http://kariera.mk

Tiranë/ Shoferi humb kontrollin mbi automjetin, plagoset këmbësori

më 6.2019 - Top Channel

Në një informacion paraprak të ardhur në redaksinë e Top Channel bëjnë me dije se në Tiranë, në rrugën “Ali Demi”, në afërsi të kryqëzimit mjeti me drejtues shtetasin I. S ka humbur kontrollin duke u përplasur...

Tiranë, shoferi humb kontrollin mbi automjetin, plagoset këmbësori

më 6.2019 - Klan Kosova

Në një informacion paraprak të ardhur në redaksinë e Top Channel bëjnë me dije se në Tiranë, në rrugën “Ali Demi”, në afërsi të kryqëzimit mjeti me drejtues shtetasin I. S ka humbur kontrollin duke u përplasur...

Makina humb kontrollin dhe përplas kalimtarin në Tiranë

më 6.2019 - BalkanWeb

TIRANË Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Një shofer makine është përplasur me shtyllën, ndërsa ka lënë të lënduar edhe një kalimtar të rastit. Njoftimi i policisë: Tiranë/Informacion...

Aksident në Tiranë, drejtuesi humb kontrollin dhe përplas 69-vjeçarin

më 6.2019 - Albeu

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë tek shkolla "Kushtrimi i lirisë" ku një preson ka mbetur i plagosur. Sipas informacioneve mjeti me drejtues shtetasin me iniciale I. S ka humbur...

Tiranë/ Mjeti humb kontrollin, përplas këmbësorin

më 6.2019 - Shekulli

Një aksident rrugor ka ndodhur në rrugën Ali Demi në Tiranë. Sipas njoftimit të policisë, bëhet me dije se mjeti me drejtues shtetasin I. S ka humbur kontrollin duke u përplasur me një nga shtyllat buzë...

Tiranë/ Humb kontrollin e mjetit, përplas këmbësorin

më 6.2019 - Shekulli

Një aksident rrugor ka ndodhur në rrugën Ali Demi në Tiranë. Sipas njoftimit të policisë, bëhet me dije se mjeti me drejtues shtetasin I. S ka humbur kontrollin duke u përplasur me një nga shtyllat buzë...

Aksident/ Makina përplas gruan, me urgjencë në spital

më 6.2019 - Standard

Një aksident me pasojë plagosjen e një shtetase ka ndodhur këtë pasdite në rrethin e Fierit. Gazetari Ervis Kuçi raporton për “Balkanweb” se një mjet ka përplasur një këmbësore në fshatin Lalar. E plagosura...

Aksident në Fier, plagoset një person

më 6.2019 - Opinion

Një person ka mbetur i plagosur gjatë një aksidenti të ndodhur ditën e sotme në fshatin Lalar të Fierit. Mësohet se këmbësorja rreth 50 vjeç është përplasur nga një automjet, i cili dyshohet se po lëvizte...

Makina përplas gruan në Fier, dërgohet me urgjencë në spital

më 6.2019 - BalkanWeb

FIER Një aksident me pasojë plagosjen e një shtetase ka ndodhur këtë pasdite në rrethin e Fierit. Gazetari Ervis Kuçi raporton për “Balkanweb ” se një mjet ka përplasur një këmbësore në fshatin Lalar....

Fier, makina përplas një këmbësore

më 6.2019 - Koha Jone

Një këmbësore është plagosur në fshatin Lalar të Fierit, si pasojë e një aksidenti. Mësohet se këmbësorja rreth 50 vjeç është përplasur nga një automjet, i cili dyshohet se po lëvizte me shpejtësi. E plagosura...

Makina përplas turistin ukrainas në aksin Elbasan – Librazhd

më 6.2019 - BalkanWeb

LIBRAZHD Një turist që paraprakisht thuhet se është nga Ukraina është aksidentuar, pasi u përplas nga një automjet në aksin rrugor Elbasan – Librazhd. Gazetari Fatmir Popja raporton për “Balkanweb ” se...

LAJM I FUNDIT/ Aksident në Fier, makina përplas gruan

më 6.2019 - Shekulli

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrethin e Fierit. Një makinë ka përplasur një këmbësore në fshatin Lalar. Sakaq, duke iu referuar informacioneve të deritanishme, bëhet me dije se e...

Elbasan/ 24-vjeçari përplas me makinë 35-vjeçarin

më 6.2019 - Top Channel

Një 24 vjeçar nga Elbasani ka aksidentuar me makinë një 35-vjeçar në aksin rrugor Elbasan-Librazhd. 35-vjeçari i aksidentuar me iniciale V.B është banues në Ukrainë dhe sipas informacioneve të policisë...

Aksidenti në Elbasan, makina përplas turistin ukrainas

më 6.2019 - Vizion Plus

Një turist ukrainas është aksidentuat këtyë të mërkurë në aksin Librazhd-Elbasan. Sipas policisë 24 vjeçari A.O.,  duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka aksidentuar  shtetasin V.B., rreth 35 vjeç,  banues...

Tiranë/ Makina humb kontrollin, përplas një kalimtare!

më 6.2019 - Blitz

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Një shofer makine është përplasur me shtyllën, ndërsa ka lënë të lënduar edhe një kalimtar të rastit. Njoftimi Policisë Tiranë/Informacion Paraprak...

Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, plagosen dy persona

më 6.2019 - Vizion Plus

Dy persona janë plagosur pasditen e kësaj të mërkure në Elbasan si pasojë e një aksidenti rrugor. Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd, në afërsi të fshatit Mirakë....

Aksident i rëndë në Elbasan, 24-vjeçari përplas ukrainasin

më 6.2019 - Shekulli

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme Elbasan, ku një 24-vjeçar teksa po drejtonte mjetin tip “Benz” ka përplasur një shtetas ukrainas. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Librazhd...

E FUNDIT/ Aksident me pasojë 2 të plagosur në Elbasan, njëri në gjëndje të rëndë

më 6.2019 - Albeu

Një aksident automobilistik ka ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd ku si pasojë e të cilit janë plagosur dy persona. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mirakë dhe nga burimet e Faxëeb.al mësohet se njëri prej...

Elbasan, motori përplaset me makinën, 2 të plagosur

më 6.2019 - Koha Jone

Dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në aksin rrugor Librazhd-Elbasan. Sipas informacioneve të para raportohet se në aksident është përfshirë një motor dhe një makinë. Të plagosurit...

Pamjet e aksidentit në Tiranë, sa afër i “shkon” vdekja këtij këmbësori

më 6.2019 - Tetova Sot

Dalin pamjet e aksidentit të ndodhur në rrugën e Kavajës në Tiranë më 10 qershor. Në aksident u përfshinë dy makina dhe një motor. Nga pamjet e filmuara nga kamerat e sigurise duket makina tip Nissan Juke...

Humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me shtyllën, këmbësori përfundon në spital

më 6.2019 - LajmiFundit

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë tek shkolla “Kushtrimi i lirisë” ku një preson ka mbetur i plagosur. Sipas informacioneve mjeti me drejtues shtetasin me iniciale I. S ka humbur...

Aksident në mes të Tiranës, 1 i plagosur!

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në kryeqytet, ku një makinë ka përplasur një këmbësor. Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur në Ali Dem, pasi mjeti i drejtuar nga I.S ka dalë nga rruga dhe është...

Fier, makina përplas një këmbësore

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Një këmbësore është plagosur në fshatin Lalar të Fierit, si pasojë e një aksidenti. Mësohet se këmbësorja rreth 50 vjeç është përplasur nga një automjet, i cili dyshohet se po lëvizte me shpejtësi. E plagosura...

Zbriti për të bërë foto, makina përplas turistin në Elbasan

më 6.2019 - Java News

Një turist ukrainas është plagosur, pasi e përplasi një makinë në aksin Elbasan-Librazhd. Ai kishte ardhur me pushime në Shqipëri me një rulot dhe kishte ndaluar buzë rrugës për të bërë një foto të tunelit...

Zbriti për të bërë foto, makina përplas turistin ukrainas në Elbasan

më 6.2019 - LajmiFundit

Një turist ukrainas është aksidentuar rëndë, pasi e përplasi një makinë në aksin Elbasan-Librazhd. Ai kishte ardhur me pushime në Shqipëri me një rulot dhe kishte ndaluar buzë rrugës për të bërë një foto...

Aksidenti në aksin Librazhd-Elbasan, dy të plagosur

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në aksin rrugor Librazhd-Elbasan. Sipas informacioneve të para raportohet se në aksident është përfshirë një motor dhe një makinë. Të plagosurit...

Përplasje makinash në aksin Elbasan-Librazhd, 2 në spital

më 6.2019 - LajmiFundit

Një aksident automobilistik ka ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd ku si pasojë e të cilit janë plagosur dy persona. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mirakë dhe nga burimet mësohet se njëri prej të plagosurve...

Sinjalistika rrugore e munguar merr jetë njerëzish në Elbasan

më 6.2019 - Vizion Plus

Sinjalistika rrugore vijon të mbetet një problem në qarkun e Elbasanit dhe kryesisht në aksin Elbasan –Librazhd. Vetëm një ditë më parë një 12 vjeçar ,teksa ishte duke kaluar rrugën për të shkuar në shkollë...

Aksident në Krujë, 2 makina përplasen kokë më kokë, 2 të plagosur

më 6.2019 - BalkanWeb

Dy persona kanë mbetur të plagosur në një aksident në Krujë mëngjesin e sotëm. Sipas informacioneve të para, aksidenti ndodhu në qendër të Krujës, ku dy mjete tip “Benz”, një me targa AA 828 UF dhe tjetri...

Aksident në mes të Fushë-Krujës, plagosen rëndë dy persona (Zbardhen detajet)

më 6.2019 - Sot News

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fushë-Krujë, si pasojë e përplasjes së dy automjeteve tip Benz me njëra tjetrën. Si pasojë kanë mbetur të plagosur dy drejtuesit e mjeteve. Njëri prej...

Aksident në Krujë, 2 makina përplasen kokë më kokë, 2 persona të plagosur

më 6.2019 - Koha Jone

Dy persona kanë mbetur të plagosur në një aksident në Krujë mëngjesin e sotëm. Sipas informacioneve të para, aksidenti ndodhu në qendër të Krujës, ku dy mjete tip “Benz”, një me targa AA 828 UF dhe tjetri...

Përplasen dy ‘Benz-a’ në qendër të Krujës, ka të plagosur…

më 6.2019 - Standard

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qendër të qytetit të Krujës. Mësohet se dy persona kanë mbetur të plagosur nga përplasja e dy makinave tip ‘Benz’. Të plagosurit janë sjellë me urgjencë në...

Pamjet e aksidentit në Tiranë, sa afër i “shkon” vdekja këtij këmbësori

më 6.2019 - Ekonomia Online

Dalin pamjet e aksidentit të ndodhur në rrugën e Kavajës në Tiranë më 10 qershor. Në aksident u përfshinë dy makina dhe një motor. Nga pamjet e filmuara nga kamerat e sigurise duket makina tip Nissan Juke...

E FUNDIT/ Aksident i rëndë në Fushë Krujë, plagosen 2 persona

më 6.2019 - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fushë-Krujë, si pasojë e përplasjes së dy automjeteve tip Benz me njëra tjetrën. Si pasojë kanë mbetur të plagosur dy drejtuesit e mjeteve. Njëri prej...

Aksident i rëndë në mes të Fushë-Krujës, plagosen rëndë dy persona

më 6.2019 - Sot News

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fushë-Krujë, si pasojë e përplasjes së dy automjeteve tip Benz me njëra tjetrën. Si pasojë kanë mbetur të plagosur dy drejtuesit e mjeteve. Njëri prej...

Përplasen dy automjete në Fushë-Krujë, plagosen dy persona, njëri niset drejt Tiranës

më 6.2019 - Java News

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fushë-Krujë, si pasojë e përplasjes së dy automjeteve tip Benz me njëra tjetrën. Si pasojë kanë mbetur të plagosur dy drejtuesit e mjeteve. Njëri prej...

Përplasen dy ‘Benz-a’ në qendër të Krujës, dy persona në spital

më 6.2019 - LajmiFundit

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qendër të qytetit të Krujës. Mësohet se dy persona kanë mbetur të plagosur nga përplasja e dy makinave tip ‘Benz’. Të plagosurit janë sjellë me urgjencë në...

Përplasen dy ‘Benz-a’ në qendër të Krujës, rëndë dy persona

më 6.2019 - LajmiFundit

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qendër të qytetit të Krujës. Mësohet se dy persona kanë mbetur të plagosur nga përplasja e dy makinave tip ‘Benz’. Të plagosurit janë sjellë me urgjencë në...

Aksident i rëndë në mes të Fushë-Krujës, plagosen rëndë dy persona

më 6.2019 - Ekonomia Online

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fushë-Krujë, si pasojë e përplasjes së dy automjeteve tip Benz me njëra tjetrën. Si pasojë kanë mbetur të plagosur dy drejtuesit e mjeteve. Njëri prej...

Krujë/ Përplasen dy ‘Benz-a’, ka të plagosur

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qendër të qytetit të Krujës. Mësohet se dy persona kanë mbetur të plagosur nga përplasja e dy makinave tip ‘Benz’. Të plagosurit janë sjellë me urgjencë në...

Pamjet e kamerave, ja si u përplas turistja franceze me shoqen

më 6.2019 - BalkanWeb

Publikohen pamjet e kamerave të sigurisë nga aksidenti që ndodhi dje pasdite në “Rrugën e Kavajës”. Një makinë vjen me shpejtësi dhe i bie nga pas një makine tjetër, ndërsa turistja franceze që shihet...

Ja si u përplas turistja franceze me shoqen në Rrugën e Kavajës…

më 6.2019 - Standard

Publikohen pamjet e kamerave të sigurisë nga aksidenti që ndodhi dje pasdite në “Rrugën e Kavajës”. Një makinë vjen me shpejtësi dhe i bie nga pas një makine tjetër, ndërsa turistja franceze që shihet...

Rreziku tek “Pushimi i shoferit” në autostradën Lushnje-Fier

më 6.2019 - Koha Jone

Në autostradën Lushnje-Fier, rreziku ndaj aksidenteve është rritur ndjeshëm. Kjo për shkak se mbikalimet nuk përdoren nga banorët në dy anët e rrugës. Për të kaluar kryqëzimin këtë fermer e shoqëroi Policia...

Aksident në dalje të Elbasanit, makina përplas 12-vjeçarin

më 6.2019 - Top Channel

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në dalje të Elbasanit, në Fushe-Labinot. I plagosur është një djalë i moshës rreth 12 vjeç, i cili po kalonte rrugën për të shkuar në shkollën pranë shtëpisë...

Aksident në Elbasan, plagoset një fëmijë 12 vjeç

më 6.2019 - BalkanWeb

Një fëmijë ka mbetur i plagosur në një aksident të ndodhur mëngjesin e sotëm në Elbasan. Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur në fshatin Mengël, ku shtetasi E.P., banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin...

Aksident i rëndë në Elbasan, makina përplas 12-vjeçarin…

më 6.2019 - Standard

Një fëmijë 12 vjeç mbeti i plagosur në një aksident rrugir në fshatin Mengël të Elbasanit. Policia thotë se  shtetasi E.P., banues  në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip ” Hondai” ka aksidentuar një fëmijë...

E FUNDIT/ Aksident në Elbasan, plagoset 12 vjeçari

më 6.2019 - Albeu

Një fëmijë 12 vjeç ka mbeur i plagosur në një aksident rrugor në fshatin Mengël të Elbasanit. Policia thotë se shtetasi E.P., banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip " Hondai" ka aksidentuar një fëmijë...

Elbasan, makina përplas 12 vjeçarin

më 6.2019 - Medial

Një aksident me plagosjen e një 12 vjeçari është regjistruar këtë të martë në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në fhstin Mengël, ku sipas policisë shtetasi E.P., nga Tirana, duke drejtuar mjetin tip “Hondai”...

Elbasan, makina përplas 12 vjeçarin

më 6.2019 - Vizion Plus

Një aksident me plagosjen e një 12 vjeçari është regjistruar këtë të martë në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në fhstin Mengël, ku sipas policisë shtetasi E.P., nga Tirana, duke drejtuar mjetin tip “Hondai”...

Aksident i rëndë, makina përplas 12-vjeçarin, shoqërohet në komisariat shoferi

më 6.2019 - Sot News

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Mengël në Elbasan ku një mjet tip 'Hondai' ka përplasur një fëmijë rreth 12 vjeç. Mësohet se fëmija tashmë ndodhet në kujdesin e mjekëve ndërsa drejtuesi...

E rëndë në Elbasan, makina përplas 12-vjeçarin

më 6.2019 - Java News

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Mengël në Elbasan ku një mjet tip ‘Hyundai’ ka përplasur një fëmijë rreth 12 vjeç. Mësohet se fëmija tashmë ndodhet në kujdesin e mjekëve ndërsa drejtuesi...

Elbasan, makina merr përpara 12-vjeçarin

më 6.2019 - LajmiFundit

Një fëmijë 12 vjeç mbeti i plagosur në një aksident rrugir në fshatin Mengël të Elbasanit. Policia thotë se  shtetasi E.P., banues  në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip ” Hondai” ka aksidentuar një fëmijë...

Aksident në Elbasan, makina përplas 12 vjeçarin

më 6.2019 - Ekonomia Online

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Mengël në Elbasan ku një mjet tip ‘Hondai’ ka përplasur një fëmijë rreth 12 vjeç. Mësohet se fëmija tashmë ndodhet në kujdesin e mjekëve ndërsa drejtuesi...

Elbasan/ Makina përplas të miturin

më 6.2019 - Gazeta Telegraf

Një fëmijë ka mbetur i plagosur në një aksident të ndodhur mëngjesin e sotëm në Elbasan. Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur në fshatin Mengël, ku shtetasi E.P., banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin...

Aksident në dalje të Elbasanit, makina përplas 12-vjeçarin

më 6.2019 - Arbresh

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në dalje të Elbasanit, në Fushe-Labinot. I plagosur është një djalë i moshës rreth 12 vjeç, i cili po kalonte rrugën për të shkuar në shkollën pranë shtëpisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK