http://kariera.mk

“Urimi” i Tahirit në përvjetorin e PS-së: Ne kemi gabuar…

para 3 muajve - Koha Jone

Një urim ndryshe nga të tjerë, në këtë 28 vjetor të Partisë Socialiste. Ndonëse nuk është më pjesë e PS-së, Saimir Tahiri nuk ka kursyer një urim për PS-në, në qendër të së cilit ka vendosur disa figura...

“Ne të tjerët kemi gabuar”, urimi i Tahirit në ditëlindjen e PS

para 3 muajve - BalkanWeb

Ndërsa beteja e tij me drejtësinë vijon ende, ish-ministri i Brendshëm Sailmir Tahiri ka thyer heshtjen këtë mbrëmje për të uruar ditëlindjen e 28-të të Partisë Socialiste. Ai ka zgjedhur një grua, një...

Saimir Tahiri prish heshtjen dhe uron socialistët me Norën: Ne të tjerët edhe kemi gabuar, por ajo jo

para 3 muajve - Gazeta Tema

Saimir Tahiri prej kohësh nuk ka pasur ndonjë reagim publik. Por sot, ai ka postuar një status në FB, për të uruar socialistët me rastin e 28-vjetorit të themelimit të partisë. “E njeh Noren, po ke shkelur...

Saimir Tahiri zbulon të zotët e vërtetë të PS

para 3 muajve - Albeu

Sot Partia Socialiste e Shqipërisë festoi ditëlindjen e saj të 28. Padyshim urimet nuk kanë munguar nga përsona që janë pjesë e PS por edhe qytetarë e simpatizantë të saj. Një urim mjaft të veçantë ka...

"Ne të tjerët edhe kemi gabuar, këta jo!", Saimir Tahiri thyen heshjen e gjatë dhe flet me emra

para 3 muajve - Sot News

Sot Partia Socialiste feston themelimin e saj. Socialistët kanë festuar 28-vjetorin me një aktivitet pa kryeministrin Rama, që ka qenë në Lushnje dhe Divjakë në fushatë. Për këtë ka reaguar edhe ish ministri...

"Ne të tjerët edhe kemi gabuar, këta jo! Kurrë!", Saimir Tahiri thyen heshjen e gjatë dhe flet me emra

para 3 muajve - Sot News

Sot Partia Socialiste feston themelimin e saj. Socialistët kanë festuar 28-vjetorin me një aktivitet pa kryeministrin Rama, që ka qenë në Lushnje dhe Divjakë në fushatë. Statusi i plotë: E njeh Noren,...

Nuk mungon urimi i Saimir Tahirit për festën, zgjedh një grua militante

para 3 muajve - Java News

Saimir Tahiri prej kohësh nuk ka pasur ndonjë reagim publik. Por sot, ai ka postuar një status në FB, për të uruar socialistët me rastin e 28-vjetorit të themelimit të partisë. “E njeh Noren, po ke shkelur...

Një politikan tipik shqiptar në Chuck Town-Petrelë, Luan Aliu tregon eksperiencën në filmin aksion

para 3 muajve - Albeu

Për disa muaj në Shqipëri janë zhvilluar xhirimet e një filmi shqiptaro-kinez, një bashkëpunim i rrallë ky në këtë sektor. Filmi titullohet “Balkan Blood” dhe për të mësuar në lidhje me të kemi zhvilluar...

Ne të tjerët edhe kemi gabuar, Saimir Tahiri uron 28-vjetorin e krijimit Të PS

para 3 muajve - LajmiFundit

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri i ka munguar festimeve të Partisë Socialiste por kjo nuk e ka penguar të ndajë një urim me rastin e 28-vjetorit të formimit të kësaj force politike. Tahiri kujton...

Çfarë po përgatit Meta dhe frika e Bashës

para 3 muajve - Gazeta Tema

Nga Edmond Arizaj Ne gjithe kete rremuje politike, pozicionimesh te skajshme te gjithe shoqerise, duket se vetem nje gje u be e qarte dhe e beri presidenti Meta; Lulzim Basha nuk u betohej demokrateve...

Data per fillimin e bisedimeve per ne BE si duket do te vonoj shume per Maqedonine dhe Shqiperine

para 3 muajve - Lajm

Ejup Berisha Nuk ka date nga institucionet europjane per fillimin e bisedimeve per antarsim ne BE.Une kete e dija shume me heret te njejten gje e kane ditur edhe disa politikan te rendesishem vendor por...

Çfarë po përgatit Meta dhe frika e Bashës

para 3 muajve - Lexo

Nga Edmond Arizaj Ne gjithe kete rremuje politike, pozicionimesh te skajshme te gjithe shoqerise, duket se vetem nje gje u be e qarte dhe e beri presidenti Meta; Lulzim Basha nuk u betohej demokrateve...

Zonja Meri jep lajmin e keq për këtë shenjë: Do kaloni provën më të vështirë

para 3 muajve - Lexo

Astrologia e njohur Meri ka lajme jo të mira për disa nga shenjat e horoskopit dhe një prej tyre është Bricjapi. Personat e kësaj shenje do kalojnë një periudhë jo fort të mirë, shkruan meganews.al Lexoni...

Paradoksi i debatit për shkarkimin e Presidentit, kur shkelja e Kushtetutës quhet procedurë

para 3 muajve - Gazeta Tema

Nga Denar Biba* “Kaukazianet jane genjeshtare. Besome, une jam kaukazian!” eshte nje nga variantet e adoptuara gjeresisht te Paradoksit te Genjeshtarit. Te dyja deklaratat jane te pranueshme vec e vec:...

Paradoksi i debatit për shkarkimin e presidentit, kur shkelja e Kushtetutës quhet procedurë

para 3 muajve - Lexo

Nga Denar Biba “Kaukazianet jane genjeshtare. Besome, une jam kaukazian!” eshte nje nga variantet e adoptuara gjeresisht te Paradoksit te Genjeshtarit. Te dyja deklaratat jane te pranueshme vec e vec:...

Paradoksi i debatit për shkarkimin e presidentit, kur shkelja e Kushtetutës quhet procedurë

para 3 muajve - Java News

Nga Denar Biba “Kaukazianet jane genjeshtare. Besome, une jam kaukazian!” eshte nje nga variantet e adoptuara gjeresisht te Paradoksit te Genjeshtarit. Te dyja deklaratat jane te pranueshme vec e vec:...

Arritja me e madhe per burrat shqiptar eshte prost*itucioni

para 3 muajve - Antpress

Nga Zana Avdiu Ckado qe te ndodh sido qe te ndodh, burrat shqiptar mendjen e kane te pros*titucioni dhe shfrytezimi. Kete nuk e lene anash as ne sport, muzike apo te ngjashme. Ndonse vend i varfer edhe...

Avdiu: Arritja më e madhe për burrat shqiptarë është prostitucioni

para 3 muajve - Periskopi

Aktivistja, Zana Avdiu, në një publikim në rrjetin social “Facebook” ka shkruar se arritja më e madhe për burrat shqiptar është prostitucioni – raporton Periskopi. Këtë publikim, Avdiu e ka bërë marrë...

“Presidenti që i jep zero shanse popullit të vet për integrimin, do shkarkohet”

para 3 muajve - Gazeta Tema

Nga Alfred Peza Ilir Meta e tregoi edhe me gjakftohtesi, se e meriton qe te mos jete me Kryeu i Shtetit Shqiptar. E pranoi edhe vete se nuk eshte perfaqesuesi i unitetit te popullit shqiptar. Sepse e tha...

“Presidenti që i jep zero shanse popullit të vet për integrimin, do shkarkohet”

para 3 muajve - Lexo

Nga Alfred Peza Ilir Meta e tregoi edhe me gjakftohtesi, se e meriton qe te mos jete me Kryeu i Shtetit Shqiptar. E pranoi edhe vete se nuk eshte perfaqesuesi i unitetit te popullit shqiptar. Sepse e tha...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK