http://kariera.mk

Clinton: Gruaja ime tallej me statujën time, ndërsa unë tani do ta bëj një fotografi që t’ia dërgoj asaj (Foto/Video)

para 3 muajve - Antpress

Në zbulimin e pllakës në bulevardin “Bill Clinton”, ish presidenti amerikan ka kujtuar disa momente kur kishte ardhur gruaja e tij në Kosovë sa ishte sekretare e shtetit të Amerikës. Ai ka thënë se, pasi...

Prishtinë, Bill Clinton ka një mesazh për gruan e tij

para 3 muajve - Alsat-M

Sot pasdite në bulevardin “Bill Clinton” në Prishtinë është zbuluar pllaka në afërsi të shtatores së  ish presidentit amerikan Bill Clinton. Ai duke falënderuar popullin kosovar për pritjen që i kanë bërë...

Billi e ka një mesazh për Hillaryn nga “Dardania” ku është statuja e tij

para 3 muajve - Tetova Sot

Çaste më parë në bulevardin “Bill Clinton” në Prishtinë është zbuluar pllaka aty ku qëndron shtatorja e ish presidentit amerikan. Ai duke falënderuar popullin kosovar për pritjen që i kanë bërë dhe statujën...

Vendoset pllakë te shtatorja e Bill Clintonit në Prishtinë

para 3 muajve - Alsat-M

Në kuadër të “Ecjes për Liri” për 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës, ish presidenti Bill Clinton ka vizituar Bulevardin “Bill Clinton” në prishtinë ku është dhe shtatorja e tij. Me këtë rast në shenjë...

Vendoset pllakë te shtatorja e Bill Clintonit në Prishtinë

para 3 muajve - Lajm

Në kuadër të “Ecjes për Liri” për 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës, ish presidenti Bill Clinton ka vizituar Bulevardin “Bill Clinton” në prishtinë ku është dhe shtatorja e tij. Me këtë rast në shenjë...

Clinton ka një porosi për shqiptarët: Vazhdoni të jeni njerëz të mirë

para 3 muajve - Albeu

Në bulevardin “ Bill Clinton ” është zbuluar pllaka e ish-presidentit të SHBA-ve, Bill Clinton . Ish-presidenti i SHBA-së, Bill Clinton , e ka parë poashtu për së afërmi shtatoren e ndërtuar në nder të...

Bill Clinton bën gjestin që vite më parë e bëri Hillary Clinton te shtatorja e tij në Prishtinë

para 3 muajve - Klan Kosova

Çaste më parë në bulevardin “Bill Clinton” në Prishtinë është zbuluar pllaka aty ku qëndron shtatorja e ish presidentit amerikan. Ai duke falënderuar popullin kosovar për pritjen që i kanë bërë dhe statujën...

Pllakë për Bill Clintonin te shtatorja e tij

para 3 muajve - GazetaBlic

Në kuadër të “Ecjes për Liri” për 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës, ish-presidenti amerikan Bill Clinton ka vizituar Bulevardin “Bill Clinton” ku është dhe shtatorja e tij . Me këtë rast në shenjë mirënjohje...

Zbulohet pllaka, Clinton: Kjo është dhuratë shumë e çmuar për mua

para 3 muajve - OraInfo

Është zbuluar pllaka e ish-presidentit të SHBA-ve, Bill Clinton, në bulevardin me të njëjtin emër. Me këtë rast, Clinton ka thënë se pllaka është dhuratë shumë e çmuar për të. “Kjo është dhuratë shumë...

Pse Hillary e tallte Billin për shtatoren e tij me këtë foto?

para 3 muajve - GazetaBlic

Ish-presidenti amerikan Bill Clinton, tregon pse gruaja e tij, ish-sekretarja amerikane Hillary Clinton, e tallte për shtatoren e tij. Ai ka rrëfyer edhe historine që qëndronte prapa talljes. “Unë vij...

Clinton: Dua ta bëj një foto si Hillary sepse tallej me mua

para 3 muajve - GazetaBlic

Ish presidenti amerikan Bill Clinton, ia ka kthyer bashkëshortes së tij, Hillary Clintonit, fotografinë që ajo kishte bërë pranë shtatores së tij. “Unë vij nga një vend i vogël ku kanë një kultururë rurale...

Prishtinë, Bill Clinton ka një mesazh për gruan e tij

para 3 muajve - Lajm

Sot pasdite në bulevardin “Bill Clinton” në Prishtinë është zbuluar pllaka në afërsi të shtatores së  ish presidentit amerikan Bill Clinton. Ai duke falënderuar popullin kosovar për pritjen që i kanë bërë...

Bill Clinton e zbulon pllakën e dedikimit te shtatorja e tij në Prishtinë

para 3 muajve - Illyria

Prishtinë, 12 qershor 2019 – Ish presidentii Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton, e zbuloi një pllakë që i dedikohet atij, e cila është vendosur pranë shtatores së tij, në lagjen “Dardania”...

Billi e ka një mesazh për Hillaryn nga “Dardania” ku është statuja e tij

para 3 muajve - Infokusi

Çaste më parë në bulevardin “Bill Clinton” në Prishtinë është zbuluar pllaka aty ku qëndron shtatorja e ish presidentit amerikan. Ai duke falënderuar popullin kosovar për pritjen që i kanë bërë dhe statujën...

Bill Clinton bën gjestin që vite më parë e bëri Hillary Clinton te shtatorja e tij në Prishtinë

para 3 muajve - Tetova1

Çaste më parë në bulevardin “Bill Clinton” në Prishtinë është zbuluar pllaka aty ku qëndron shtatorja e ish presidentit amerikan. Ai duke falënderuar popullin kosovar për pritjen që i kanë bërë dhe statujën...

Çfarë shkruan në pllakën e Bill Clintonit në Prishtinë?

para 3 muajve - Infokusi

Afër shtatores së ish-presidentin Amerikan, Bill Clinton, në Dardani, sot për 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës afër saj është vendosur edhe një pllakë, të cilën e ka zbuluar vetë Clinton. Në pllakë është...

Porosia emocionuese e Clinton për kosovarët

para 3 muajve - Infokusi

Ish-presidenti i SHBA-së, Bill Clinton, e ka parë për së afërmi shtatoren e ndërtuar në nder të tij para shumë viteve. Ai para të pranishmëve është shprehur se ndihet i nderuar që një sheh në Prishtinë...

Bill Clinton bën një foto si Hillary, para statujës së tij

para 3 muajve - PortaliOnline

Çaste më parë në bulevardin “Bill Clinton” në Prishtinë është zbuluar pllaka aty ku qëndron shtatorja e ish presidentit amerikan. Ai duke falënderuar popullin kosovar për pritjen që i kanë bërë dhe statujën...

Në Bulevardin “Bill Clinton” u zbulua pllaka me fjalët e Presidentit Clinton

para 3 muajve - PortaliOnline

Në bulevardin “Bill Clinton” është zbuluar pllaka e ish-presidentit të SHBA-ve, Bill Clinton. Me këtë rast, Clinton ka thënë se pllaka është dhuratë shumë e çmuar për të. “Kjo është dhuratë shumë e çmuar...

Bill Clinton niset drejt shtatores së tij në lagjen Dardania

para 3 muajve - Infokusi

Ish-Presidenti amerikan, Bill Clinton është nisur drejt lagjes Dardania në Bulevardin që mban emrin e tij. Pas zbulimit të bustit të ish-Sekretares së shtetit, Medeleine Albright, dy të ftuarit special...

Bill Clinton ka një mesazh për Hillaryn nga Prishtina

para 3 muajve - Gazeta Monitor

Çaste më parë në bulevardin “Bill Clinton” në Prishtinë është zbuluar pllaka aty ku qëndron shtatorja e ish presidentit amerikan. Ai duke falënderuar popullin kosovar për pritjen që i kanë bërë dhe statujën...

Bill Clinton ka një mesazh për Hillaryn nga “Dardania”

para 3 muajve - Insajderi

Çaste më parë në bulevardin “Bill Clinton” në Prishtinë është zbuluar pllaka aty ku qëndron shtatorja e ish presidentit amerikan. Ai duke falënderuar popullin kosovar për pritjen që i kanë bërë dhe statujën...

Pllakë për Bill Clintonin, thotë se kjo është një dhuratë e çmuar

para 3 muajve - KosovaPress

Me këtë rast në shenjë mirënjohje për të dhe ish sekretaren, Madeleine Albright është përuruar një pllakë afër shtatores së Clinton. Ish presidenti Clinton tha se kjo pllakë është një dhuratë shumë çmueshme...

Kjo është porosia e Clinton-it për Kosovën

para 3 muajve - Sovrani

Në bulevardin “Bill Clinton” është zbuluar pllaka e ish-presidentit të SHBA-ve, Bill Clinton. Ish-presidenti i SHBA-së, Bill Clinton, e ka parë poashtu për së afërmi shtatoren e ndërtuar në nder të tij...

Pllakë për Bill Clintonin te shtatorja e tij

para 3 muajve - Gazeta Observer

Në kuadër të “Ecjes për Liri” për 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës, ish presidenti Bill Clinton ka vizituar Bulevardin “Bill Clinton” ku është dhe shtatorja e tij, përcjell Gazeta e Re. Me këtë rast në...

Çfarë shkruan në pllakën e Bill Clintonit në Prishtinë?

para 3 muajve - Insajderi

Afër shtatores së ish-presidentin Amerikan, Bill Clinton, në Dardani, sot për 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës afër saj është vendosur edhe një pllakë, të cilën e ka zbuluar vetë Clinton. Në pllakë është...

Billi e ka një mesazh për Hillaryn nga “Dardania” ku është statuja e tij

para 3 muajve - Bota Press

Çaste më parë në bulevardin “Bill Clinton” në Prishtinë është zbuluar pllaka aty ku qëndron shtatorja e ish presidentit amerikan. Ai duke falënderuar popullin kosovar për pritjen që i kanë bërë dhe statujën...

Porosia emocionuese e Clinton për kosovarët

para 3 muajve - Insajderi

Ish-presidenti i SHBA-së, Bill Clinton, e ka parë për së afërmi shtatoren e ndërtuar në nder të tij para shumë viteve. Ai para të pranishmëve është shprehur se ndihet i nderuar që një sheh në Prishtinë...

Porosia e Clinton: Vazhdoni të jeni njerëz të mirë, binduni ligjit dhe punoni shumë

para 3 muajve - Arbresh

Në bulevardin “Bill Clinton” është zbuluar pllaka e ish-presidentit të SHBA-ve, Bill Clinton. Ish-presidenti i SHBA-së, Bill Clinton, e ka parë poashtu për së afërmi shtatoren e ndërtuar në nder të tij...

Kjo është pllakata e Bill Clintone e zbuluar sot në Prishtinë

para 3 muajve - Periskopi

Në bulevardin “Bill Clintone” është zbuluar pllaka e ish-presidentit të SHBA-ve, Bill Clintone i cili po qëndron që nga dje në Republikën e Kosovës. Me këtë rast, Clinton ka thënë se pllaka është dhuratë...

Pllakë për Bill Clintonin te shtatorja e tij

para 3 muajve - Gazeta e re

Në kuadër të “Ecjes për Liri” për 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës, ish presidenti Bill Clinton ka vizituar Bulevardin “Bill Clinton” ku është dhe shtatorja e tij. Me këtë rast në shenjë mirënjohje për...

Clinton në zbulimin e pllakës në bulevardin që mban emrin e tij: Kjo është dhuratë shumë e çmuar për mua

para 3 muajve - Ekonomia Online

Pas përurimit të bustit të ish-sekretares Madeleine Albright, është bërë zbulimi i pllakës së bulevardit “Bill Clinton”, raporton Ekonomia Online. Ish-presidenti Bill Clinton para të pranishmëve është...

Clinton tregon se si e kishte tallur Hillary pasi e kishte parë shtatoren e tij në Prishtinë

para 3 muajve - Insajderi

Ish-presidenti i SHBA-së, Bill Clinton, e ka parë për së afërmi shtatoren e ndërtuar në nder të tij para shumë viteve. Ai para të pranishmëve është shprehur se ndihet i nderuar që një sheh në Prishtinë...

Pllakë për Bill Clintonin te shtatorja e tij

para 3 muajve - KosovaPress

Me këtë rast në shenjë mirënjohje për të është përuruar dhe një pllakë afër shtatores së tij. Ish presidenti Clinton tha se kjo pllakë është një dhuratë shumë çmueshme dhe tha se nuk duhet të krijohet...

Edhe Clintoni tallet me statujën e tij

para 3 muajve - Arbresh

Ish-presidenti i Amerikës, Bill Clinton gjatë qëndrimit të tij në Kosovë ka vizituar edhe statujën e tij në Prishtinë. Ai para bustit në Prishtinë është tallur më të duke kujtuar komentin që kishte bërë...

Porosia emocionuese e Clinton për kosovarët

para 3 muajve - Bota Press

Ish-presidenti i SHBA-së, Bill Clinton, e ka parë për së afërmi shtatoren e ndërtuar në nder të tij para shumë viteve. Ai para të pranishmëve është shprehur se ndihet i nderuar që një sheh në Prishtinë...

Pse Hillary e tallte Billin për shtatoren e tij me këtë foto?

para 3 muajve - Periskopi

Ish-presidenti amerikan Bill Clinton, tregon pse gruaja e tij, ish-sekretarja amerikane Hillary Clinton, e tallte për shtatoren e tij. Ai ka rrëfyer edhe historine që qëndronte prapa talljes. “Unë vij...

Policia rrëzon të moshuarin i cili deshi ta takojë Bill Clintonin [FOTO]

para 3 muajve - Insajderi

Ai ra në gjunjë derisa u shty nga policia pasi që ai insistonte të kalonte përtej rrethojave për ta takuar ish-presidentin, Bill Clintin, ndërsa pjesëtarët e policisë nuk e lejonin atë, shkruan Gazeta...

Komuna e Prishtinës thotë se ka pastruar Bulevardin Bill Clinton – aty rri vjerrur një billbord i vjetruar

para 3 muajve - Insajderi

Mirëpo ata thonë se ky bulevardi “Bill Clinton” në lagjen Dardania në Prishtinë është pastruar. Mirëpo kjo nuk po del të jetë e vërtetë. Një billbord i madh i cili gjendet përkrah shtatores së ish-presidentit...

Pamja e shëmtuar tek shtatorja e Bill Clintonit – komuna “harron” ta pastrojë bulevardin

para 3 muajve - Insajderi

Në lagjen e Prishtinës Dardania, aty edhe ku gjendet shtatorja e ish-presidentit Clinton, si duket Komuna e Prishtinës ka harruar ta pastrojë këtë Bulevard, shkruan Gazeta Insajderi. Derisa nesër në këtë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK