http://kariera.mk

SHBA do ta financojnë modernizimin e ARM-së me 25 milionë dollarë

para 7 muajve - Portalb

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë miratuar 110 milionë dollarë për katër vende nga Ballkani Perëndimor për blerje të armëve, si pjesë e ERIP-programit për zëvendësim të sistemeve luftarake nga Federata...

Ja sa miliona dollarë do inevstojë amerika në ushtrinë e Maqedonisë

para 7 muajve - InfoShqip

Shtetet e Bashkuara të Amerikës akorduan 10 milionë dollarë ndihmë për katër vende nga Ballkani Perëndimor për furnizim të armëve, si pjesë e programit ERIP për zëvendësim të sistemeve luftarake nga Bashkimi...

SHBA-ja do ta financojë modernizimin e ARM-së me 25 milionë dollarë

para 7 muajve - Flaka

Shtetet e Bashkuara të Amerikës akorduan 10 milionë dollarë ndihmë për katër vende nga Ballkani Perëndimor për furnizim të armëve, si pjesë e programit ERIP për zëvendësim të sistemeve luftarake nga Bashkimi...

SHBA-ja do ta financojë modernizimin e ARM-së me 25 milionë dollarë

para 7 muajve - Lajm

Shtetet e Bashkuara të Amerikës akorduan 10 milionë dollarë ndihmë për katër vende nga Ballkani Perëndimor për furnizim të armëve, si pjesë e programit ERIP për zëvendësim të sistemeve luftarake nga Bashkimi...

SHBA-ja do ta financojë modernizimin e ARM-së me 25 milionë dollarë

para 7 muajve - Tetova Sot

Shtetet e Bashkuara të Amerikës akorduan 10 milionë dollarë ndihmë për katër vende nga Ballkani Perëndimor për furnizim të armëve, si pjesë e programit ERIP për zëvendësim të sistemeve luftarake nga Bashkimi...

SHBA-ja do ta financojë modernizimin e ARM-së me 25 milionë dollarë

para 7 muajve - Alsat-M

Shtetet e Bashkuara të Amerikës akorduan 10 milionë dollarë ndihmë për katër vende nga Ballkani Perëndimor për furnizim të armëve, si pjesë e programit ERIP për zëvendësim të sistemeve luftarake nga Bashkimi...

SHBA bën gati 25 milion dollarë për modernizimin e ARM-së

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 25 qershor – Zhurnal.mk – Shtetet e Bashkuara të Amerikës akorduan 110 milionë dollarë ndihmë për katër vende nga Ballkani Perëndimor për furnizim të armëve, si pjesë e programit ERIP për zëvendësim...

SHBA-ja do ta financojë modernizimin e ARM-së me 25 milionë dollarë

para 7 muajve - Koha.mk

Beograd, 25 qershor – Shtetet e Bashkuara të Amerikës akorduan 10 milionë dollarë ndihmë për katër vende nga Ballkani Perëndimor për furnizim të armëve, si pjesë e programit ERIP për zëvendësim të sistemeve...

SHBA-të do ta modernizojnë URM-në me 25 milionë dollarë

para 7 muajve - Republika

Shtetet e Bashkuara të Amerikës miratuan ndihmën prej 110 milionë euro për katër vendet e Ballkanit Perëndimor për blerjen e armëve, si pjesë nga programi ERIP për të zëvendësuar sistemet luftarake të...

SHBA-të do ta modernizojnë URM-në me 25 milionë dollarë

para 7 muajve - Arbresh

Shtetet e Bashkuara të Amerikës miratuan ndihmën prej 110 milionë euro për katër vendet e Ballkanit Perëndimor për blerjen e armëve, si pjesë nga programi ERIP për të zëvendësuar sistemet luftarake të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK