http://kariera.mk

Kush ishte shqiptari që hyri si paqeruajtës në Kosovë?

para 3 muajve - Ina

Një shqiptar tjetër kishte hy në Kosovë bashkë me trupat gjermane më 12 qershor. Ai ishte i veshur me uniformën e ushtrisë së Gjermanisë Ferik Alihajdaraj me nënshtetësi gjermane ishte me ata që e sollën...

Kush ishte shqiptari që hyri si paqeruajtës në Kosovë?

para 3 muajve - Klan Kosova

Një kosovar tjetër kishte hy në Kosovë bashkë me trupat gjermane më 12 qershor. Ai ishte i veshur me uniformën e ushtrisë së Gjermanisë Ferik Alihajdaraj me nënshtetësi gjermane ishte me ata që e sollën...

Kush ishte shqiptari që hyri si paqeruajtës në Kosovë?

para 3 muajve - GazetaBlic

Një kosovar tjetër kishte hy në Kosovë bashkë me trupat gjermane më 12 qershor . Ai ishte i veshur me uniformën e ushtrisë së Gjermanisë Ferik Alihajdaraj me nënshtetësi gjermane ishte me ata që e sollën...

Shqiptari që hyri si paqeruajtës në Kosovë: Ushtarët gjermanë u lumturuan kur e çliruam Kosovën

para 3 muajve - Periskopi

Një kosovar tjetër kishte hyrë në Kosovë bashkë me trupat gjermane më 12 qershor. Ai ishte i veshur me uniformën e ushtrisë së Gjermanisë. Ferik Alihajdaraj me nënshtetësi gjermane ishte me ata që e sollën...

Shqiptari që hyri si paqeruajtës me NATO’n: Ushtarët gjermanë u lumturuan kur e çliruam Kosovën

para 3 muajve - Periskopi

Një kosovar tjetër kishte hyrë në Kosovë bashkë me trupat gjermane më 12 qershor. Ai ishte i veshur me uniformën e ushtrisë së Gjermanisë. Ferik Alihajdaraj me nënshtetësi gjermane ishte me ata që e sollën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK