http://kariera.mk

Trump tregon pa dashje disa detaje të marrëveshjes me Meksikën

më 6.2019 - Tetova Sot

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka treguar pa qëllim disa detaje të marrëveshjes të tij për imigrim me Meksikën. Ai ka refuzuar të diskutojë planet me gazetarët, duke thënë se ato janë “sekrete”. Mirëpo,...

Trump tregon pa dashje disa detaje të marrëveshjes me Meksikën

më 6.2019 - Insajderi

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka treguar pa qëllim disa detaje të marrëveshjes të tij për imigrim me Meksikën. Ai ka refuzuar të diskutojë planet me gazetarët, duke thënë se ato janë “sekrete”. Mirëpo,...

Trump tregon pa dashje disa detaje të marrëveshjes me Meksikën

më 6.2019 - Bota Press

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka treguar pa qëllim disa detaje të marrëveshjes të tij për imigrim me Meksikën. Ai ka refuzuar të diskutojë planet me gazetarët, duke thënë se ato janë “sekrete”. Mirëpo,...

Trump tregon pa qëllim disa detaje të marrëveshjes me Meksikën

më 6.2019 - Shenja

Presidenti amerikan, Donald Trump ka treguar pa qëllim disa detaje të marrëveshjes të tij për imigrim me Meksikën. Ai ka refuzuar të diskutojë planet me gazetarët, duke thënë se ato janë “sekrete”. Mirëpo...

Trump tregon pa dashje disa detaje të marrëveshjes me Meksikën

më 6.2019 - Albinfo

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka treguar pa qëllim disa detaje të marrëveshjes të tij për imigrim me Meksikën. Ai ka refuzuar të diskutojë planet me gazetarët, duke thënë se ato janë “sekrete”. Mirëpo,...

Trump tregon pa dashje disa detaje të marrëveshjes me Meksikën

më 6.2019 - Kallxo

Presidenti amerikan, Donald Trump ka treguar pa qëllim disa detaje të marrëveshjes të tij për imigrim me Meksikën. Ai ka refuzuar të diskutojë planet me gazetarët, duke thënë se ato janë “sekrete”. Mirëpo...

TRUMP TREGON PA QËLLIM DISA DETAJE TË MARRËVESHJES ME MEKSIKËN

më 6.2019 - Klan Macedonia

Presidenti amerikan, Donald Trump ka treguar pa qëllim disa detaje të marrëveshjes të tij për imigrim me Meksikën. Ai ka refuzuar të diskutojë planet me gazetarët, duke thënë se ato janë “sekrete”. Mirëpo...

Trump tregon padashje ‘planin sekret’ të marrëveshjes me Meksikën

më 6.2019 - BalkanWeb

Presidenti amerikan, Donald Trump ka treguar pa qëllim disa detaje të marrëveshjes të tij për imigrim me Meksikën. Ai ka refuzuar të diskutojë planet me gazetarët, duke thënë se ato janë “sekrete”. Mirëpo...

Trump tregon pa qëllim disa detaje të marrëveshjes me Meksikën

më 6.2019 - Koha.net

Presidenti amerikan, Donald Trump ka treguar pa qëllim disa detaje të marrëveshjes të tij për imigrim me Meksikën. Ai ka refuzuar të diskutojë planet me gazetarët, duke thënë se ato janë “sekrete”. Mirëpo...

Trump tregon pa qëllim disa detaje të marrëveshjes me Meksikën

më 6.2019 - Evropa e Lirë

Presidenti amerikan, Donald Trump ka treguar pa qëllim disa detaje të marrëveshjes të tij për imigrim me Meksikën. Ai ka refuzuar të diskutojë planet me gazetarët, duke thënë se ato janë “sekrete”. Mirëpo...

Gafa trashanike e Trump: Nuk tregoj detaje të marrëveshjes me Meksikën

më 6.2019 - LajmiFundit

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, i ka zbuluar pa qëllim disa hollësi të marrëveshjes së tij me Meksikën lidhur me menaxhimin e numrit të madh të imigrantëve që po tentojnë...

Marrëveshja me Meksikën, Trump tregon padashje ‘planin sekret’

më 6.2019 - Java News

Presidenti amerikan, Donald Trump ka treguar pa qëllim disa detaje të marrëveshjes të tij për imigrim me Meksikën. Ai ka refuzuar të diskutojë planet me gazetarët, duke thënë se ato janë “sekrete”. Mirëpo...

Trump tregon pa qëllim disa detaje të marrëveshjes me Meksikën

më 6.2019 - Insajderi

Ai ka refuzuar të diskutojë planet me gazetarët, duke thënë se ato janë “sekrete”. Mirëpo teksa ka bërë këto deklarata, ai ka mbajtur një letër në dorë që, ka treguar detajet e marrëveshjes, të cilën e...

Trump zbulon aksidentalisht hollësi të marrëveshjes me Meksikën

më 6.2019 - Gazeta Observer

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, i ka zbuluar pa qëllim disa hollësi të marrëveshjes së tij me Meksikën lidhur me menaxhimin e numrit të madh të imigrantëve që po tentojnë...

Pompeo mbron marrëveshjen SHBA-Meksikë për të shmangur tarifat

më 6.2019 - Insajderi

Kritikët thonë se marrëveshja e së premtes nuk sjell ndonjë të re dhe se iniciativat tashmë po diskutoheshin përpara kërcënimeve të presidentit lidhur me vendosjen e tarifave. Problemi i emigrantëve të...

Trump tregon pa qëllim disa detaje të marrëveshjes me Meksikën

më 6.2019 - Ekonomia Online

Presidenti amerikan, Donald Trump ka treguar pa qëllim disa detaje të marrëveshjes të tij për imigrim me Meksikën. Ai ka refuzuar të diskutojë planet me gazetarët, duke thënë se ato janë “sekrete”. Mirëpo...

Trump e bën gafën e radhës, zbulon sekrete shtetëtore për shkak të lëvizjeve të duarve

më 6.2019 - Lajm

Donald Trump ka zbuluar pa dashje disa detaje të marrëveshjes së tij të emigracionit me Meksikën. Presidenti i SHBA-së, Donald Trump ka zbuluar pa dashje disa detaje të marrëveshjes së tij të emigracionit...

Trump zbulon pa dashje planin e emigrantëve të Meksikës

më 6.2019 - Arbresh

Presidenti i SHBA Donald Trump ka zbuluar pa dashje disa detaje të marrëveshjes së tij të emigracionit me Meksikën. Ai nuk pranoi të diskutonte planet me gazetarët, duke thënë se ato ishin “sekrete”, transmeton...

Tarifat/ Pompeo flet për marrëveshjen SHBA-Meksikë

më 6.2019 - Opinion

Sekretari i Shtetit Mike Pompeo po mbron marrëveshjen e administratës Trump me Meksikën për të frenuar rrjedhën e emigrantëve të Amerikës Qendrore në kufirin SHBA-Meksikë dhe për të shmangur tarifat ndëshkuese...

Meksika dërgon trupa në kufi me SHBA

më 6.2019 - Gazeta e re

Zyrtarët meksikanë kanë konfirmuar sot se kanë nisur të vendosin 6,000 anëtarë të Gardës Kombëtare për Kontrollin e Imigracionit të Zgjeruar, një angazhim i marrë nën marrëveshjen me SHBA javën e kaluar...

Meksika dërgon trupa në kufi me SHBA

më 6.2019 - KosovaPress

Presidenti i Meksikës Andres Manuel Lopez Obrador dhe ministri i Punëve të Jashtme Marcel Ebrard gjithashtu thanë se një ekip prej pesë zyrtarëve, duke përfshirë edhe ushtrinë dhe drejtorin e burgut, u...

Pompeo mbron marrëveshjen SHBA-Meksikë për të shmangur tarifat

më 6.2019 - Zëri i Amerikës

Sekretari i Shtetit Mike Pompeo po mbron marrëveshjen e administratës Trump me Meksikën për të frenuar rrjedhën e emigrantëve të Amerikës Qendrore në kufirin SHBA-Meksikë dhe për të shmangur tarifat ndëshkuese...

Meksika kërkon zgjidhje për të frenuar rrjedhën e emigrantëve në SHBA

më 6.2019 - Klan Kosova

Ministri i jashtëm i Meksikës ka thënë se ata janë të gatshëm të punojnë me vendet e tjera të Amerikës Latine për të ndalur rrjedhën e emigrantëve, raporton BBC, transmeton Klan Kosova. Marcelo Ebrard...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK