http://kariera.mk

Refuzoi kontrollin e makinës, arrestohet shqiptari pasi iu gjet 7 kg kokainë dhe 1 mijë euro

më 6.2019 - Tetova Sot

Shtatë kilogram kokainë e pastër që do të jepnin mbi një milion euro nëse do të dilnin në treg janë sekuesrtuar nga Guardia di Finanza, në portin Isola Bianca opas ankorimit të një anije që vinte nga Livorno....

400 mijë euro kokainë dhe para cash, arrestohet i riu shqiptar në Itali

më 6.2019 - Albeu

Tre kg e gjysmë kokainë dhe mbi dy kg hashash, si dhe 40 mijë euro para cash të fshehura në një ndarje sekrete të një makina janë sekuestruar. Ky është rezultati i një operacioni të organizuar nga policia...

400 mijë euro kokainë dhe para cash, arrestohet i riu shqiptar në Itali

më 6.2019 - Koha Jone

Tre kg e gjysmë kokainë dhe mbi dy kg hashash, si dhe 40 mijë euro para cash të fshehura në një ndarje sekrete të një makina janë sekuestruar. Ky është rezultati i një operacioni të organizuar nga policia...

Shqiptari dhe marokeni kapen me kokainë, ja vlera marramendëse që do fitohej nëse dilte në treg

më 6.2019 - Koha Jone

Policia e Reggio Emili arrestoi dy persona në Modena, duke sekuestruar një sasi të konsiderueshme kokaine dhe hashashi. Aksioni u zhvillua të martën në mëngjes, kur policia filloi të vëzhgonte një shtëpi...

Arrestohet 28-vjeçari shqiptar, kapet me mbi 1 mln euro dorgë

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Shtatë kilogram kokainë e pastër që do të jepnin mbi një milion euro nëse do të dilnin në treg janë sekuesrtuar nga Guardia di Finanza, në portin Isola Bianca opas ankorimit të një anije që vinte nga Livorno....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK