http://kariera.mk

Manjani: Holanda iu dha shuplakë të madhe pijanecëve të Brukselit

më 6.2019 - BalkanWeb

Ish ministri i Ramës, Ylli Manjani thotë se Shqipëria nuk ka përmbushur asnjë kusht për hapjen e negociatave për anëtarësimin në BE dhe këtë e mbështet mbi mendimet e ministrit holandez të Jashtëm. Sipas...

“Holanda shuplakë Ramës e pijanecëve të Brukselit”, Manjani me tone të ashpra zbulon faktet e rënda: Na bëjnë zbor!

më 6.2019 - Sot News

Vendimin e Holandës për të mos hapur negociatat me Shqipërinë u komentua edhe nga ish-ministri Ylli Manjani. Në një status në Facebook, Manjani thotë se kjo ishte një shuplakë për kryeministrin Rama, por...

Ylli Manjani në ekstazë: Holanda iu dha një shuplakë të madhe pijanecëve të Brukselit, që e duan Shqipërinë në BE

më 6.2019 - Gazeta Tema

Ylli Manjani thotë se Shqipëria nuk ka përmbushur asnjë kusht për hapjen e negociatave për anëtarësimin në BE, dhe këtë e mbështet mbi mendimet e ministrit holandez të Jashtëm. Sipas Manjanit, ky i fundit...

Holanda i dha shuplakën e madhe si Ramës ashtu edhe burokratëve të Brukselit

më 6.2019 - Koha Jone

Nga Ylli Manjani – Ministri i Jashtëm i Hollandës ju dha shuplakën e madhe si Edi Ramës ashtu edhe burrokratëve e pijanecëve të Brukselit. “Rekomandimi i Komisionit pra i burrokratëve dhe pijanecëve) ishte...

Ylli Manjani: Holanda ‘shuplakë’ Ramës dhe burokratëve pijanecë të Brukselit

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Pas vendimit të parlamentit të Holandës për të mos hapur negociatat me Shqipërinë, vjen reagimi i ish-ministrit të drejtësisë Ylli Manjani. Sipas tij, deklarata e ministrit të jashtëm holandez, Stef Blok,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK