http://kariera.mk

10 familjet më të pasura në botë, ja kush kryeson!

më 6.2019 - Shenja

Revista ekonomike “Bloomberg” ka bërë një renditje të 10 familjeve më të pasura në botë, të cilat qoftë veç e veç e qoftë së bashku, kanë shifra marramendëse. Në krye të kësaj liste renditet familja Walton,...

Bizneset fillestare në Evropë po rriten më shpejt se rivalët e tyre në SHBA

më 6.2019 - Insajderi

Sipas raportit të GP Bullhound, përcjell Telegrafi, kompanitë evropiane po i tejkalojnë rivalët e tyre amerikanë dhe kjo po i ndihmon themeluesit e teknologjisë dhe ndërmarrësit për financime dhe blerje....

10 familjet më të pasura në botë, ja kush ku qëndron

më 6.2019 - Te Sheshi

Revista ekonomike “Bloomberg” ka bërë një renditje të 10 familjeve më të pasura në botë, të cilat qoftë veç e veç e qoftë së bashku, kanë shifra marramendëse. Në krye të kësaj liste renditet familja Walton,...

Bizneset fillestare në Evropë po rriten më shpejt se rivalët e tyre në ShBA

më 6.2019 - Ekonomia Online

Në kundërshtim me atë që besohet, kompanitë evropiane miliarda dollarësh teknologjike, të njohura si “unicorn”, po rriten më shpejt se rivalët e tyre në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, gjë që ka dominuar...

Bizneset fillestare në Evropë po rriten më shpejt se rivalët e tyre në SHBA

më 6.2019 - Arbresh

Në kundërshtim me atë që besohet, kompanitë evropiane miliarda dollarësh teknologjike, të njohura si “unicorn”, po rriten më shpejt se rivalët e tyre në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, gjë që ka dominuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK