 6.2019 - Te Sheshi

Të paktën 26 persona janë plagosur pasi aeroporti Abha i Arabisë Saudite u godit nga një raketë, që mendohet se ka ardhur nga rebelet jemenas të Huthive. Raketa goditi dhe shkatërroi pjesërisht pjesën...

Arabia Saudite konfirmon sulmin mbi aeroportin e saj, 26 persona të plagosur deri tani

më 6.2019 - Gazeta Observer

Koalicioni i udhëhequr nga Arabia Saudite konfirmoi sulmin e rebelëve jemenas Huthi ndaj Aeroportit Ndërkombëtar në jug të Arabisë Saudite, shkruan Anadolu Agency (AA). “Një raketë e armikut ra mëngjesin...

Rebelët huthi sulmojnë me raketë një aeroport saudit

më 6.2019 - Gazeta Observer

Të paktën 26 civilë janë plagosur në një sulm me raketë nga lëvizja e rebelëve huthi në Jemen, në një aeroport në jug-perëndim të Arabisë Saudite, ka raportuar media shtetërore. Tri gra dhe dy fëmijë kanë...

Rebelët huthi sulmojnë me raketë një aeroport saudit

më 6.2019 - Insajderi

Tri gra dhe dy fëmijë kanë qenë në mesin e të plagosurve në sulmin në aeroportin Abha, në orët e së mërkurës, është cituar të ketë thënë një zëdhënës ushtarak. Një burim i rebelëve ka pretenduar më herët...

Rebelët e Jemenit sulmojnë aeroportin e Arabisë Saudite

më 6.2019 - Arbresh

Kanali televiziv jemenas Al-Masirah ka raportuar që rebelët Houthi kanë kryer një sulm mbi aeroportin Abha në Arabisë Saudite. Koalicioni i udhëhequr nga sauditët konfirmoi që 26 persona janë lënduar si...

Sulmohet me raketë Aeroporti Abha i Arabisë Saudite, disa të plagosur

më 6.2019 - Ekonomia Online

Të paktën 26 persona janë plagosur pasi aeroporti Abha i Arabisë Saudite u godit nga një raketë. Raketat mendohet se janë nisur nga grupi Houthi i Jemenit dhe goditën sallën e hyrjeve në aeroport në jugperëndim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK