http://kariera.mk

Eksperti i njohur evropian: Edi Rama nuk është më i besueshëm për Berlinin

para 3 muajve - Ina

Kryeministri Edi Rama nuk është më i besueshëm për Berlinin. Deklarata vjen nga një prej ekspertëve të njohur për çështjet evropiane. Milan Nic është kreu i Programit për Europën në Institutin e Politikave...

Studiuesi i huaj: Edi Rama ka humbur besueshmërinë në Berlin

para 3 muajve - Koha Jone

Kreu i Programit të Evropës të në Institutin e Politikave GLOBSEC në Bratislavë, Milan Nic, shkruan në një postim në tëiterr se kryeministri shqiptar, Edi Rama ka rënie të besueshmërisë në Berlin, ndërsa...

Studiuesi i huaj “kryqëzon” Ramën: Djalli fshihet në detaje…Rënia e besueshmërisë për kryeministrin në Berlin

para 3 muajve - Standard

Milan Nic, kreu i programit të Evropës në Institutin e Politikave GLOBSEC në Bratislavë, shkruan se Maqedonia Veriore po mbetet prapa në procesin integrues për shkak të Shqipërisë. Në një postim në Twitter,...

Studiuesi i huaj: Edi Rama ka humbur besueshmërinë në Berlin

para 3 muajve - Arbresh

Kreu i Programit të Evropës të në Institutin e Politikave GLOBSEC në Bratislavë, Milan Nic, shkruan në një postim në twiter se kryeministri shqiptar, Edi Rama ka rënie të besueshmërisë në Berlin, ndërsa...

Eksperti: Edi Rama nuk është më i besueshëm për Berlinin

para 3 muajve - LajmiFundit

Kryeministri Edi Rama nuk është më i besueshëm për Berlinin. Deklarata vjen nga një prej ekspertëve të njohur për çështjet evropiane. Milan Nic është kreu i Programit për Europën në Institutin e Politikave...

Studiuesi i huaj: Edi Rama ka humbur besueshmërinë në Berlin

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Kreu i Programit të Evropës të në Institutin e Politikave GLOBSEC në Bratislavë, Milan Nic, shkruan në një postim në tëiterr se kryeministri shqiptar, Edi Rama ka rënie të besueshmërisë në Berlin, ndërsa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK