http://kariera.mk

Ali Ahmeti në manifestimin për çlirimin e Kosovës

para 12 muajve - Neshesh

“Sot në Prishtinë ndjeva frymën e sakrificës së dhjetra, qindra, mijëra ushtarëve, dëshmorëve, martirëve, veprimtarëve, patriotëve ndër dekada për të ardhur deri tek dita e ëndërruar e pavarësisë, e lirisë,...

Kosova shënon 20 vjetorin e hyrjes së forcave të NATO-s

para 12 muajve - Flaka

Ish-presidenti amerikan, Bill Klinton para qytetarëve të Kosovës, në ceremoninë e 20 vjetorit të hyrjes së forcave të NATO-s tha se është nderë i madh të qëndrojë në Kosovë. Duke kujtuar bombardimet e...

Ahmeti: Të qofsha falë Kosovë, sot e përjetë

para 12 muajve - Aktuale

“Sot në Prishtinë ndjeva frymën e sakrificës së dhjetra, qindra, mijëra ushtarëve, dëshmorëve, martirëve, veprimtarëve, patriotëve ndër dekada për të ardhur deri tek dita e ëndërruar e pavarësiaë, e lirisë,...

Ali Ahmeti në manifestimin për çlirimin e Kosovës

para 12 muajve - Ina

“Sot në Prishtinë ndjeva frymën e sakrificës së dhjetra, qindra, mijëra ushtarëve, dëshmorëve, martirëve, veprimtarëve, patriotëve ndër dekada për të ardhur deri tek dita e ëndërruar e pavarësisë, e lirisë,...

Ahmeti: Të qofsha falë Kosovë, sot e përjetë

para 12 muajve - Neshesh

“Sot në Prishtinë ndjeva frymën e sakrificës së dhjetra, qindra, mijëra ushtarëve, dëshmorëve, martirëve, veprimtarëve, patriotëve ndër dekada për të ardhur deri tek dita e ëndërruar e pavarësiaë, e lirisë,...

Ahmeti në manifestimin për çlirimin e Kosovës

para 12 muajve - InfoShqip

“Sot në Prishtinë ndjeva frymën e sakrificës së dhjetra, qindra, mijëra ushtarëve, dëshmorëve, martirëve, veprimtarëve, patriotëve ndër dekada për të ardhur deri tek dita e ëndërruar e pavarësisë, e lirisë,...

Kosova shënon 20 vjetorin e hyrjes së forcave të NATO-s

para 12 muajve - Alsat-M

Ish-presidenti amerikan, Bill Klinton para qytetarëve të Kosovës, në ceremoninë e 20 vjetorit të hyrjes së forcave të NATO-s tha se është nderë i madh të qëndrojë në Kosovë. Duke kujtuar bombardimet e...

Ahmeti: Të qofsha falë Kosovë, sot e përjetë

para 12 muajve - Iliria News

“Sot në Prishtinë ndjeva frymën e sakrificës së dhjetra, qindra, mijëra ushtarëve, dëshmorëve, martirëve, veprimtarëve, patriotëve ndër dekada për të ardhur deri tek dita e ëndërruar e pavarësiaë, e lirisë,...

Ali Ahmeti: Të qofsha falë Kosovë, sot e përjetë

para 12 muajve - Lajm

“Sot në Prishtinë ndjeva frymën e sakrificës së dhjetra, qindra, mijëra ushtarëve, dëshmorëve, martirëve, veprimtarëve, patriotëve ndër dekada për të ardhur deri tek dita e ëndërruar e pavarësisë, e lirisë,...

Ali Ahmeti: Të qofsha falë Kosovë, sot e përjetë

para 12 muajve - Fol

“Sot në Prishtinë ndjeva frymën e sakrificës së dhjetra, qindra, mijëra ushtarëve, dëshmorëve, martirëve, veprimtarëve, patriotëve ndër dekada për të ardhur deri tek dita e ëndërruar e pavarësisë, e lirisë,...

Ahmeti: Të qofsha falë Kosovë, sot e përjetë

para 12 muajve - Bashke

“Sot në Prishtinë ndjeva frymën e sakrificës së dhjetra, qindra, mijëra ushtarëve, dëshmorëve, martirëve, veprimtarëve, patriotëve ndër dekada për të ardhur deri tek dita e ëndërruar e pavarësiaë, e lirisë,...

Menduh Thaçi në manifestimin për çlirimin e Kosovës

para 12 muajve - Tetova1

Menduh Thaçi në manifestimin për çlirimin e Kosovës Me ftesë të presidentit të Republikës së Kosovës,z.Hashim Thaçi sot në Prishtinë në manifestimin për 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës ishte edhe kryetari...

Ali Ahmeti në manifestimin për çlirimin e Kosovës

para 12 muajve - Tetova1

“Sot në Prishtinë ndjeva frymën e sakrificës së dhjetra, qindra, mijëra ushtarëve, dëshmorëve, martirëve, veprimtarëve, patriotëve ndër dekada për të ardhur deri tek dita e ëndërruar e pavarësisë, e lirisë,...

Ali Ahmeti në manifestimin për çlirimin e Kosovës bashkë me Bill Klintonin dhe Medlin Ollbrajtin

para 12 muajve - Tetova Sot

“Sot në Prishtinë ndjeva frymën e sakrificës së dhjetra, qindra, mijëra ushtarëve, dëshmorëve, martirëve, veprimtarëve, patriotëve ndër dekada për të ardhur deri tek dita e ëndërruar e pavarësisë, e lirisë,...

Ahmeti: Të qofsha falë Kosovë, sot e përjetë

para 12 muajve - AlbPortali

“Sot në Prishtinë ndjeva frymën e sakrificës së dhjetra, qindra, mijëra ushtarëve, dëshmorëve, martirëve, veprimtarëve, patriotëve ndër dekada për të ardhur deri tek dita e ëndërruar e pavarësiaë, e lirisë,...

Ahmeti: Të qofsha falë Kosovë, sot e përjetë

para 12 muajve - Fakti Ditor

“Sot në Prishtinë ndjeva frymën e sakrificës së dhjetra, qindra, mijëra ushtarëve, dëshmorëve, martirëve, veprimtarëve, patriotëve ndër dekada për të ardhur deri tek dita e ëndërruar e pavarësiaë, e lirisë,...

Ali Ahmeti, Menduh Thaçi e Ilir Meta arrijnë te vendi ku mbahet tubimi qendror

para 12 muajve - Alsat-M

Në mesin e politikanëve që kanë ardhur për Ditën e Çlirimit, janë edhe presidenti shqiptar Ilir Meta, kryetari i PDSH Menduh Thaçi dhe kreu i BDI-së Ali Ahmeti. Ata janë nisur drejt vendit ku do të mbahet...

Ali Ahmeti në manifestimin për çlirimin e Kosovës bashkë me Bill Klintonin dhe Medlin Ollbrajtin

para 12 muajve - Republika

“Sot në Prishtinë ndjeva frymën e sakrificës së dhjetra, qindra, mijëra ushtarëve, dëshmorëve, martirëve, veprimtarëve, patriotëve ndër dekada për të ardhur deri tek dita e ëndërruar e pavarësisë, e lirisë,...

Ali Ahmeti me këto fjalë e përshkruan 20-vjetorin e çlirimit të Kosovës

para 12 muajve - Epoka e Re

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, i cili ishte prezentë në festimin e 20-vjetorit të lirisë së Kosovës, ka thënë se sot në Prishtinë ka ndier frymën e sakrificës së dhjetëra, qindra, mijëra ushtarëve, dëshmorëve,...

Ali Ahmeti, Menduh Thaçi e Ilir Meta arrijnë te vendi ku mbahet tubimi qendror

para 12 muajve - Lajm

Në mesin e politikanëve që kanë ardhur për Ditën e Çlirimit, janë edhe presidenti shqiptar Ilir Meta, kryetari i PDSH Menduh Thaçi dhe kreu i BDI-së Ali Ahmeti. Ata janë nisur drejt vendit ku do të mbahet...

Ali Ahmeti, Menduh Thaçi e Ilir Meta arrijnë te vendi ku mbahet tubimi qendror

para 12 muajve - Periskopi

Në mesin e politikanëve që kanë ardhur për Ditën e Çlirimit, janë edhe presidenti shqiptar Ilir Meta, kryetari i PDSH Menduh Thaçi dhe kreu i BDI-së Ali Ahmeti. Ata janë nisur drejt vendit ku do të mbahet...

Bill Klinton arriti në Kosovë

para 12 muajve - Koha.mk

Prishtinë, 11 qershor – Ish presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës sot arriti  në Prishtinë,  ku do të marrë pjesë në solemnitetin e nesërm me rastin e 20-të vjetorit të hyrjes së forcave të NATO-s...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK