http://kariera.mk

Franca kthen 50 azilkërkues shqiptarë

para 2 muajve - Kallxo

Autoritetet franceze kanë riatdhesuar sot 50 shtetas shqiptarë, të cilët kishin kërkuar azil në Francë. Shtetasit shqiptarë u kthyen me një aeroplan të posaçëm në aeroportin e Rinasit. Policia shqiptare...

Nga Franca janë deportuar 50 shtetas të Shqipërisë

para 2 muajve - Koha.mk

Tiranë, 12 qershor – Në aeroportin ndërkombëtar në Tiranë, me fluturim të veçantë autoritetet franceze kanë deportuar 50 shtetas të Shqipërisë, përcjellë KOHA. Riatdhesimi është zbatuar në bashkëpunim...

Ende rekord kërkesash për azil, në kasollet e shqiptarëve në Francë

para 2 muajve - Koha Jone

Në kulmin e refuzimit që vendet e BE-së i bëjnë Shqipërisë për ta mbështetur në çeljen e negociatave, Franca ktheu në atdhe 50 shqiptarë, të cilëve i është refuzuar kërkesa për azil. Mesditën e së mërkurës...

Franca riatdheson 50 shtetas shqiptarë…

para 2 muajve - Standard

Mesditën e sotme në aeroportin “Nënë Tereza”Rinas, janë riatdhesuar 50 shtetas shqiptarë me avion të posaçëm, të nisur nga aeroporti i Metz, Francë. Nga Policia shqiptare dhe ajo franceze u morën të gjitha...

U refuzohet kërkesa për azil në Francë, kthehen në Shqipëri 50 shtetas shqiptarë

para 2 muajve - Albeu

Pesëdhjetë (50) shtetas shqiptarë janë riatdhesuar nga Franca pas refuzimit të kërkesës për azil në shtetin evropian. Ministria e Brendshme ka bërë me dije lajmin, duke shtuar se në Rinas janë kthyer edhe...

Riatdhesohen 50 shtetas shqiptarë nga Franca

para 2 muajve - Top Channel

Mesditën e sotme në aeroportin “Nënë Tereza”Rinas, janë riatdhesuar 50 shtetas shqiptarë me avion të posaçëm, të nisur nga aeroporti i Metz, Francë. Operacioni i sotëm i riatdhesimit, i cili u zhvillua...

Kërkuan azil në Francë, riatdhesohen 50 shqiptarë

para 2 muajve - Opinion

Autoritet franceze kanë rikthyer në Shqipëri 50 persona të cilët kishin kërkuar azil. Ky është avioni i dytë brenda 1 jave pas kthimit të grupit të parë me 200 azilkërkues, të cilët kanë shkelur rregullat...

Franca kthen 60 azilkërkues shqiptar

para 2 muajve - Alsat-M

60 shtetas shqiptarë që kishin kërkuar azil në Francë, janë riatdhesuar sot në aeroportin e Rinasit në Tiranë. Avioni me shtetasit shqiptarë zbriti në pistën e Aeroportit të Rinasit në orën 13:45. Zv....

Azilkërkues, Franca kthen mbrapsht 50 shtetas shqiptarë

para 2 muajve - BalkanWeb

Mesditën e sotme në aeroportin “Nënë Tereza”Rinas, janë riatdhesuar 50 shtetas shqiptarë me avion të posaçëm, të nisur nga aeroporti i Metz, Francë. Nga Policia shqiptare dhe ajo franceze u morën të gjitha...

Franca kthen mbrapsht azilkërkuesit, riatdhesohen 50 shtetas shqiptarë

para 2 muajve - Shekulli

Në aeroportin “Nënë Tereza” në Rinas, mesditën e sotme janë riatdhesuar 50 shtetas shqiptarë me avion të posaçëm, të cilët ishin nisur nga aeroporti i Metz, Francë. Ndërkohë, policia njofton se operacioni...

Riatdhesohen 50 shqiptarë që kërkuan azil në Francë

para 2 muajve - RTV 21

Voda: Çdo përpjekje për kërkim azili është e kotë Mesditën e kësaj të mërkure janë riatdhesuar 50 shtetas shqiptarë me avion të posaçëm, të nisur nga aeroporti i Metz të Francës. Operacioni është kryer...

Kërkuan strehim në Francë, riatdhesohen 50 shqiptarë

para 2 muajve - Gazeta Tema

Vazhdojnë të riatdhesohen shqiptarët që kanë kërkuar azil në vendet e tjera të Bashkimit Europian. Së fundmi, pesëdhjetë shtetas janë riatdhesuar nga Franca. Policia shqiptare dhe ajo franceze morën të...

Riatdhesohen 60 shqiptarë nga Franca, Shqipëria thërret të mos kërkojnë azil

para 2 muajve - Koha.net

60 shtetas shqiptarë që kishin kërkuar azil në Francë, janë riatdhesuar sot në aeroportin e Rinasit. me shtetasit shqiptarë zbriti në pistën e Aeroportit të Rinasit në orën 13:45. Zëvendësministrja Punëve...

Rikthehen nga Franca 60 shqiptarë, Voda: Kërkimi i azilit ju penalizon

para 2 muajve - GazetaBlic

60 shtetas shqiptarë që kishin kërkuar azil në Francë, janë riatdhesuar sot në aeroportin e Rinasit. Avioni me shtetasit shqiptarë zbriti në pistën e Aeroportit të Rinasit në orën 13:45.    Zv. ministrja...

Kërkuan azil në Francë, riatdhesohen 50 shqiptarë

para 2 muajve - Vizion Plus

Mesditën e kësaj të mërkure janë riatdhesuar 50 shtetas shqiptarë me avion të posaçëm, të nisur nga aeroporti i Metz, Francë. Operacioni është kryer në bashkëpunim me policinë Franceze dhe atë shqiptare,...

Franca kthen 50 shqiptarët, ju refuzon azilin

para 2 muajve - Koha Jone

Mesditën e sotme në aeroportin “Nënë Tereza” Rinas, janë riatdhesuar 50 shtetas shqiptarë me avion të posaçëm, të nisur nga aeroporti i Metz, Francë. Nga Policia shqiptare dhe ajo franceze u morën të gjitha...

Franca kthen mbrapsht 50 azilkërkues shqiptarë

para 2 muajve - Blitz

Mesditën e sotme në aeroportin “Nënë Tereza”Rinas, janë riatdhesuar 50 shtetas shqiptarë me avion të posaçëm, të nisur nga aeroporti i Metz, Francë. Nga Policia shqiptare dhe ajo franceze u morën të gjitha...

Franca kthen 50 shqiptarë që iu refuzua azili

para 2 muajve - Albinfo

Policia shqiptare dhe ajo franceze në një aksion të përbashkët kanë kthyer pesëdhjetë shtetas shqiptarë të cilëve Franca ua kishte refuzuar azilin,transmeton albinfo.ch. Ministria e Brendshme e Shqipërisë...

Riatdhesohen 60 shqiptarë, kërkuan azil në Francë

para 2 muajve - Java News

Ministria e Brendshme njofton se 60 shtetas shqiptarë që kishin kërkuar azil në Francë, janë riatdhesuar në aeroportin e Rinasit. Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda u bëri thirrje qytetarëve të mos kërkojnë...

Riatdhesohen 60 shqiptarë nga Franca, Shqipëria thërret të mos kërkojnë azil

para 2 muajve - Arbresh

60 shtetas shqiptarë që kishin kërkuar azil në Francë, janë riatdhesuar sot në aeroportin e Rinasit. Shtetasit shqiptarë zbriti në pistën e Aeroportit të Rinasit në orën 13:45. Zëvendësministrja Punëve...

Riatdhesohen 50 shqiptarë nga Franca, midis tyre edhe të mitur

para 2 muajve - Gazeta Telegraf

50 shqiptarë u riatdhesuan sot me një avion të posaçëm nga aeroporti i Metzit në Francë për në Aerportin e Rinasit. Të riatdhesuarit janë azilkërkues në Francë, dhe midis tyre ka edhe familjarë me të mitur,...

Riatdhesohen 60 shqiptarë nga Franca

para 2 muajve - Periskopi

60 shtetas shqiptarë që kishin kërkuar azil në Francë, janë riatdhesuar sot në aeroportin e Rinasit. Zëvendësministrja Punëve të Brendshme, Rovena Voda dhe Drejtori i Departamentit për Kufirin dhe Migracionin...

Riatdhesohen 50 shqiptarë, iu refuzuan kërkesat për azil në Francë

para 2 muajve - LajmiFundit

Mesditën e sotme në aeroportin “Nënë Tereza”Rinas, janë riatdhesuar 50 shtetas shqiptarë me avion të posaçëm, të nisur nga aeroporti i Metz, Francë. Nga Policia shqiptare dhe ajo franceze u morën të gjitha...

Riatdhesohen nga Franca 60 shqiptarë

para 2 muajve - Insajderi

Avioni me shtetasit shqiptarë zbriti në pistën e Aeroportit të Rinasit në orën 13:45.   Zv. ministrja e Brendshme Rovena Voda dhe Drejtori i Departamentit për Kufirin dhe Migracionin në Policinë e Shtetit...

Riatdhesohen nga Franca 60 shqiptarë, Voda: Kërkimi i azilit ju penalizon

para 2 muajve - KosovaPress

Avioni me shtetasit shqiptarë zbriti në pistën e Aeroportit të Rinasit në orën 13:45.    Zv. ministrja e Brendshme Rovena Voda dhe Drejtori i Departamentit për Kufirin dhe Migracionin në Policinë e Shtetit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK