http://kariera.mk

Ministri i Jashtëm holandez: Hapja e negociatave të anëtarësimit të Shqipërisë është i parakohshëm

para 3 muajve - Top Channel

Parlamenti i Holandës ka miratuar një mocion që i kërkon qeverisë të bllokojë hapjen e negociatave për anëtarësimin e Shqipërisë në BE për 2019. Mocioni u prezantua nga deputeti Pieter Omtzigt, nga partia...

Holanda për Shqipërinë: Duam rezultate në luftën ndaj krimit dhe korrupsionit

para 3 muajve - Periskopi

Holanda vlerëson dhe mirëpret hapat që Shqipëria ka ndërmarrë, veçanërisht në lidhje me reformën gjyqësore dhe procesin e vettingut. Një proces tepër i rëndësishëm dhe unik për rajonin. Politika e BE-së...

Vendimi i parlamentit holandez për negociatat e Shqipërisë, ambasada në Tiranë bën reagimin e papritur

para 3 muajve - Ina

Ambasada e Holandës ka reaguar menjëherë pasi parlamenti holandez votoi për moshapje të negociatave me Shqipërinë.Në njoftimin e ambasadës holandeze thuhet se Holanda mbetet e angazhuar për integrimin...

Holanda sqaron votën “jo” për Shqipërinë: Duam rezultate në luftën ndaj krimit dhe korrupsionit

para 3 muajve - Klan Kosova

Holanda vlerëson dhe mirëpret hapat që Shqipëria ka ndërmarrë, veçanërisht në lidhje me reformën gjyqësore dhe procesin e vettingut. Një proces tepër i rëndësishëm dhe unik për rajonin. Politika e BE-së...

Holanda sqaron votën “jo” për Shqipërinë: Duam rezultate në luftën ndaj krimit dhe korrupsionit

para 3 muajve - Top Channel

Holanda vlerëson dhe mirëpret hapat që Shqipëria ka ndërmarrë, veçanërisht në lidhje me reformën gjyqësore dhe procesin e vettingut. Një proces tepër i rëndësishëm dhe unik për rajonin. Politika e BE-së...

Votimi për negociatat me Shqipërinë në Parlamentin holandez, reagon ambasada në Tiranë

para 3 muajve - Medial

TIRANË, 12 qershor /MEDIAL/ Ambasada e Holandës në Tiranë me anë të një njoftimi pas votimit në parlamentin holandez për mos hapjen e negociatave me Shqipërinë, tha se Holanda mbetet e vendosur për perspektivën...

Holanda “jo” Shqipërisë për negociatat, reagon ambasada në Tiranë

para 3 muajve - Medial

Ambasada e Holandës ka reaguar ndaj vendimit të parlamentit holandez për që votoi kundër hapjes së negociatave për Shqipërinë. Përmes një njoftimi të shpërndarë për mendiat ambasada thekson se është e...

Holanda sqaron votën “jo” për Shqipërinë: Duam rezultate në luftën ndaj krimit dhe korrupsionit

para 3 muajve - Koha.net

Holanda vlerëson dhe mirëpret hapat që Shqipëria ka ndërmarrë, veçanërisht në lidhje me reformën gjyqësore dhe procesin e vettingut. Një proces tepër i rëndësishëm dhe unik për rajonin. Politika e BE-së...

Holanda “jo” Shqipërisë për në BE, reagon ambasada në Tiranë

para 3 muajve - BalkanWeb

Ambasada e Holandës ka reaguar menjëherë pasi parlamenti holandez votoi për moshapje të negociatave me Shqipërinë. Në njoftimin e ambasadës holandeze thuhet se Holanda mbetet e angazhuar për integrimin...

Parlamenti i Holandës “jo” hapjes së negociatave,reagon ambasada në Tiranë

para 3 muajve - Opinion

Ditën e sotme parlamenti i Holandës vendosi për mos hapjen e negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Europian. Lidhur me këtë vendim ka reaguar ambasada holandeze, përmes një njoftimi ku thuhet se Holanda...

Negociatat/ "Drita e kuqe" nga Parlamenti i Holandës, reagon Ambasada Holandeze

para 3 muajve - Albeu

Ka reaguar mbrëmjen e sotme Ambasada Holandeze lidhur me vendimin që u mor ditën e sotme pë të mos çelur negociatat në muajin qershor . Në reagim shkruhet se Shqipëria ka bërë përparime të mëdha por ngelet...

Ambasada holandeze: Parlamenti votoi kundër negociatave. Nuk luftuat krimin dhe korrupsionin

para 3 muajve - Koha Jone

Ambasada e Holandës ka reaguar menjëherë pasi parlamenti holandez votoi për moshapje të negociatave me Shqipërinë. Në njoftimin e ambasadës holandeze thuhet se Holanda mbetet e angazhuar për integrimin...

Holanda “jo” Shqipërisë për në BE, reagon ambasada në Tiranë

para 3 muajve - Medial

Ambasada e Holandës ka reaguar menjëherë pasi parlamenti holandez votoi për moshapje të negociatave me Shqipërinë. Në njoftimin e ambasadës holandeze thuhet se Holanda mbetet e angazhuar për integrimin...

Vendimi i parlamentit holandez për negociatat e Shqipërisë, ambasada në Tiranë bën reagimin e papritur

para 3 muajve - Sot News

Ambasada e Holandës ka reaguar menjëherë pasi parlamenti holandez votoi për moshapje të negociatave me Shqipërinë.Në njoftimin e ambasadës holandeze thuhet se Holanda mbetet e angazhuar për integrimin...

Ambasada holandeze konfirmon: Parlamenti votoi kundër negociatave. Hapa pas me korrupsionin

para 3 muajve - Koha Jone

Ambasada e Holandës ka reaguar menjëherë pasi parlamenti holandez votoi për moshapje të negociatave me Shqipërinë. Në njoftimin e ambasadës holandeze thuhet se Holanda mbetet e angazhuar për integrimin...

Ambasada e Holandës reagon pas “JO-së” për negociatat

para 3 muajve - RTV 21

“ Ne fuqimisht inkurajojmë qeverinë e Shqipërisë që të vazhdojë rrugën e saj” Pas vendimit të Parlamentit të Holandës për të mos hapur negociatat me Shqipërinë, ka reaguar edhe ambasada holandeze, e cila...

Holanda “jo” Shqipërisë për negociatat, reagon ambasada në Tiranë

para 3 muajve - Vizion Plus

Ambasada e Holandës ka reaguar ndaj vendimit të parlamentit holandez për që votoi kundër hapjes së negociatave për Shqipërinë. Përmes një njoftimi të shpërndarë për mendiat ambasada thekson se është e...

Vendimi i parlamentit holandez për negociatat e Shqipërisë, ambasada në Tiranë bën regimin e papritur

para 3 muajve - Sot News

Ambasada e Holandës ka reaguar menjëherë pasi parlamenti holandez votoi për moshapje të negociatave me Shqipërinë.Në njoftimin e ambasadës holandeze thuhet se Holanda mbetet e angazhuar për integrimin...

Ambasada e Holandës: Shqipëria duhet të luftojë korrupsionin

para 3 muajve - Shekulli

Ambasada e Holandës në Tiranë ka dhënë një deklaratë për mediat në Shqipëri, në të cilën komenton vendimin e Parlamentit të Holandës, e cila i kërkon qeverisë së saj, që të mos hapë negociatat me Shqipërinë...

Holanda i thotë ‘Jo’ negociatave me Shqipërinë

para 3 muajve - Zhurnal

Pas votimit të parlamentit holandez, i cili votoi kundër hapjes së negociatave me Shqipërinë dhe pro atyre me Maqedoninë e Veriut, vjen edhe reagimi i kryetarit të FRPD, Belind Këlliçi. Përmes një postimi...

Bardhi: Rama t’i shpjegojë shqiptarëve pse Holanda tha “JO”

para 3 muajve - Shekulli

Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ka reaguar Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi në lidhje me vendimin e Holandës për t’i thënë “jo” hapjes së negociatave me Shqipërinë. Bardhi thotë...

Ministri i Jashtëm i Holandës: Shqipiëria nuk ka plotësuar asnjë kusht për të hyrë në Europë

para 3 muajve - Albeu

Holanda ka dhënë sot një vendim të fortë për Jo për hapjen e negociatave me Shqipërinë duke arguamentuar se vendi ynë nuk ka plotësuar asnjë kusht për krimin dhe drogën. Vetë Ministri i Jashtëm holandez...

Holanda: Pa plotësuar kushtet, nuk hapen negociatat me Shqipërinë

para 3 muajve - Opinion

Stef Blok, ministri i Punëve  të Jashtme të Holandës, ka raportuar në Parlamentin holandez se Shqipërisë nuk do t’i hapen negociatat me BE derisa të plotësohen të gjitha kushtet. “Këshilli i 26 qershorit...

Negociatat/Bardhi:Rama të thotë pse Holanda i tha “jo” Shqipërisë

para 3 muajve - BalkanWeb

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi ka reaguar, pasi parlamenti i Holandës vendosi t’i thotë “Jo” hapjes së negociatave me Shqipërinë. Duke e cilësuar si kryeministrin e Avdylajve, Bardhi thotë...

Ministri i Jashtëm i Holandës: Shqipëria nuk ka plotësuar asnjë kusht për luftën ndaj krimit

para 3 muajve - Koha Jone

Holanda ka dhënë sot një vendim të fortë për Jo për hapjen e negociatave me Shqipërinë duke arguamentuar se vendi ynë nuk ka plotësuar asnjë kusht për krimin dhe drogën. Vetë Ministri i Jashtëm holandez...

‘Pse Holanda i tha jo negociatave?’, vjen reagimi i PD duke i bërë kërkesën e pazakontë Ramës

para 3 muajve - Sot News

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi shkruan se kryeministri Edi Rama duhet të sqarojë shqiptarët se pse Holanda vendosi kundër hapjes së negociatave.Në një reagim, numri dy i...

Holanda “jo” hapjes së negociatave, Bardhi: Shkak lidhja e Ramës me krimin

para 3 muajve - Opinion

Gazmend Bardhi, sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike, ka reaguar pas vendimit të parlamentit të Holandës për mos hapjen e negociatave të Shqipërisë me BE. Përmes një postimi në “Facebook”, Badhi...

Bardhi: Kryeministri i Abdylajve t’u shpjegojë shqiptarëve pse Hollanda tha Jo për negociatat

para 3 muajve - Koha Jone

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka reaguar pas përgjigjes Jo që Hollanda i dha sot hapjes së negociatave me Shqipërinë, duke bërë fajtor kryesor për këtë vendim kryeministrin...

“Rama njeriu më i rrezikshëm në vend”, Bardhi: “Kryeministri Abdylajve tu shpjegojë shqiptarëve pse Hollanda tha Jo për negociatat”

para 3 muajve - Standard

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka reaguar pas përgjigjes Jo që Hollanda i dha sot hapjes së negociatave me Shqipërinë, duke bërë fajtor kryesor për këtë vendim kryeministrin...

Publikohet video/ Si doli bllof Edi Rama me argumentat e tij…Hollanda “JO” Shqipërisë

para 3 muajve - Standard

Parlamenti i Hollandës, ka votuar ditën e sotme, kundër hapjes së negociatave të Shqipërisë me Bashkimin Europian, duke konfirmuar kështu një vendim që qarkullonte në mediat ndërkombëtare më herët. Parlamenti...

Ambasada e Holandës: Procesi i Vetting-ut në Shqipëri, mjaft unik për rajonin

para 3 muajve - Java News

Ambasada e Holandes eshte shprehur per vendimin e parlamentit te vendit te vet, por edhe per hapat e fundit te Shqiperise. Disa hapa te merren para Hapjes se negociatave, ka thene ajo. Do mbeshtesim Shqiperine...

Ish deputeti i PD harron zjarrin dhe molotovin para Kryeministrisë, shpërthen ndaj vendimit të Holandës për negociatat

para 3 muajve - Sot News

Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu e ndërsa ka komentuar vendimin e parlamentit holandez që ishin pro shtyrjes së negociatave për Shqipërinë, sipas tij, kjo erdhi për shkak të lidhjes së Ramës me krimin....

Holanda: Jo negociata me Shqipërinë, pro Maqedonisë së Veriut

para 3 muajve - Medial

Parlamenti hollandez ka vendosur që të mos hapen negociatat me Shqipërinë, ndërsa ka rënë dakord që negociatat të çelen me Maqedoninë e Veriut. Mocioni i propozuar nga 3 parti të koalicionit qeveritar...

Holanda: Jo negociata me Shqipërinë, pro Maqedonisë së Veriut

para 3 muajve - Vizion Plus

Parlamenti hollandez ka vendosur që të mos hapen negociatat me Shqipërinë, ndërsa ka rënë dakord që negociatat të çelen me Maqedoninë e Veriut. Mocioni i propozuar nga 3 parti të koalicionit qeveritar...

Holanda “JO” Shqipërisë për negociata, Balliu: Largimi i Edvin Kristaq Ramës emergjencë kombëtare

para 3 muajve - Standard

Parlamenti Holandez i tha sot Jo hapjes së negociatave me Shqipërinë, duke konfirmuar edhe njëherë qëndrimin e këtij shteti për të mos pranuar në gjirin e Evropës një shtet të drejtuar nga një qeveri të...

Negociatat/ Holanda: “Jo” Shqipërisë, “po” Maqedonisë së Veriut

para 3 muajve - BalkanWeb

Parlamenti i Holandës ka vendosur t’i thotë “Jo” Shqipërisë për hapje negociatash, ndërsa i ka thënë “Po” Maqedonisë së Veriut. Vendimi sapo është marrë nga parlamenti, ndërsa i rekomandohet Komisionit...

Parlamenti i Holandës kundër hapjes së negociatave me Shqipërinë

para 3 muajve - KosovaPress

Politika e BE-së bazohet në kushtëzimin e drejtë dhe rigoroz, për tu siguruar që reformat, në vendet që aspirojnë të jenë pjesë e Bashkimit Europian janë të qëndrueshme dhe të pakthyeshme. Por janë gjithashtu...

Negociatat/ Sekretari Bardhi i kërkon llogari Ramës për Holandën

para 3 muajve - Java News

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi ka reaguar, pasi parlamenti i Holandës vendosi t’i thotë “Jo” hapjes së negociatave me Shqipërinë. Duke e cilësuar si kryeministrin e Avdylajve, Bardhi thotë...

Klevis Balliu: Europa i thotë “JO” Shqipërisë për shkak Ramës

para 3 muajve - Shekulli

Pas bërjes publike të vendimit të parlamentit Holandez, i cili vendosi t’i thotë “JO” hapjes së negociatave për Shqipërinë dhe “PO” për Maqedoninë e Veriut, ka ardhur edhe reagimi i ish-deputetit të PD-së,...

Balliu: Europa ‘po’ Maqedonisë, ‘jo’ Shqipërisë për shkak të Ramës

para 3 muajve - Koha Jone

Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu ka komentuar lajmin se Holanda do ti thotë ”JO” Shqipërisë për sa i përket çeljes së negociatave me BE-në. Përmes një postimi në facebook, ai thotë se largimi i Ramës...

Parlamenti i Holandës i thotë “JO” integrimit të Shqipërisë, Maqedonia e Veriut merr dritën jeshile

para 3 muajve - GazetaBlic

Parlamenti i Holandës ka vendosur që t’i thotë JO hapjes së negociatave mes Shqipërisë dhe BE-së me argumentin se vendi nuk ka arritur rezultate të dukshme në luftën kundër korrupsionit dhe krimit. Ndërkohë...

Holanda i thotë “JO” Shqipërisë, “PO” Maqedonisë së Veriut

para 3 muajve - Shekulli

Parlamenti i Holandës ka vendosur t’i thotë “Jo” Shqipërisë për hapje negociatash, ndërsa i ka thënë “Po” Maqedonisë së Veriut. Vendimi sapo është marrë nga parlamenti holandez, ndërsa i rekomandohet Komisionit...

Parlamenti i Holandës, "dritë të kuqe" për negociatat e Shqipërisë dhe "jeshile" për Maqedoninë

para 3 muajve - Albeu

Parlamenti i Holandës ka vendosur t’i thotë “Jo” Shqipërisë për hapjene e negociatave , ndërsa vendimi për Maqedoninë e Veriut është pozitiv. Mjafton që vetëm një nga 28 vendet anëtare të BE-së të vendos...

Balliu: Largimi i Ramës është emergjencë kombëtare

para 3 muajve - Koha Jone

Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu ka komentuar lajmin se Holanda do ti thotë ”JO” Shqipërisë për sa i përket çeljes së negociatave me BE-në. Përmes një postimi në facebook, ai thotë se largimi i Ramës...

Parlamenti i Holandës vendos për mos hapjen e negociatave me Shqipërinë

para 3 muajve - Opinion

Parlamenti i Holandës ka vendosur për që të mos hapen negociatat për Shqipërinë, ndërsa ka rënë dakord që negociatat të çelen me Maqedoninë e Veriut. Vendimi sapo është marrë nga parlamenti, ndërsa i rekomandohet...

Negociatat/ Vjen lajmi i papritur nga Holanda, zbardhet vendimi për Shqipërinë

para 3 muajve - Sot News

Parlamenti i Holandës ka vendosur t’i thotë “Jo” Shqipërisë për hapje negociatash, ndërsa i ka thënë “Po” Maqedonisë së Veriut. Vendimi sapo është marrë nga parlamenti, ndërsa i rekomandohet Komisionit...

Negociatat/ Holanda i thotë “Jo” Shqipërisë, “po” Maqedonisë së Veriut

para 3 muajve - Standard

Parlamenti i Holandës ka vendosur t’i thotë “Jo” Shqipërisë për hapje negociatash, ndërsa i ka thënë “Po” Maqedonisë së Veriut. Vendimi sapo është marrë nga parlamenti, ndërsa i rekomandohet Komisionit...

Ambasada holandeze shpjegon refuzimin për hapjen e negociatave

para 3 muajve - Illyria

Ambasada e Holandës ka reaguar menjëherë pasi parlamenti holandez votoi për mos i hapur negociata me Shqipërinë Në njoftimin e ambasadës holandeze thuhet se Holanda mbetet e angazhuar për integrimin e...

Parlamenti i Holandës: “Jo” Shqipërisë për negociatat, “po” Maqedonisë së Veriut

para 3 muajve - Illyria

Parlamenti i Holandës ka vendosur t’i thotë “Jo” Shqipërisë për hapje negociatash, ndërsa i ka thënë “Po” Maqedonisë së Veriut. Vendimi sapo është marrë nga parlamenti, ndërsa i rekomandohet Komisionit...

Ambasada e Holandës shpjegon votën kundër Shqipërisë në BE

para 3 muajve - LajmiFundit

Ambasada e Holandës në Tiranë ka reaguar pas votimit të parlamentit të këtij vendi kundër hapjes së negociatave të Shqipërisë me BE-në. Në deklaratë theksohet se Hollanda mbetet e vendosur për perspektivën...

Holanda: Pa plotësuar kushtet, nuk hapen negociatat me Shqipërinë

para 3 muajve - Gazeta Liria

Stef Blok, ministri i Punëve  të Jashtme të Holandës, ka raportuar në Parlamentin holandez se Shqipërisë nuk do t’i hapen negociatat me BE derisa të plotësohen të gjitha kushtet. “Këshilli i 26 qershorit...

Holanda i thotë ‘Jo’ negociatave me Shqipërinë/ Këlliçi: Vendi drejt izolimit nën drejtimin e Edi Ramës

para 3 muajve - Gazeta Liria

Pas votimit të parlamentit holandez, i cili votoi kundër hapjes së negociatave me Shqipërinë dhe pro atyre me Maqedoninë e Veriut, vjen edhe reagimi i kryetarit të FRPD, Belind Këlliçi. Përmes një postimi...

Ministri i Jashtëm i Holandës: Shqipëria nuk ka plotësuar asnjë kusht për luftën ndaj krimit e korrupsionit

para 3 muajve - Arbresh

Holanda ka dhënë sot një vendim të fortë për Jo për hapjen e negociatave me Shqipërinë duke arguamentuar se vendi ynë nuk ka plotësuar asnjë kusht për krimin dhe drogën. Vetë Ministri i Jashtëm holandez...

Parlamenti holandez “dritë të kuqe” për Shqipërinë dhe “jeshile” për Maqedoninë

para 3 muajve - InfoShqip

Parlamenti i Holandës ka vendosur t’i thotë “Jo” Shqipërisë për hapjene e negociatave, ndërsa vendimi për Maqedoninë e Veriut është pozitiv. Mjafton që vetëm një nga 28 vendet anëtare të BE-së të vendos...

Flet ministri i Jashtëm holandez/ Ja pse bllokuam Shqipërinë, KE foli para kohe

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Hollanda ka dhënë sot një vendim të fortë për Jo për hapjen e negociatave me Shqipërinë duke arguamentuar se vendi ynë nuk ka plotësuar asnjë kusht për krimin dhe drogën. Vetë Ministri i Jashtëm hollandez...

Holanda kundër negociatave/ PD: Shqipëria në rrezik nga Rama

para 3 muajve - LajmiFundit

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar pasi Holanda votoi kundër hapjes së negociatave për Shqiprinë dhe pro për Maqedoninë e Veriut. Përmes një postimi në FB, Bardhi shprehet se për...

Parlamenti i Holandës: 100 vota kundër hapjes së negociatave me Shqipërinë

para 3 muajve - LajmiFundit

Parlamenti holandez ka vendosur me 100 vota të refuzojë hapjen e negociatave të Shqipërisë me BE sipas rekomandimit të Komisionit të publikuar pak ditë më parë. Në mocionin e paraqitur më 11 qershor vlerësohet...

Holanda: ‘Jo’ hapjes së negociatave me Shqipërinë, Maqedonia e Veriut e mirëpritur

para 3 muajve - LajmiFundit

Parlamenti i Holandës ka vendosur për që të mos hapen negociatat për Shqipërinë, ndërsa ka rënë dakord që negociatat të çelen me Maqedoninë e Veriut. Vendimi sapo është marrë nga parlamenti, ndërsa i rekomandohet...

Parlamenti i Holandës i thotë “JO” integrimit të Shqipërisë, Maqedonia e Veriut merr dritën jeshile

para 3 muajve - Bota Press

Parlamenti i Holandës ka vendosur që t’i thotë JO hapjes së negociatave mes Shqipërisë dhe BE-së me argumentin se vendi nuk ka arritur rezultate të dukshme në luftën kundër korrupsionit dhe krimit.Ndërkohë...

Parlamenti i Holandës i thotë “JO” integrimit të Shqipërisë

para 3 muajve - Arbresh

Parlamenti i Holandës ka vendosur që t’i thotë JO hapjes së negociatave mes Shqipërisë dhe BE-së me argumentin se vendi nuk ka arritur rezultate të dukshme në luftën kundër korrupsionit dhe krimit. Ndërkohë...

Parlamenti i Holandës bllokon hapjen e negociatave për Shqipërinë, i thotë ‘po’ Maqedonisë së Veriut

para 3 muajve - Ekonomia Online

Parlamenti i Holandës ka vendosur që të mos hapen negociatat për Shqipërinë, ndërsa ka rënë dakord që negociatat të çelen me Maqedoninë e Veriut. Vendimi sapo është marrë nga Këshilli i Çështjeve të Përgjithshme...

Braimllari: Rama kërkon destabilitetin e vendit, s’ka kthim pas

para 3 muajve - Zhurnal

Tiranë, 11 qershor – Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, përmes një postimi në facebook, thotë se kryeministri Edi Rama kërkon destabilitetin e vendit. Nga ana tjetër, ai thotë se nuk...

Braimllari: Rama si nje sherbetor i krimit….s’ka kthim pas!!!

para 3 muajve - Standard

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, përmes një postimi në facebook, thotë se kryeministri Edi Rama kërkon destabilitetin e vendit. Nga ana tjetër, ai thotë se nuk ka kthim pas. ”Nuk ka...

Braimllari: Rama kërkon destabilitetin e vendit, s’ka kthim pas

para 3 muajve - Koha Jone

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari, përmes një postimi në facebook, thotë se kryeministri Edi Rama kërkon destabilitetin e vendit. Nga ana tjetër, ai thotë se nuk ka kthim pas. ”Nuk ka...

Braimllari: Nuk ka kthim pas, përpjekja e Ramës për të mbajtur zgjedhje farsë ka marrë fund!

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari ka komentuar situatën politike në vend përmes një postimi në rrjetin social Facebook. Ai shkruan se Rama kërkon destabilitetin e vendit sepse vetëm...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK