http://kariera.mk

Të shtëna me armë zjarri në Laç, mbetet i vrarë një person

më 6.2019 - Top Channel

Një vrasje ka ndodhur para pak minutave në qytetin e Laçit. Policia ka shkuar në vendngjarje për të zbardhur rrethanat. Deri tani akoma nuk është identifikuar personi që mbeti i vdekur. Ngjarja e rëndë...

Vrasja në Laç, ky është i riu që humbi jetën

më 6.2019 - BalkanWeb

Një 24 vjeçar ka humbur jetën pas një konflikti për një vend parkimi mbrëmjen e së martës në qytetin e Laçit. Ngjarja e cila ka ndodhur në afërsi të Gjykatës së Laçit ka tronditur qytetin e mbushur me...

Të shtëna me armë në Laç, vritet 24 vjeçari

më 6.2019 - Zhurnal

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Laç ku pas të shtënave me armë zjarri ka mbetur i vrarë një person. Sipas burimeve raportohet se viktima është Viktor Shkorreti 24 vjeç. Ende nuk është...

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë në Laç, vritet 22 vjeçari (EMRI)

më 6.2019 - BalkanWeb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Laç ku pas të shtënave me armë zjarri ka mbetur i vrarë një person. Sipas burimeve raportohet se viktima është Viktor Shkorreti 22 vjeç. Ende nuk është...

Vrasja në Laç, ky është i riu që humbi jetën

më 6.2019 - Medial

Një 24 vjeçar ka humbur jetën pas një konflikti për një vend parkimi mbrëmjen e së martës në qytetin e Laçit. Ngjarja e cila ka ndodhur në afërsi të Gjykatës së Laçit ka tronditur qytetin e mbushur me...

Identifikohet viktima qe u qëllua me breshëri kallashnikovi në Laç

më 6.2019 - Albeu

Viktor Shkorreti dyshohet se është personi që ka humbur jetën mbrëmjen e sotme si pasojë e një konflikti të çastit në Laç. 25 vjeçari raportohet se është konfliktuar me disa bashkëmoshatarë të tij pranë...

Vritet 24-vjeçari në Laç, detajet e para

më 6.2019 - Opinion

Një 24-vjeçar, Viktor Shkorreti, u vra pak para mesnate në qytetin e Laçit pas sherrit për një vend parkimi. Ngjarja ka ndodhur pranë Stadiumit të Laçit për një vend parkimi. Nga sa raportohet paraprakisht disa...

Pas Laçit terrorizohet Elbasani, të shtëna me armë zjarri pranë bashkisë

më 6.2019 - Albeu

Pas vrasjes me armë zjarri pak më parë në qytetin e Laçit , të shtëna me armë zjarri janë regjistruar edhe në qytetin e Elbasanit, por nga informacionet e para nuk raportohet për të vrarë apo për të plagosur.

E FUNDIT/ Plas kallashi në Laç, një i vrarë

më 6.2019 - Albeu

Një person ka mbetur i vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në qytetin e Laçit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në afërsi të gjykatës së rrethit. Krimi është regjistruar pak momente më parë. Viktima ka mbërritur...

Plas arma pranë Gjykatës së Laçit, ka viktima (Detajet e para)

më 6.2019 - Sot News

Një person raportohet të ketë mbetur i vdekur si pasojë e disa të shtënave me armë zjarri. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pak më parë pranë Gjykatës së Laçit, ndërkohë që raportohet se ka mbetur i vdekur një...

Laç/ Hajdutët shkojnë për të vjedhur, njëri përfundon në spital

më 6.2019 - BalkanWeb

LAC Një ngjarje kriminale ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Laçit. Dy persona kanë shkuar në një familje për të vjedhur, por janë pikasur nga ana e familjarëve. Gazetarja Dorjana Bezat raporton...

Hajdutët shkojnë për të vjedhur banesën, konfliktohen me familjarët

më 6.2019 - Shekulli

Mbrëmjen e djeshme, një ngjarje kriminale ka ndodhur në qytetin e Laçit. Informacionet e deritanishme, bëjnë me dije se dy persona kanë shkuar në një familje për të vjedhur, por janë pikasur nga ana e...

Ngjarja në Lac, policia: 25-vjecari u shua në spital pas sherrit për parkimin

më 6.2019 - LajmiFundit

Policia lokale ka informuar ne lidhje me ngjarjen e rende qe ndodhi ne Lac ku ka humbur jeten 25-vjecari. Ne njoftim thuhet se në afërsi të stadiumit në Laç – Kurbin, në rrethana ende të paqarta është...

Vritet 25 vjeçari në Laç, shkak sherri për një vend parkimi

më 6.2019 - Periskopi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje të vonë në qytetin e Laçit, ku një i ri është qëlluar për vdekje. Ngjarja ka ndodhur fare pranë Gjykatës së Kurbinit. Nga të dhënat paraprake mësohet se i riu...

Përplasje pranë gjykatës së Lacit, një person shuhet në spital

më 6.2019 - LajmiFundit

Një ngjarje e rende ndodhi mbrëmjen e te merkures në qytetin e Laçit. Një person ndërroi jetë në spital, pas plagëve të marra. Spitali i Laçit konfirmoi se një person ndërroi jetë, por ende nuk është bërë...

Laç/ Hajdutët ikin për të vjedhur, por njëri plagoset

më 6.2019 - Java News

Një ngjarje kriminale ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Laçit. Dy persona kanë shkuar në një familje për të vjedhur, por janë pikasur nga ana e familjarëve. “Balkanweb” konfirmon se një nga hajdutët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK