http://kariera.mk

Bashkësia islame shqiptare bëhet pjesë e Këshillit Mysliman në Gjermani

më 6.2019 - Alsat-M

Këshilli Koordinues Mysliman në Gjermani (KKMGJ), e cila ndërmerr hapa të rëndësishme drejt përfaqësimit të përbashkët dhe të barabartë të myslimanëve në vend, në përbërjen e saj do të pranojë anëtare...

Bashkësia islame shqiptare bëhet pjesë e Këshillit Mysliman në Gjermani

më 6.2019 - Tetova1

Këshilli Koordinues Mysliman në Gjermani (KKMGJ), e cila ndërmerr hapa të rëndësishme drejt përfaqësimit të përbashkët dhe të barabartë të myslimanëve në vend, në përbërjen e saj do të pranojë anëtare...

Bashkësia islame shqiptare bëhet pjesë e Këshillit Musliman në Gjermani

më 6.2019 - Ekonomia Online

Këshilli Koordinues Musliman në Gjermani (KKMGJ), e cila ndërmerr hapa të rëndësishme drejt përfaqësimit të përbashkët dhe të barabartë të muslimanëve në vend, në përbërjen e saj do të pranojë anëtare...

Bashkësia Islame Shqiptare bëhet pjesë e Këshillit Mysliman në Gjermani

më 6.2019 - Arbresh

Këshilli Koordinues Mysliman në Gjermani (KKMGJ), e cila ndërmerr hapa të rëndësishme drejt përfaqësimit të përbashkët dhe të barabartë të myslimanëve në vend, në përbërjen e saj do të pranojë anëtare...

Bashkësia islame shqiptare bëhet pjesë e Këshillit Musliman në Gjermani

më 6.2019 - Gazeta e re

Sot u nënshkrua Memorandumi i Mirëkuptimit me Unionin e Bashkësive Islame Shqiptare në Gjermani (UBISHGJ), Bashkësisë Islame Boshnjake në Gjermani (BIBGJ) dhe Këshillit Qendror Maroken në Gjermani (KQMGJ)....

Bashkësia islame shqiptare bëhet pjesë e Këshillit Mysliman në Gjermani

më 6.2019 - Lajm

Këshilli Koordinues Mysliman në Gjermani (KKMGJ), e cila ndërmerr hapa të rëndësishme drejt përfaqësimit të përbashkët dhe të barabartë të myslimanëve në vend, në përbërjen e saj do të pranojë anëtare...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK