http://kariera.mk

Bullgaria gati për të ruajtur hapësirën ajrore të Maqedonisë së Veriut

para 12 muajve - Ina

Bullgaria si anëtare e NATO-s pritet të jetë një nga vendet fqinje që si anëtare e NATO të përkujdeset për ruajtjen e hapësirës ajrore të Maqedonisë së Veriut. Kjo është paralajmëruar nga kryeministri...

Aeroplanët F-16 të gatshëm që të mbrojnë hapësirën ajrore të Maqedonisë së Veriut

para 12 muajve - Zhurnal

Sofje/Shkup, 12 qershor – Bullgaria, e cila është anëtare e NATO-s, mund të ndihmojë në mbrojtjen e hapësirës ajrore të Maqedonisë së Veriut, nëse arrin marrëveshje për blerjen e tetë aeroplanëve F-16...

Bullgaria e gatshme që ta mbrojë hapësirën ajrore të vendit tonë me aeroplanë F-16

para 12 muajve - Aktuale

Bullgaria, e cila është anëtare e NATO-s, mund të ndihmojë në mbrojtjen e hapësirës ajrore të Maqedonisë së Veriut, nëse arrin marrëveshje për blerjen e tetë aeroplanëve F-16 nga SHBA-ja, tha kryeministri...

Bullgaria e gatshme që ta mbrojë hapësirën ajrore të Maqedonisë së Veriut me aeroplanë F-16

para 12 muajve - Lajm

Bullgaria, e cila është anëtare e NATO-s, mund të ndihmojë në mbrojtjen e hapësirës ajrore të Maqedonisë së Veriut, nëse arrin marrëveshje për blerjen e tetë aeroplanëve F-16 nga SHBA-ja, tha kryeministri...

Bullgaria e gatshme që ta mbrojë hapësirën ajrore të Maqedonisë me aeroplanë F-16

para 12 muajve - InfoShqip

Bullgaria, e cila është anëtare e NATO-s, mund të ndihmojë në mbrojtjen e hapësirës ajrore të Maqedonisë së Veriut, nëse arrin marrëveshje për blerjen e tetë aeroplanëve F-16 nga SHBA-ja, tha kryeministri...

Bullgaria e gatshme që ta mbrojë hapësirën ajrore të vendit tonë me aeroplanë F-16

para 12 muajve - Koha.mk

Shkup, 12 qershor – Bullgaria, e cila është anëtare e NATO-s, mund të ndihmojë në mbrojtjen e hapësirës ajrore të Maqedonisë së Veriut, nëse arrin marrëveshje për blerjen e tetë aeroplanëve F-16 nga SHBA-ja,...

Bullgaria e gatshme që ta mbrojë hapësirën ajrore të Maqedonisë së Veriut me aeroplanë F-16

para 12 muajve - Tetova Sot

Bullgaria, e cila është anëtare e NATO-s, mund të ndihmojë në mbrojtjen e hapësirës ajrore të Maqedonisë së Veriut, nëse arrin marrëveshje për blerjen e tetë aeroplanëve F-16 nga SHBA-ja, tha kryeministri...

Bullgaria mund të ndihmojë në mbrojtjen e hapësirës ajrore të Maqedonisë së Veriut

para 12 muajve - Zëri i Amerikës

Anëtarja e NATO-s, Bullgaria, mund të ndihmojë në mbrojtjen e hapësirës ajrore të Maqedonisë së Veriut, në veri-perëndim të Maqedonisë, nëse Sofja finalizon një marrëveshje për blerjen e tetë avionëve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK