http://kariera.mk

Përse BASHA nuk mund të jetë si ZAEVI i Maqedonisë?!

më 6.2019 - Zhurnal

Basha kurrsesi nuk mund të jetë si Zaevi i Maqedonisë së Veriut. Mbi të gjitha Zaevi është nga ai lloj lideri, që po i jep Maqedonisë së Veriut më shumë pikë për hapjen e negociatave me Bashkimin Evropian,...

Përse BASHA nuk mund të jetë si ZAEVI i Maqedonisë?!

më 6.2019 - Medial

Basha kurrsesi nuk mund të jetë si Zaevi i Maqedonisë së Veriut. Mbi të gjitha Zaevi është nga ai lloj lideri, që po i jep Maqedonisë së Veriut më shumë pikë për hapjen e negociatave me Bashkimin Evropian,...

Përse Basha nuk mund të jetë si Zaevi i Maqedonisë?!

më 6.2019 - Koha.mk

Basha kurrsesi nuk mund të jetë si Zaevi i Maqedonisë së Veriut. Mbi të gjitha Zaevi është nga ai lloj lideri, që po i jep Maqedonisë së Veriut më shumë pikë për hapjen e negociatave me Bashkimin Evropian,...

Përse Lulzim Basha nuk mund të jetë si Zaevi i Maqedonisë?!

më 6.2019 - Lajm

Zilie Feçi Situata politike në rajonin e Ballkanit, sidomos në Shqipëri dhe Maqedoni është si dy trekëndësha të ngjashëm. Së pari, sepse liderët opozitarë tentojnë  “ndryshime radikale” me platformat e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK