http://kariera.mk

Presione të pareshtura nga regjimit nacionalist serb ndaj boshnjakëve e Sanxhakut

para 12 muajve - Gazeta Liria

Shkruan: Ismet Azizi Këshilli Kombëtar Boshnjak, si organ më i lartë i boshnjakëve në Serbi , ka dërguar kërkesë Serbisë dhe Malit të Zi për vendosjen e statusit special për Sanxhakun, territori i së...

Ugljanin kërkon status të veçantë për Sanxhakun, reagon Beogradi!

para 12 muajve - Aktuale

Pas kërkesës së disa zyrtarëve të Këshillit Kombëtar Boshnjak të Serbisë dhe Malit të Zi për krijimin e një statusi të veçantë për Sanxhakun, ka ardhur reagimi nga institucionet qendrore në Serbi. Sipas...

Presione të pareshtura nga regjimit nacionalist serb ndaj boshnjakëve e Sanxhakut

para 12 muajve - Ina

Këshilli Kombëtar Boshnjak, si organ më i lartë i boshnjakëve në Serbi , ka dërguar kërkesë Serbisë dhe Malit të Zi për vendosjen e statusit special për Sanxhakun, territori i së cilit është ndarë nga...

Ugljanin kërkon status të veçantë për Sanxhakun, reagon Beogradi!

para 12 muajve - Ina

Pas kërkesës së disa zyrtarëve të Këshillit Kombëtar Boshnjak të Serbisë dhe Malit të Zi për krijimin e një statusi të veçantë për Sanxhakun, ka ardhur reagimi nga institucionet qendrore në Serbi. Sipas...

Ugljanin kërkon status të veçantë për Sanxhakun, reagon Beogradi

para 12 muajve - Shenja

Pas kërkesës së disa zyrtarëve të Këshillit Kombëtar Boshnjak të Serbisë dhe Malit të Zi për krijimin e një statusi të veçantë për Sanxhakun, ka ardhur reagimi nga institucionet qendrore në Serbi. Sipas...

Ugljanin kërkon status të veçantë për Sanxhakun, reagon Beogradi!

para 12 muajve - AlbPortali

Pas kërkesës së disa zyrtarëve të Këshillit Kombëtar Boshnjak të Serbisë dhe Malit të Zi për krijimin e një statusi të veçantë për Sanxhakun, ka ardhur reagimi nga institucionet qendrore në Serbi. Sipas...

Ugljanin kërkon status të veçantë për Sanxhakun, reagon Beogradi!

para 12 muajve - Fakti Ditor

Pas kërkesës së disa zyrtarëve të Këshillit Kombëtar Boshnjak të Serbisë dhe Malit të Zi për krijimin e një statusi të veçantë për Sanxhakun, ka ardhur reagimi nga institucionet qendrore në Serbi. Sipas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK