http://kariera.mk

Mal i Zi, arrestohen 11 persona për kontrabandë me emigrantët

më 6.2019 - Zhurnal

Policia malazeze, në bashkëpunim me Prokurorinë Speciale Shtetërore në aksionin e ashtuquajtur “Azil”, shkatërroi grupin e organizuar kriminal i cili ka vepruar në disa shtete duke kontrabanduar emigrantë...

Mal i Zi, arrestohen 11 persona për kontrabandë me emigrantët

më 6.2019 - Tetova Sot

Policia e Malit të Zi shkatërroi një grup të organizuar kriminal, i cili, siç bënë të ditur Drejtoria e Policisë e Malit të Zi, ka zvilluar kontrabandë me emigrantë në disa shtete. Policia malazeze, në...

Mal i Zi, arrestohen 11 persona për kontrabandë me emigrantët

më 6.2019 - BalkanWeb

PODGORICË Policia e Malit të Zi shkatërroi një grup të organizuar kriminal, i cili, siç bënë të ditur Drejtoria e Policisë e Malit të Zi, ka zvilluar kontrabandë me emigrantë në disa shtete. Policia malazeze,...

Mal i Zi, arrestohen 11 persona për kontrabandë me emigrantët

më 6.2019 - Zëri i Amerikës

Policia e Malit të Zi shkatërroi një grup të organizuar kriminal, i cili, siç bënë të ditur Drejtoria e Policisë e Malit të Zi, ka zvilluar kontrabandë me emigrantë në disa shtete. Policia malazeze, në...

Arrestohen 11 persona për kontrabandë me emigrantët

më 6.2019 - Arbresh

Policia e Malit të Zi shkatërroi një grup të organizuar kriminal, i cili, siç bënë të ditur Drejtoria e Policisë e Malit të Zi, ka zvilluar kontrabandë me emigrantë në disa shtete. Policia malazeze, në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK