http://kariera.mk

“Harta” e fuqisë politike në LDK: Nga sa delegatë kanë Isa Mustafa, Lutfi Haziri e Agim Veliu!

para 12 muajve - GazetaBlic

Burime të dokumentarit “Expose” brenda Lidhjes Demokratike të Kosovës, bëjnë të ditur se këta janë tre njerëzit më të fuqishëm në LDK, sa i përket votave të delegatëve. Sipas këtyre burimeve, në krye të...

Sekretari i LDK-së thotë se në rrahjet e partisë janë përfshirë njerëz të subjekteve të tjera politike

para 12 muajve - OraInfo

Sekretari i Përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ismet Beqiri ka folur për zgjedhjet në këtë parti.Ai ka thënë se për shkak që LDK-ja është partia më e madhe në vend, ka interesim të madh për...

E thotë Bajram Gecaj: Po, fitoi njeriu i Fatmir Sejdiut

para 12 muajve - GazetaBlic

Në episodën e radhës të dokumentarit “EXPOSE”, produkt televiziv i Gazeta Blic, ku flitet për zgjedhjet në Lidhjen Demokratike të Kosovës, flet edhe njëri nga njerëzit më të afërt të Isa Mustafës, Bajram...

Plani i Isa Mustafës për t’i fituar zgjedhjet në LDK (Grafika)

para 12 muajve - GazetaBlic

“Expose” nga burime të saja Brenda Lidhjes Demokratike të Kosovës ka marrë vesh, se kreu aktual i kësaj partie, Isa Mustafa po mendon edhe për një mandate të tretë. Sipas këtyre burimeve, Isa Mustafa është...

A iu hakmorrë Fatmir Sejdiu- Isa Mustafës?!

para 12 muajve - GazetaBlic

Ish- këshilltari i Isa Mustafës, Bajram Gecaj në dokumentarin “Expose” ka treguar nëse Fatmir Sejdiu po i hakmerret Isa Mustafës, siç ndodhi rastin me nëndegën, ku Bajram Gecaj nuk arriti të marrë votat...

Ismet Beqiri për rrahjet në LDK: Kemi dëshmi që janë përfshirë njerëz të partive tjera

para 12 muajve - GazetaBlic

Sekretari i Përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ismet Beqiri në dokumentarin “Expose”, ka folur për zgjedhjet në këtë parti. Ai ka thënë se për shkak që LDK-ja është partia më e madhe në vend,...

Flet Safet Kamberi: Kështu erdhi deri te rrahja në LDK-në e Mitrovicës

para 12 muajve - GazetaBlic

Kryetari aktual i LDK-së në Mitrovicë, Safet Kamberi në dokumentarin e radhës “Expose”, prodhim televiziv i Gazeta Blic, ka folur për rrahjen që kishte ndodhur ditë më parë në një nga nëndegët e LDK-së...

“Kompromisi i LDK-së: Isa Mustafa kryetar i LDK-së, Lutfi Haziri kandidat për kryeministër”

para 12 muajve - GazetaBlic

Në episodën e radhës të dokumentarit “EXPOSE”, produkt televiziv i Gazeta Blic, ku flitet për zgjedhjet në Lidhjen Demokratike të Kosovës, analisti politik, Imer Mushkolaj ka theksuar se përplasjet që...

A do të rikandidoj Isa Mustafa për kryetar të LDK-së?! Flet bashkëpunëtori i ngushtë i Mustafës

para 12 muajve - GazetaBlic

Në episodën e radhës të dokumentarit “EXPOSE”, produkt televiziv i Gazeta Blic, ku flitet për zgjedhjet në Lidhjen Demokratike të Kosovës, flet edhe njëri nga njerëzit më të afërt të Isa Mustafës, Bajram...

Beqiri: Kemi dëshmi që janë përfshirë njerëz të partive tjera në rrahjet e LDK’së

para 12 muajve - Infokusi

Sekretari i Përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ismet Beqiri ka folur për zgjedhjet në këtë parti.Ai ka thënë se për shkak që LDK-ja është partia më e madhe në vend, ka interesim të madh për...

Beqiri: Kemi dëshmi që janë përfshirë njerëz të partive tjera në rrahjet e LDK’së

para 12 muajve - Bota Press

Sekretari i Përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ismet Beqiri ka folur për zgjedhjet në këtë parti.Ai ka thënë se për shkak që LDK-ja është partia më e madhe në vend, ka interesim të madh për...

Beqiri: Kemi dëshmi që janë përfshirë njerëz të partive tjera në rrahjet e LDK’së

para 12 muajve - Arbresh

Sekretari i Përgjithshëm i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ismet Beqiri ka folur për zgjedhjet në këtë parti.Ai ka thënë se për shkak që LDK-ja është partia më e madhe në vend, ka interesim të madh për...

Sonte në EXPOSE: Nga Kuvendi i karrigeve në Kuvendin e grushteve: Udhëkryqi i LDK-së

para 12 muajve - GazetaBlic

Sonte duke filluar nga ora 22:00, live në Faqen e Facebookut të Gazeta Blic, shfaqet episodi i radhës i dokumentarit “Expose”. “Nga Kuvendi i karrigeve në Kuvendin e grushteve: Udhëkryqi i LDK-së”, titullohet...

Nëndega e LDK-së në Rheinland-Pfalz mban Kuvendin zgjedhor

para 12 muajve - Bota Press

Kryesia e Nëndegës së LDK-së në Rheinland-Pfalz me 09.06.2019 në Kaiserslautern, ka mbajtur mbledhjen e saj të rregullt, dhe ka marrë vendim që Kuvendi zgjedhor ti zhvilloi punimet më 16.06.2019 nga ora...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK