http://kariera.mk

Lirohet vrasësi që nguli kufoma foshnjash në kangjella

më 6.2019 - Top Channel

Vrasësi që vrau tre fëmijë, (4 vjeç, dy vjeç dhe 9-muajsh), në vitin 1973, sapo fitoi të drejtën që të lirohet nga burgu. Krimineli britanik, Devid MekGrivi e kreu krimin në vitin 1973, dhe kufomat e fëmijëve...

U lirua vrasësi që nguli kufoma foshnjash në kangjella

më 6.2019 - Portalb

Nëna e fëmijëve të vdekur, pasi mësoi për lirimin e tij, tha që ky vendim i gjykatës nuk është aspak i drejtë, pasi ai i njeri jo vetëm që i vrau fëmijët, por i mori gjithë jetën.

Lirohet vrasësi që nguli kufoma foshnjash në kangjella

më 6.2019 - Portalb

Nëna e fëmijëve të vdekur, pasi mësoi për lirimin e tij, tha që ky vendim i gjykatës nuk është aspak i drejtë, pasi ai i njeri jo vetëm që i vrau fëmijët, por i mori gjithë jetën.

Lirohet vrasësi që nguli kufoma foshnjash në kangjella

më 6.2019 - Tetova Sot

Vrasësi që vrau tre fëmijë, (4 vjeç, dy vjeç dhe 9-muajsh), në vitin 1973, sapo fitoi të drejtën që të lirohet nga burgu. Krimineli britanik, Devid MekGrivi, e kreu krimin në vitin 1973, dhe kufomat e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK