http://kariera.mk

PS dhe Lulzim Basha ditëlindje në një ditë, Rama: I uroj shëndet Lulit, jo fitore. Dhe vetëm ta lëmë në zgjedhje, s’fiton

para 3 muajve - Gazeta Tema

Partia Socialiste feston sot 28-vjetorin e krijimit të saj. Mirëpo kjo datë përkon edhe me ditëlindjen e kreut të PD-së, Lulzim Basha, i cili sot feston 45-vjetorin. Nga Lushnja ku ndodhej për një takim...

Ditëlindja e Bashës, Rama: I uroj shëndet, por jo fitore

para 3 muajve - Opinion

Ditën e sotme Partia Socialiste feston sot feston 28-vjetorin e krijimit të saj. Por, kjo datë përkon edhe me ditëlindjen e kreut të PD-së, Lulzim Basha, i cili sot feston 45-vjetorin. Kryeministri Edi...

PS e Lulzim Basha ditëlindje në një ditë, ja çfarë i uron Rama

para 3 muajve - BalkanWeb

Partia Socialiste feston sot feston 28-vjetorin e krijimit të saj. Mirëpo kjo datë përkon edhe me ditëlindjen e kreut të PD-së, Lulzim Basha, i cili sot feston 45-vjetorin. Nga Lushnja ku ndodhej për takim...

Kjo nuk pritej, kryeministri reagon për ditëlindjen e Bashës, zbuloni çfarë i uron

para 3 muajve - Sot News

Sot është ditëlindja e PS-së, pasi kjo forcë politike feston 28-vjetorin, por edhe ditëlindja e Lulzim Bashës, kryetarit të PD-së, që feston 45-vjetorin. Nga Lushnja, kreu i qeverisë ka pasur një urim...

Sot ka ditëlindjen PS dhe Lulzim Basha… ky është urimi i Edi Ramës

para 3 muajve - Arbresh

Ditën e sotme Partia Socialiste feston sot feston 28-vjetorin e krijimit të saj. Por, kjo datë përkon edhe me ditëlindjen e kreut të PD-së, Lulzim Basha, i cili sot feston 45-vjetorin. Kryeministri Edi...

Ditëlindja e Bashës, Rama: I uroj shëndet, por jo fitore!

para 3 muajve - Java News

Sot është ditëlindja e PS-së, pasi kjo forcë politike feston 28-vjetorin, por edhe ditëlindja e Lulzim Bashës, kryetarit të PD-së, që feston 45-vjetorin. Nga Lushnja, kreu i qeverisë ka pasur një urim...

Basha ka ditëlindjen, Rama e uron nga Lushnja: Sot është e veçantë, i uroj shëndet

para 3 muajve - Lexo

Kryeministri Edi Rama nga Lushnja, ku edhe po zhvillonte një takim me qytetarët i ka uruar ditëlindjen kryedemokratit Lulzim Basha. Rama tha se 12 qershori ishte një ditë e veçantë pasi 28 vjetori i Ps...

Edi Rama uron Lulzim Bashën për ditëlindje: Shëndet por jo fitore

para 3 muajve - LajmiFundit

Ditën e sotme Partia Socialiste feston 28 vjetorin e krijimi të saj, që përkon me ditëlindjen e kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Bashën, i cili feston 45-vjetorin. Nga Lushnja ku ndodhej për takim...

Detaji që na kishte shpëtuar/ Sot ditë e rëndësishme për PS, por edhe për Lulzim Bashën (Çfarë pritet të ndodhë?)

para 3 muajve - Sot News

Teksa vendi është zhytur në një krizë të thellë, sot për Partinë Socialiste është një ditë e veçantë. PS mbush 28 vite nga themelimi i saj. Por, e veçantë është kjo ditë edhe për Partinë Demokratike. Kreu...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK