http://kariera.mk

Madeleine Geci, vajza që u pagëzua sipas Madeleine Albright

para 12 muajve - Klan Kosova

Është një vajzë në Skenderaj që me krenari e mban emrin e amerikanes Albright. Megjithatë, Madeleine e Drenicës thotë se nuk do t’i hyjë politikës, njofton Klan Kosova. Kronikë nga Rina Mujku

Madeleine e Kosovës flet për Madeleinin e Amerikës

para 12 muajve - Infokusi

Për dallim nga qytetarë të shumtë që sot po kanë mundësi të takojnë ish-sekretaren amerikane Madeleine Albright meqë po qëndron në Kosovën në 20 vjetorin e çlirimit, është një tjetër vajzë që mban po të...

Flet Madeleine Geci, vajza që mori emrin e Madeleine Albright

para 12 muajve - Periskopi

Për dallim nga qytetarë të shumtë që sot po kanë mundësi të takojnë ish-sekretaren amerikane Madeleine Albright meqë po qëndron në Kosovën në 20 vjetorin e çlirimit, është një tjetër vajzë që mban po të...

Mdeleine Albright e Skenderajt: E mbaj me shumë krenari këtë emër

para 12 muajve - Tetova1

Për dallim nga qytetarë të shumtë që sot po kanë mundësi të takojnë ish-sekretaren amerikane Madeleine Albright meqë po qëndron në Kosovën në 20 vjetorin e çlirimit, është një tjetër vajzë që mban po të...

Madeleine e Kosovës flet për Madeleinin e Amerikës

para 12 muajve - Klan Kosova

Për dallim nga qytetarë të shumtë që sot po kanë mundësi të takojnë ish-sekretaren amerikane Madeleine Albright meqë po qëndron në Kosovën në 20 vjetorin e çlirimit, është një tjetër vajzë që mban po të...

Madeleine e Kosovës flet për Madeleinin e Amerikës

para 12 muajve - Lajm

Për dallim nga qytetarë të shumtë që sot po kanë mundësi të takojnë ish-sekretaren amerikane Madeleine Albright meqë po qëndron në Kosovën në 20 vjetorin e çlirimit, është një tjetër vajzë që mban po...

Madeleine e Kosovës flet për Madeleinin e Amerikës

para 12 muajve - GazetaBlic

Për dallim nga qytetarë të shumtë që sot po kanë mundësi të takojnë ish-sekretaren amerikane Madeleine Albright meqë po qëndron në Kosovën në 20 vjetorin e çlirimit, është një tjetër vajzë që mban po të...

Vajza nga Skenderaj që ka emrin Madeleine Albright flet për takimet me të [Video]

para 12 muajve - Fakti Ditor

Për dallim nga qytetarë të shumtë që sot po kanë mundësi të takojnë ish-sekretaren amerikane Madeleine Albright meqë po qëndron në Kosovën në 20 vjetorin e çlirimit, është një tjetër vajzë që mban po të...

Madeleine Albright Geci, kosovarja që mban emrin e ish-sekretares amerikane

para 12 muajve - Bota Press

Edhe pse e mbanë emrin e ish-sekretares amerikane, Madeleine Albright Geci nuk ka mundur që ta takojë atë sot me rastin e shënimit të 20 vjetorit të lirisë së Kosovës. Megjithatë më parë, kishte pasur...

Madeleine Albright Geci nga Skenderaj e mbanë me krenari këtë emër

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Për dallim nga qytetarë të shumtë që sot po kanë mundësi të takojnë ish-sekretaren amerikane Madeleine Albright meqë po qëndron në Kosovën në 20 vjetorin e çlirimit, është një tjetër vajzë që mban po të...

Madeleine Albright Geci nga Skenderaj e mbanë me krenari këtë emër

para 12 muajve - Periskopi

Për dallim nga qytetarë të shumtë që sot po kanë mundësi të takojnë ish-sekretaren amerikane Madeleine Albright meqë po qëndron në Kosovën në 20 vjetorin e çlirimit, është një tjetër vajzë që mban po të...

Madeleine Albright Geci nga Skenderaj e mbaj me shumë krenari këtë emër

para 12 muajve - Periskopi

Për dallim nga qytetarë të shumtë që sot po kanë mundësi të takojnë ish-sekretaren amerikane Madeleine Albright meqë po qëndron në Kosovën në 20 vjetorin e çlirimit, është një tjetër vajzë që mban po të...

Haradinaj takon Albright: Jemi të nderuar që 20 vjetorin e çlirimit po e shënoni bashkë me ne

para 12 muajve - Klan Kosova

Kryeministri Ramush Haradinaj ka pritur në takim ish Sekretaren e Shtetit të Amerikës, Madeleine Albright. “Kosova kujton me pietet dhe ndjenjë të respektit, angazhimin e Sekretares së Shtetit Madeliene...

Madeleine Albright e Skenderajt: E mbaj me shumë krenari këtë emër

para 12 muajve - Insajderi

Për dallim nga qytetarë të shumtë që sot po kanë mundësi të takojnë ish-sekretaren amerikane Madeleine Albright meqë po qëndron në Kosovën në 20 vjetorin e çlirimit, është një tjetër vajzë që mban po të...

Haradinaj takon ish-Sekretaren Albright

para 12 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka takur sot ish-Sekretaren e shtetit amerikan Medeleine Albright. Haradinaj ka shkruar se Kosova kujton me pietet dhe ndjenjë të respektit, angazhimin e Sekretares...

Pullë postare me figurën e Madeleine Albright

para 12 muajve - RTV 21

Haradinaj falënderon ish-sekretaren Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur në takim ish-sekretaren Amerikane të Shtetit, Madeleine Albright. Haradinaj u shpreh falënderues ndaj ish-sekretares...

Kryeministri Haradinaj i dhuron Albrightit një pullë postare me figurën e saj

para 12 muajve - OraInfo

Kryeministri Haradinaj i dhuron Albrightit një pullë postare me figurën e saj. Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pritur në takim ish-sekretaren Amerikane të Shtetit, Madeleine Albright. I pari...

Edhe Haradinaj e dekoron Madeleine Albright

para 12 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pritur në takim ish-sekretaren Amerikane të Shtetit, Madeleine Albright. I pari i Qeverisë u shpreh falënderues ndaj ish sekretares Albright për angazhimin e...

Pullë postare me figurën e ish-sekretares amerikane, Madeleine Albright

para 12 muajve - Epoka e Re

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pritur në takim ish-sekretaren Amerikane të Shtetit, Madeleine Albright. Kreu i Qeverisë u shpreh falënderues ndaj ish-sekretares Albright për angazhimin e saj...

Lluka: Albright, gruaja më e fuqishme e botës u përjetësua në Prishtinë

para 12 muajve - Ekonomia Online

Këshilltari i kryeministrit Ramush Haradinaj, Jahja Lluka, ka thënë se fjala dhe guximi i ish-sekretares amerikane, Madeline Albright, bënë që kjo zonjë e madhe të rrëmbej zemrat e gjithë popujve në botë,dashamirës...

Përse e duan kosovarët aq shumë Madeleine Albright?

para 12 muajve - Infokusi

Madeleine Albright femra e parë në postin e sekretarit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, politikane dhe diplomate amerikane, është mjaft e dashur për kosovarët. Ajo është ish sekretarja e pare femër...

Pullë postare me figurën e ish sekretares së shtetit

para 12 muajve - Gazeta e re

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pritur në takim ish-sekretaren Amerikane të Shtetit, Madeleine Albright. I pari i Qeverisë u shpreh falënderues ndaj ish sekretares Albright për angazhimin e...

Haradinaj, Albrightit: Ju keni mbetur përgjithmonë në zemrat tona

para 12 muajve - Epoka e Re

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim ish-sekretaren amerikane të shtetit, Medeliene Albright, të cilën e ka falënderuar për kontributin e dhënë në çlirimin e Kosovës....

Pullë postare me figurën e ish sekretares së shtetit

para 12 muajve - Periskopi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pritur në takim ish-sekretaren Amerikane të Shtetit, Madeleine Albright. I pari i Qeverisë u shpreh falënderues ndaj ish sekretares Albright për angazhimin e...

Pullë postare me figurën e ish sekretares së shtetit

para 12 muajve - KosovaPress

I pari i Qeverisë u shpreh falënderues ndaj ish sekretares Albright për angazhimin e saj dhe ShBA-së për çlirimin e Kosovës. Ish-sekretarja Amerikane e Shtetit, Madeleine Albright sërish shprehi admirimin...

Haradinaj i dhuron pullë postare ish-sekretares Madeline Albright

para 12 muajve - Ekonomia Online

Kryeministri Ramush Haradinaj ka pritur në takim ish-sekretaren amerikane të shtetit, Madeline Albright,shkruan EkonomiaOnline. Në shenjë mirënjohje për kontributin e dhënë ne çlirimin e Kosovës 20 vite...

Haradinaj takohet me Albright

para 12 muajve - Klan Kosova

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj është takuar me ish-sekretaren amerikane të shtetit, Madeleine Albright. Në rrjetin e tij social ai e postoi një fotografi me miken e Kosovës, së cilës i uroi mirëseardhje....

Haradinaj takohet me Albright

para 12 muajve - Medial

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj është takuar me ish-sekretaren amerikane të shtetit, Madeleine Albright. Në rrjetin e tij social ai e postoi një fotografi me miken e Kosovës, së cilës i uroi mirëseardhje....

Haradinaj takohet me Albright

para 12 muajve - Infokusi

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj është takuar me ish-sekretaren amerikane të shtetit, Madeleine Albright. Në rrjetin e tij social ai e postoi një fotografi me miken e Kosovës, së cilës i uroi mirëseardhje....

Hoxhaj: I lumtur që po e takoj Albrightin në Prishtinë

para 12 muajve - Arbresh

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka takuar ish-sekretaren amerikane të shtetit, Madeleine Albright e cila po qëndron në Kosovë për shënimin e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës dhe ndërhyrjes...

Hoxhaj: I lumtur që po e takoj Albrightin në Prishtinë

para 12 muajve - Periskopi

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka takuar ish-sekretaren amerikane të shtetit, Madeleine Albright e cila po qëndron në Kosovë për shënimin e 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës dhe ndërhyrjes...

Haradinaj i uron mirëseardhme në Kosovë ish sekretares Albright

para 12 muajve - Illyria

Prishtinë, 11 qershor 2019 – Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është takuar me ish-sekretaren amerikane të shtetit, Madeleine Albright. Haradinaj e ka postuar në Facebook një fotografi me zonjën...

Haradinaj takohet me Albright

para 12 muajve - Ekonomia Online

Kryeministri i vendit Ramush Haradinaj është takuar me ish-sekretaren amerikane të shtetit, Madeleine Albright. Në rrjetin e tij social ai e postoi një fotografi me miken e Kosovës, së cilës i uroi mirëseardhje....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK