http://kariera.mk

Maqedonia e Veriut sot në fazën e verdhë, temperaturat tejet të larta!

para 3 muajve - Ina

Sot dhe nesër Maqedonia e Veriut do të përfshihet nga një valë e të nxehtit me temperatura të larta. Instituti Hidro-Meteorologjik njoftoi se i gjithë vendi do të kaplohet nga temperaturat e larta deri...

Temperaturat e larta: Maqedonia e Veriut në dy ditët e ardhshme do të përfshihet nga faza e verdhë

para 3 muajve - Portalb

Drejtoria për punë hidrometeorologjike (DPHM) ka paralajmëruar që në dy ditët e ardhshme, vendi jonë do të përfshihet nga faza e verdhë (alerte), njofton Portalb.mk. I menjëhershëm ka qenë reagimi i Komisionit...

Maqedonia nesër dhe pasnesër në fazën e verdhë

para 3 muajve - Aktuale

Sipas informacioneve të Institutit Hidro-Meteorologjik, gjatë dy ditëve të ardhshme i gjithë vendi do të kaplohet nga temperaturat e larta, respektivisht nga faza e verdhë (alarmuese). Ministria e Shëndetësisë...

Në dy ditët e ardhshme shteti në fazë të verdhë, qytetarët të mbrohen nga temperatura e larta

para 3 muajve - Koha.mk

Shkup, 12 qershor – Komisioni për ndjekje të situatës dhe efektet nga temperaturat e larta pranë Ministrisë së Shëndetësisë, apelon deri tek qytetarët në ditët në vijim t’i respektojnë rekomandimet e përgjithshme...

KUJDES: Vendi do të hyjë në fazën e verdhë!

para 3 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 qershor – Sipas informacioneve të Institutit Hidro-Meteorologjik, gjatë dy ditëve të ardhshme i gjithë vendi do të kaplohet nga temperaturat e larta, respektivisht nga faza e verdhë (alarmuese)....

Maqedonia do të hyjë në fazën e verdhë!

para 3 muajve - Alsat-M

Sipas informacioneve të Institutit Hidro-Meteorologjik, gjatë dy ditëve të ardhshme i gjithë vendi do të kaplohet nga temperaturat e larta, respektivisht nga faza e verdhë (alarmuese). Ministria e Shëndetësisë...

Maqedonia do të hyjë në fazën e verdhë!

para 3 muajve - Republika

Sipas informacioneve të Institutit Hidro-Meteorologjik, gjatë dy ditëve të ardhshme i gjithë vendi do të kaplohet nga temperaturat e larta, respektivisht nga faza e verdhë (alarmuese). Ministria e Shëndetësisë...

Maqedonia do të hyjë në fazën e verdhë!

para 3 muajve - AlbPortali

Sipas informacioneve të Institutit Hidro-Meteorologjik, gjatë dy ditëve të ardhshme i gjithë vendi do të kaplohet nga temperaturat e larta, respektivisht nga faza e verdhë (alarmuese). Ministria e Shëndetësisë...

Maqedonia do të hyjë në fazën e verdhë!

para 3 muajve - Tetova Sot

Sipas informacioneve të Institutit Hidro-Meteorologjik, gjatë dy ditëve të ardhshme i gjithë vendi do të kaplohet nga temperaturat e larta, respektivisht nga faza e verdhë (alarmuese). Ministria e Shëndetësisë...

Maqedonia do të hyjë në fazën e verdhë!

para 3 muajve - Flaka

Sipas informacioneve të Institutit Hidro-Meteorologjik, gjatë dy ditëve të ardhshme i gjithë vendi do të kaplohet nga temperaturat e larta, respektivisht nga faza e verdhë (alarmuese). Ministria e Shëndetësisë...

Maqedonia do të hyjë në fazën e verdhë!

para 3 muajve - Tetova1

Sipas informacioneve të Institutit Hidro-Meteorologjik, gjatë dy ditëve të ardhshme i gjithë vendi do të kaplohet nga temperaturat e larta, respektivisht nga faza e verdhë (alarmuese). Ministria e Shëndetësisë...

Maqedonia do të hyjë në fazën e verdhë!

para 3 muajve - Lajm

Sipas informacioneve të Institutit Hidro-Meteorologjik, gjatë dy ditëve të ardhshme i gjithë vendi do të kaplohet nga temperaturat e larta, respektivisht nga faza e verdhë (alarmuese). Ministria e Shëndetësisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK