http://kariera.mk

Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kudo dhe kurdo me SHBA-të

para 3 muajve - Gazeta Liria

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli tha në ceremoninë qendrore për 20 vjetorin e çlirimit se liria e Kosovës është meritë e dëshmorëve të UÇK-së dhe ndihmës së madhe të SHBA-së. “Sot, ne festojmë...

Ministri Bytyqi: Faleminderit përjetësisht ShBA-ve dhe NATO-s

para 3 muajve - OraInfo

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi ka kujtuar 20 vjetorin e hyrjes së forcave të NATO-s në Kosovë. “Miqtë e mëdhenj të ditëve të vështira për Kosovën, presidenti Clinton, sekretarja...

Ministri Bytyçi: Faleminderit përjetësisht ShBA-ve dhe NATO-s

para 3 muajve - Gazeta Observer

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi ka kujtuar 20 vjetorin e hyrjes së forcave të NATO-s në Kosovë. “Miqtë e mëdhenj të ditëve të vështira për Kosovën, presidenti Clinton, sekretarja...

Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kudo dhe kurdo me SHBA-të

para 3 muajve - Klan Kosova

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, në ceremoninë qendrore për 20 vjetorin e çlirimit se liria e Kosovës është meritë e dëshmorëve të UÇK-së dhe ndihmës së madhe të SHBA-së. “Sot, ne festojmë...

Thaçi dhe Veseli harruan ta përmendin familjen Jashari në ceremoninë e 20-vjetorit, Haradinaj nuk e harron

para 3 muajve - Fakti Ditor

Komandanti legjendar i UÇK’së, Adem Jashari, kishte sakrifikuar jetën e tij bashkë më atë të 52 familjarëve të tij për lirinë e Kosovës. Megjithatë një sakrificë e tillë nuk i ka rënë fare ndër mend as...

Thaçi dhe Veseli harruan ta përmendin familjen Jashari në ceremoninë e 20-vjetorit, Haradinaj nuk e harron

para 3 muajve - AlbPortali

Komandanti legjendar i UÇK’së, Adem Jashari, kishte sakrifikuar jetën e tij bashkë më atë të 52 familjarëve të tij për lirinë e Kosovës. Megjithatë një sakrificë e tillë nuk i ka rënë fare ndër mend as...

Thaçi dhe Veseli harruan ta përmendin familjen Jashari në ceremoninë e 20-vjetorit

para 3 muajve - Gazeta Observer

Komandanti legjendar i UÇK’së, Adem Jashari, kishte sakrifikuar jetën e tij bashkë më atë të 52 familjarëve të tij për lirinë e Kosovës. Megjithatë një sakrificë e tillë nuk i ka rënë fare ndër mend as...

Thaçi dhe Veseli harruan ta përmendin familjen Jashari në ceremoninë e 20 vjetorit

para 3 muajve - Insajderi

Komandanti legjendar i UÇK’së, Adem Jashari, kishte sakrifikuar jetën e tij bashkë më atë të 52 familjarëve të tij për lirinë e Kosovës. Megjithatë një sakrificë e tillë nuk i ka rënë fare ndër mend as...

Thaçi dhe Veseli harruan ta përmendin familjen Jashari në ceremoninë e 20 vjetorit

para 3 muajve - Bota Press

Komandanti legjendar i UÇK’së, Adem Jashari, kishte sakrifikuar jetën e tij bashkë më atë të 52 familjarëve të tij për lirinë e Kosovës. Megjithatë një sakrificë e tillë nuk i ka rënë fare ndër mend as...

​Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kudo dhe kurdo me SHBA-të

para 3 muajve - Medial

PRISHTINE, 12 qershor/MEDIAL/- Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli tha në ceremoninë për 20 vjetorin e çlirimit se liria e Kosovës është meritë e dëshmorëve të UÇK-së dhe ndihmës së madhe të SHBA-së....

Veseli në Ditëlindjen e Lirisë : Kosova do të jetë gjithmonë me SHBA-të

para 3 muajve - OraInfo

Është duke u mbajtur ceremonia shtetërore për nderë të 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës dhe hyrjen e trupave të NATO-s. Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli tha në ceremoninë qendrore për 20...

Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kurdo dhe kudo me SHBA-të

para 3 muajve - RTV 21

Lidhja e Kosovës me SHBA-të s dhe Perëndimin është lidhje shpirtërore Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, në tubimin qendror për shënimin e 20-vjetorit të çlirimit të Kosovës, tha se krahas gëzimit...

Veseli: 20 vjet më parë e shpëtuat një komb

para 3 muajve - Kallxo

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli në ceremoninë qendrore për 20 vjetorin e çlirimit, tha se sot po festohet duke pasur të pranishëm miqtë më të mirë të Kosovës, ish-presidentin e SHBA-së, Bill...

Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kudo dhe kurdo me SHBA-të

para 3 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli tha në ceremoninë qendrore për 20 vjetorin e çlirimit se liria e Kosovës është meritë e dëshmorëve të UÇK-së dhe ndihmës së madhe të SHBA-së. “Sot, ne festojmë...

Bytyqi: Faleminderit përjetësisht ShBA, lavdi të gjithë heronjve

para 3 muajve - Ekonomia Online

Ministri i Arsimit, Shyqiri Bytyqi ka marr pjesë në manifestimin e shënimit të 20 – vjetorit të çlirimit. Ai ka falënderuar SHBA-në, NATO-n dhe të gjitha shtetet që u rreshtuan në luftën e drejtë të UÇK-së...

Kadri Veseli ka një mesazh për SHBA-të

para 3 muajve - Infokusi

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli tha në ceremoninë qendrore për 20 vjetorin e çlirimit se liria e Kosovës është meritë e dëshmorëve të UÇK-së dhe ndihmës së madhe të SHBA-së. “Sot, ne festojmë...

Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kudo dhe kurdo me SHBA-të

para 3 muajve - Sovrani

K ryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli tha në ceremoninë qendrore për 20 vjetorin e çlirimit se liria e Kosovës është meritë e dëshmorëve të UÇK-së dhe ndihmës së madhe të SHBA-së. “Sot, ne festojmë...

Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kudo dhe kurdo me SHBA-të

para 3 muajve - KosovaLive360

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli tha në ceremoninë qendrore për 20 vjetorin e çlirimit se liria e Kosovës është meritë e dëshmorëve të UÇK-së dhe ndihmës së madhe të SHBA-së. Ai tha se bota...

Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kudo dhe kurdo me SHBA-të

para 3 muajve - Insajderi

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli tha në ceremoninë qendrore për 20 vjetorin e çlirimit se liria e Kosovës është meritë e dëshmorëve të UÇK-së dhe ndihmës së madhe të SHBA-së. “Sot, ne festojmë...

Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kudo e kurdo me SHBA-në

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, gjatë fjalës së tij në ceremoninë e 20 vjetorit të hyrjes së Natos-s, tha se për dy dekada, Kosova ka ecur shumë përpara dhe beson në vizionin euroatlantik....

Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kudo dhe kurdo me SHBA-të

para 3 muajve - Insajderi

“Sot, ne festojmë 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës, duke pasur në mesin tonë miqtë më të mëdhenj të lirisë sonë, të kombit tonë, të atdheut tonë: Presidentin Clinton, Zonjën Sekretare Albright, Gjeneralin...

Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kudo dhe kurdo me SHBA-të

para 3 muajve - Periskopi

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli tha në ceremoninë qendrore për 20 vjetorin e çlirimit se liria e Kosovës është meritë e dëshmorëve të UÇK-së dhe ndihmës së madhe të SHBA-së. “Sot, ne festojmë...

Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kudo dhe kurdo me ShBA-në

para 3 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli tha në ceremoninë qendrore për 20-vjetorin e çlirimit se liria e Kosovës është meritë e dëshmorëve të UÇK-së dhe ndihmës së madhe të SHBA-së. “Sot, ne festojmë...

Veseli: Kosova do të jetë gjithmonë, kudo dhe kurdo me SHBA-të

para 3 muajve - KosovaPress

“Sot, ne festojmë 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës, duke pasur në mesin tonë miqtë më të mëdhenj të lirisë sonë, të kombit tonë, të atdheut tonë: Presidentin Clinton, Zonjën Sekretare Albright, Gjeneralin...

Veseli: Faleminderit UÇK-së, NATO-së e ShBA-së

para 3 muajve - Periskopi

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka thënë se fjalët nuk mund ta përshkruajnë veprën madhështore që bënë njerëz si Clinton, Albright e Clark. Ai tha se bota e lirë iu bashkua Amerikës për ta shpëtuar një komb...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK