http://kariera.mk

Samsung do të prodhojë procesorin Snapdragon 865

më 6.2019 - Koha.net

Procesi i prodhimit të Samsung EUV 7nm ka sjellë një numër kontratash të mëdha në kompaninë e Koresë së Jugut. Qualcomm zgjodhi Samsung për të krijuar procesorin Snapdragon 865, duke lënë mënjanë TSMC....

Samsung do të prodhojë procesorin Snapdragon 865

më 6.2019 - Flaka

Procesi i prodhimit të Samsung EUV 7nm ka sjellë një numër kontratash të mëdha në kompaninë e Koresë së Jugut. Qualcomm zgjodhi Samsung për të krijuar procesorin Snapdragon 865, duke lënë mënjanë TSMC....

Samsung do të prodhojë procesorin Snapdragon 865

më 6.2019 - Infokusi

Procesi i prodhimit të Samsung EUV 7nm ka sjellë një numër kontratash të mëdha në kompaninë e Koresë së Jugut. Qualcomm zgjodhi Samsung për të krijuar procesorin Snapdragon 865, duke lënë mënjanë TSMC....

Samsung do të prodhojë procesorin Snapdragon 865

më 6.2019 - Periskopi

Procesi i prodhimit të Samsung EUV 7nm ka sjellë një numër kontratash të mëdha në kompaninë e Koresë së Jugut. Qualcomm zgjodhi Samsung për të krijuar procesorin Snapdragon 865, duke lënë mënjanë TSMC....

Samsung do të prodhojë procesorin Snapdragon 865

më 6.2019 - KosovaPress

Qualcomm zgjodhi Samsung për të krijuar procesorin Snapdragon 865, duke lënë mënjanë TSMC. Marrëveshja ende nuk është përfunduar, por sipas burimeve është në fazën përfundimtare. TSMC ishte zgjedhja e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK