http://kariera.mk

Nikolloski: Gabimi më i madh strategjik është se Maqedonia dhe Shqipëria janë në një grup

para 11 muajve - Aktuale

Maqedonia për dy vite radhazi nuk po merr datë për fillimin e bisedimeve për anëtarësim në BE sepse qeveria e Zaevit nuk zbatoi reforma, deklaroi nënkryetari i OBRM-PDUKM-së, Aleksandar Nikolloski, i cili...

Nikollovski: Gabimi më i madh strategjik është se Maqedonia dhe Shqipëria janë në një grup

para 11 muajve - Lajm

Maqedonia për dy vite radhazi nuk po merr datë për fillimin e bisedimeve për anëtarësim në BE sepse qeveria e Zaevit nuk zbatoi reforma, deklaroi nënkryetari i OBRM-PDUKM-së, Aleksandar Nikollovski, i...

Nikolloski: Gabimi më i madh strategjik është se Maqedonia dhe Shqipëria janë në një grup

para 11 muajve - AlbPortali

Maqedonia për dy vite radhazi nuk po merr datë për fillimin e bisedimeve për anëtarësim në BE sepse qeveria e Zaevit nuk zbatoi reforma, deklaroi nënkryetari i OBRM-PDUKM-së, Aleksandar Nikolloski, i cili...

Nikolloski: Gabimi më i madh strategjik është se Maqedonia dhe Shqipëria janë në një grup

para 11 muajve - Fakti Ditor

Maqedonia për dy vite radhazi nuk po merr datë për fillimin e bisedimeve për anëtarësim në BE sepse qeveria e Zaevit nuk zbatoi reforma, deklaroi nënkryetari i OBRM-PDUKM-së, Aleksandar Nikolloski, i cili...

NIKOLLOVSKI ME KËRKESË NGA EURO-DEPUTETËT, “SHQIPËRIA E TËRHEQ PAS MAQEDONINË”

para 11 muajve - TV21

Nënkryetari i VMRO-DPMNE-së, Aleksandër Nikollovski, si mysafir nderi në Këshillin e Evropës, merr pjesë në Asamblenë parlamentare të Këshillit të Evropës, ku  nesër do të zgjidhet sekretari i ri gjeneral....

Nikollovski: Gabimi më i madh strategjik është se Maqedonia dhe Shqipëria janë në një grup

para 11 muajve - Tetova Sot

Maqedonia për dy vite radhazi nuk po merr datë për fillimin e bisedimeve për anëtarësim në BE sepse qeveria e Zaevit nuk zbatoi reforma, deklaroi nënkryetari i OBRM-PDUKM-së, Aleksandar Nikollovski, i...

Gabimi më i madh strategjik është se Maqedonia dhe Shqipëria janë në një grup

para 11 muajve - Arbresh

“Maqedonia për dy vite radhazi nuk po merr datë për fillimin e bisedimeve për anëtarësim në BE sepse qeveria e Zaevit nuk zbatoi reforma”, deklaroi nënkryetari i VMRO-DPMNE-së, Aleksandar Nikolloski, i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK