http://kariera.mk

Shqipëria ka rrugë të tjera, jo vetëm qorre

para 3 muajve - BalkanWeb

1. Tri gjëra nuk do të ndodhin në Shqipëri. Nuk do të ketë zgjedhje lokale, të lira dhe demokratike, më 30 qershor. Nuk do të shkarkohet Presidenti Ilir Meta. Nuk do të rrëzohet nga pushteti, jashtë verdiktit...

Shqipëria ka rrugë të tjera, jo vetëm qorre

para 3 muajve - Standard

Nga Veton Surroi 1. Tri gjëra nuk do të ndodhin në Shqipëri. Nuk do të ketë zgjedhje lokale, të lira dhe demokratike, më 30 qershor.  Nuk do të shkarkohet Presidenti Ilir Meta. Nuk do të rrëzohet nga pushteti,...

Veton Surroi: Shqipëria ka rrugë të tjera, jo vetëm qorre

para 3 muajve - Koha Jone

Nga Veton Surroi 1. Tri gjëra nuk do të ndodhin në Shqipëri. Nuk do të ketë zgjedhje lokale, të lira dhe demokratike, më 30 qershor. Nuk do të shkarkohet Presidenti Ilir Meta. Nuk do të rrëzohet nga pushteti,...

Shqipëria ka shumë rrugë, dhe jo vetëm qorre

para 3 muajve - Java News

Nga Veton Surroi 1. Tri gjëra nuk do të ndodhin në Shqipëri. Nuk do të ketë zgjedhje lokale, të lira dhe demokratike, më 30 qershor. Nuk do të shkarkohet Presidenti Ilir Meta. Nuk do të rrëzohet nga pushteti,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK