http://kariera.mk

Shtëpia e mbretëreshës Elizabeth del në shitje

më 6.2019 - Tetova Sot

Shtëpia e mbretëreshës Elizabeth në Maltë ka dalë së fundmi në shitje. “Villa Guardamangia” është në shitje për një vlerë prej 6 milionë euro ose 5.3 milionë paund. Mbretëresha Elizabeth jetoi atje nga...

Villa e mbretëreshës Elizabeth del në shitje

më 6.2019 - RTV 21

Mbretëresha Elizabeth atje jetoi vitet e para të martesës së saj Villa e mbretëreshës Elizabeth në Maltë së fundmi ka dalë në shitje. Sipas mediave të huaja, “Villa Guardamangia” ka dale në shtije me çmimin...

Shtëpia e mbretëreshës Elizabeth del në shitje

më 6.2019 - Alsat-M

Shtëpia e mbretëreshës Elizabeth në Maltë ka dalë së fundmi në shitje. “Villa Guardamangia” është në shitje për një vlerë prej 6 milionë euro ose 5.3 milionë paund. Mbretëresha Elizabeth jetoi atje nga...

Shtëpia e mbretëreshës Elizabeth del në shitje

më 6.2019 - Aktuale

Shtëpia e mbretëreshës Elizabeth në Maltë ka dalë së fundmi në shitje. “Villa Guardamangia” është në shitje për një vlerë prej 6 milionë euro ose 5.3 milionë paund. Mbretëresha Elizabeth jetoi atje nga...

Shtëpia e mbretëreshës Elizabeth del në shitje

më 6.2019 - Koha.net

Shtëpia e mbretëreshës Elizabeth në Maltë ka dalë së fundmi në shitje. “Villa Guardamangia” është në shitje për një vlerë prej 6 milionë euro ose 5.3 milionë paund. Mbretëresha Elizabeth jetoi atje nga...

Shtëpia e Mbretëreshës Elizabeth në shitje, zbuloni shumën

më 6.2019 - Arbresh

Shtëpia e Mbretëreshës Elizabeth e cila ndodhet në Maltë është në shitje. Mund të duket e pabesueshme por ‘Villa Guardamangia’, ëshët në shitje për një vlerë prej 6 milion euro ose 5.3 milion paund. Mbretëresha...

Shtëpia e mbretëreshës Elizabeth del në shitje

më 6.2019 - Bota Press

Shtëpia e mbretëreshës Elizabeth në Maltë ka dalë së fundmi në shitje.“Villa Guardamangia” është në shitje për një vlerë prej 6 milionë euro ose 5.3 milionë paund. Mbretëresha Elizabeth jetoi atje nga...

Mbretëresha Elizabeth do ta shesë shtëpinë

më 6.2019 - Insajderi

“Villa Guardamangia” është në shitje për një vlerë prej 6 milionë euro ose 5.3 milionë paund. Mbretëresha Elizabeth jetoi atje nga viti 1949 deri në vitin 1951 në vitet e para të martesës së saj, pasi...

Shtëpia e mbretëreshës Elizabeth del në shitje

më 6.2019 - Periskopi

Shtëpia e mbretëreshës Elizabeth në Maltë ka dalë së fundmi në shitje. “Villa Guardamangia” është në shitje për një vlerë prej 6 milionë euro ose 5.3 milionë paund. Mbretëresha Elizabeth jetoi atje nga...

Shtëpia e mbretëreshës Elizabeth del në shitje

më 6.2019 - Gazeta e re

Shtëpia e mbretëreshës Elizabeth në Maltë ka dalë së fundmi në shitje. “Villa Guardamangia” është në shitje për një vlerë prej 6 milionë euro ose 5.3 milionë paund. Mbretëresha Elizabeth jetoi atje nga...

Shtëpia e mbretëreshës Elizabeth del në shitje

më 6.2019 - KosovaPress

“Villa Guardamangia” është në shitje për një vlerë prej 6 milionë euro ose 5.3 milionë paund. Mbretëresha Elizabeth jetoi atje nga viti 1949 deri në vitin 1951 në vitet e para të martesës së saj, pasi...

Shtëpia e Mbretëreshës Elizabeth në shitje, zbuloni shumën

më 6.2019 - Zhurnal

Shtëpia e Mbretëreshës Elizabeth e cila ndodhet në Maltë është në shitje. Mund të duket e pabesueshme por ‘Villa Guardamangia’, ëshët në shitje për një vlerë prej 6 milion euro ose 5.3 milion paund. Mbretëresha...

Shtëpia e Mbretëreshës Elizabeth në shitje, zbuloni shumën

më 6.2019 - Top Channel

Shtëpia e Mbretëreshës Elizabeth e cila ndodhet në Maltë është në shitje. Mund të duket e pabesueshme por ‘Villa Guardamangia’, ëshët në shitje për një vlerë prej 6 milion euro ose 5.3 milion paund. Mbretëresha...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK