http://kariera.mk

Zbardhen debatet në OKB për përplasjet Shqipëri-Greqi, BRSS dhe Ukraina kundër Athinës për pretendimet territoriale dhe çamët

para 3 muajve - Sot News

Amerikanët kanë zbardhur detaje nga përplasjet mes Shqipërisë dhe Greqisë. Gjatë regjimit komunist, përplasjet mes Athinës dhe Tiranës ishin të shumta dhe grekët, ashtu siç kanë bërë gjithmonë, vunë në...

Fato Malaj shqiptari qe kandidon per deputet ne zgjedhjet e 7 Korrikut ne Athine

para 3 muajve - Gazeta Tema

Atë tashmë e njeh shumëkush. Në Greqi, natyrisht, por edhe në Shqipëri e kudo ku ka shqiptarë. Fatos Malaj ka marrë përsipër të zgjidhet deputet në parlamentin grek. Një gjë që as që mund të imagjinohej...

Zbardhen debatet në OKB për përplasjet Shqipëri-Greqi, BRSS dhe Ukraina kundër Athinës për pretendimet territoriale dhe çamët

para 3 muajve - Sot News

Amerikanët kanë zbardhur detaje nga përplasjet mes Shqipërisë dhe Greqisë. Gjatë regjimit komunist, përplasjet mes Athinës dhe Tiranës ishin të shumta dhe grekët, ashtu siç kanë bërë gjithmonë, vunë në...

Tsipras tregon hapur kushtin ndaj Shqipërisë për anëtarësimin në BE

para 3 muajve - GazetaBlic

Për herë të parë, Greqia ka shprehur hapur kushtin që ka ndaj Shqipërisë për anëtarësimin në Bashkimin Evropian. Kryeministri Alexis Tsipras, i cili ka paralajmëruar për zgjedhje të parakohshme në Greqi...

Tsipras tregon hapur kushtin ndaj Shqipërisë për anëtarësimin në BE

para 3 muajve - Koha.net

Për herë të parë, Greqia ka shprehur hapur kushtin që ka ndaj Shqipërisë për anëtarësimin në Bashkimin Evropian. Kryeministri Alexis Tsipras, i cili ka paralajmëruar për zgjedhje të parakohshme në Greqi...

Tsipras tregon kushtin ndaj Shqipërisë për anëtarësimin në BE

para 3 muajve - Epoka e Re

Për herë të parë, Greqia ka shprehur hapur kushtin që ka ndaj Shqipërisë për anëtarësimin në Bashkimin Evropian. Kryeministri Alexis Tsipras, i cili ka paralajmëruar për zgjedhje të parakohshme në Greqi...

Tsipras presion Ramës: Për çeljen e negociatave dhe integrimin në BE…

para 3 muajve - Standard

Syriza, partia e kryeministrit grek, Alexis Tsipras, ka përfshirë në programin e saj politik, në prag të zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të 7 korrikut, kushtin që i ka vendosur Shqipërisë, për çeljen...

Tsipras: Minoriteti grek në Shqipëri, kriter për hyrjen në BE

para 3 muajve - Koha Jone

Kryeministri Alexis Tsipras, i cili ka paralajmëruar për zgjedhje të parakohshme në Greqi më 7 Korrik, ka prezantuar programin e partisë që ai drejton, Syriza. Përpos çështjeve të brendshme, Tsipras ka...

Alexis Tsipras: Do të vendosim kusht për pranimin e Shqipërisë në BE

para 3 muajve - Koha Jone

Greqia është në fushatë elektorale për zgjedhjet e parakohshme. Megjithatë një nga njerëzit që mbështeste zgjerimin e BE-së, kryeministri grek Alexis Tsipras ka folur për kushte ndaj Shqipërisë. Tsipras...

Anëtarësimi në BE/ Tsipras tregon kushtin që ka për Shqipërinë

para 3 muajve - Java News

Greqia ka shprehur per herë të parë kushtin që ka ndaj Shqipërisë për anëtarësimin e saj në Bashkimin Europian. Kryeministri grek Alexis Tsipras, ndërsa pritet të mbahen zgjedhjet e parakohshme, ka prezantuar...

Hapja e negociatave/ Alexis Tsipras e bën zyrtare, zbulon kushtin për Shqipërinë

para 3 muajve - Sot News

Greqia është në fushatë elektorale për zgjedhjet e parakohshme. Megjithatë një nga njerëzit që mbështeste zgjerimin e BE-së, kryeministri grek Alexis Tsipras ka folur për kushte ndaj Shqipërisë. Tsipras...

Aanëtarësimi në BE/ Tsipras tregon kushtin që ka për Shqipërinë

para 3 muajve - Java News

Greqia ka shprehur per herë të parë kushtin që ka ndaj Shqipërisë për anëtarësimin e saj në Bashkimin Europian. Kryeministri grek Alexis Tsipras, ndërsa pritet të mbahen zgjedhjet e parakohshme, ka prezantuar...

Integrimi/ Alexis Tsipras e bën zyrtare: Ja kushti për Shqipërinë

para 3 muajve - Opinion

Greqia është në fushatë elektorale për zgjedhjet e parakohshme. Megjithatë një nga njerëzit që mbështeste zgjerimin e BE-së, kryeministri grek Alexis Tsipras ka folur për kushte ndaj Shqipërisë. Tsipras...

Tsipras i drejtohet Ramës: Pa të drejtat e minoritetit grek, s’ka BE

para 3 muajve - LajmiFundit

Syriza, partia e kryeministrit grek, Alexis Tsipras, ka përfshirë në programin e saj politik, në prag të zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të 7 korrikut, kushtin që i ka vendosur Shqipërisë, për çeljen...

Tsipras: Shqipëria nuk hyn në BE pa u plotësuar të drejtat e minoritetit grek

para 3 muajve - Medial

Kryeministri grek Alexis Tsipras prezantoi programin e tij electoral në kuadër të zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të 7 korrikut. Tsipras u ndal gjërë e gjatë edhe tek politika e jashtme e në mënyrë...

Tsipras: Shqipëria nuk hyn në BE pa u plotësuar të drejtat e minoritetit grek

para 3 muajve - Vizion Plus

Kryeministri grek Alexis Tsipras prezantoi programin e tij electoral në kuadër të zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të 7 korrikut. Tsipras u ndal gjërë e gjatë edhe tek politika e jashtme e në mënyrë...

Alexis Tsipras e bën zyrtare: Ja kushti për Shqipërinë

para 3 muajve - InfoShqip

Greqia është në fushatë elektorale për zgjedhjet e parakohshme. Megjithatë një nga njerëzit që mbështeste zgjerimin e BE-së, kryeministri grek Alexis Tsipras ka folur për kushte ndaj Shqipërisë. Tsipras...

Zbardhen debatet në Këshillin e Sigurimit të OKB për përplasjet Shqipëri-Greqi, BRSS dhe Ukraina kundër Athinës për pretendimet territoriale dhe çamët

para 3 muajve - Sot News

Amerikanët kanë zbardhur detaje nga përplasjet mes Shqipërisë dhe Greqisë. Gjatë regjimit komunist, përplasjet mes Athinës dhe Tiranës ishin të shumta dhe grekët, ashtu siç kanë bërë gjithmonë, vunë në...

Alexis Tsipras e bën zyrtare: Ja kushti për Shqipërinë

para 3 muajve - Fol

Greqia është në fushatë elektorale për zgjedhjet e parakohshme. Megjithatë një nga njerëzit që mbështeste zgjerimin e BE-së, kryeministri grek Alexis Tsipras ka folur për kushte ndaj Shqipërisë. Tsipras...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK