http://kariera.mk

iPhone ju përgjon edhe kur flini

para 7 muajve - Koha.mk

Besohet që zgjidhja e vetme i takon kompanisë Apple që deklaron se ne bëjmë një marrëveshje për t’i ndihmuar përdoruesit të mbajnë të dhënat e tyre private Një investigim në telefonat iPhone zbuloi se...

Apple publikoi versionet e para të iOS 13, macOS Catalina dhe iPad OS

para 7 muajve - Gazeta Observer

Tashmë keni shansin të provoni të ardhmen e softuerit të Apple pa u regjistruar si një zhvillues. Apple lançoi betat e para publike të iOS 13, iPadOS dhe macOS Catalina duke u dhënë përdoruesve një shije...

Apple publikoi versionet e para të iOS 13, macOS Catalina dhe iPad OS

para 7 muajve - Medial

Tashmë keni shansin të provoni të ardhmen e softuerit të Apple pa u regjistruar si një zhvillues. Apple lançoi betat e para publike të iOS 13 , iPadOS dhe macOS Catalina duke u dhënë përdoruesve një shije...

Mënyra e shkarkimit dhe instalimit të iOS 13 beta për iPhone

para 7 muajve - Arbresh

Sistemi iOS 13 nuk del deri në shtator, kur pritet të arrijë edhe iPhone i ri, mirëpo që tani është në dispozicion versioni beta. Zyrtarisht do të lansohet në korrik, mirëpo që tani mund të shkarkohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK