http://kariera.mk

Avokati nga Struga do ta mbrojë falas El Chekën

para 8 muajve - Shprehja.com

Sa më tepër po shtohet presioni ndaj El Chekës, aq më tepër po rritet përkrahja ndaj tij. Avokati shqiptar nga Struga Besnik Asani është shprehur i gatshëm të mbrojë falas Sheqeri Ahmedin i njohur si El...

Avokati nga Struga do ta mbrojë falas El Chekën

para 8 muajve - Ina

Sa më tepër po shtohet presioni ndaj El Chekës, aq më tepër po rritet përkrahja ndaj tij. Avokati shqiptar nga Struga Besnik Asani është shprehur i gatshëm të mbrojë falas Sheqeri Ahmedin i njohur si El...

Avokati nga Struga do ta mbrojjë falas El Chekën

para 8 muajve - Tetova1

Sa më tepër po shtohet presioni ndaj El Chekës, aq më tepër po rritet përkrahja ndaj tij. Avokati shqiptar nga Struga Besnik Asani është shprehur i gatshëm të mbrojë falas Sheqeri Ahmedin i njohur si El...

Avokati nga Struga do ta mbrojë falas El Chekën

para 8 muajve - Fol

Sa më tepër po shtohet presioni ndaj El Chekës, aq më tepër po rritet përkrahja ndaj tij. Avokati shqiptar nga Struga Besnik Asani është shprehur i gatshëm të mbrojë falas Sheqeri Ahmedin i njohur si El...

Avokati nga Struga do ta mbrojë falas El Chekën, flet ekskluzivisht për Lajm.Tv

para 8 muajve - Lajm

Sa më tepër po shtohet presioni ndaj El Chekës, aq më tepër po rritet përkrahja ndaj tij. Avokati shqiptar nga Struga Besnik Asani është shprehur i gatshëm të mbrojë falas Sheqeri Ahmedin i njohur si El...

Prokuroria, masa për publikimin e përgjimeve

para 8 muajve - Alsat-M

Prokuroria Themelore e Kërçovës ka ngritur akuzë ndaj Sheqerim Ahmedit i njohur si “El Cheka” i cili tashmë një muaj po publikon biseda të përgjuara në rrjetet sociale. Akuza është shtruar mbi kallëzimin...

Parashtrohet aktakuzë kundër “El Çekas” për përgjim të paautorizuar dhe audio incizim

para 8 muajve - Koha.mk

Shkup, 25 qershor – Prokuroria Themelore Publike Kërçovë kumtoi se ka parashtruar aktakuzë kundër personi i cili në opinion njihet si “El Çeka” për vepër të bërë penale “përgjim të paautorizuar dhe audio...

Prokuroria me aktakuzë ndaj “El Chekas”, për përgjim të paligjshëm

para 8 muajve - Shenja

Pas hetimeve të nisura kohë më parë, Prokuroria themelore e Kërçovës ka formuar lëndë dhe ka ngritur akuzë kundër Sheqerim Ahmetit, të njohur në Fejsbuk si “El Çeka” për përgjim të paligshëm dhe shpërndarje...

PTHP AKTAKUZË KUNDËR “EL CHEKËS”

para 8 muajve - Klan Macedonia

Prokuroria Themelore Publike Kërçovë ka dorëzuar akuzë kundër personit i cili sipas tyre, ka kryer vepër penale – Përgjim të jashtëligjshëm. Prokuroria Themelore Publike thekson se çdo publikim i përgjimeve...

PROKURORIA ME AKTAKUZË PËR “EL CHEKËN”,RREZIKON DERI 5 VITE BURG

para 8 muajve - TV21

Prokuroria Themelore Publike Kërçovë ka dorëzuar akuzë kundër El Cekës, personit i cili sipas tyre, ka kryer vepër penale – Përgjim të paligjshëm dhe incizim tonik. “I akuzuari në fund të këtij muaji,...

PROKURORIA me aktakuzë për “EL CHEKËN”, rrezikon deri 5 vite burg

para 8 muajve - Medial

Prokuroria Themelore Publike Kërçovë ka dorëzuar akuzë kundër personit i cili sipas tyre, ka kryer vepër penale – Përgjim të paligjshëm dhe incizim tonik. “I akuzuari në fund të këtij muaji, nga një profil...

Prokuroria ka ngritur aktakuzë kundër “El Chekas” për përgjim të paligjshëm

para 8 muajve - Portalb

Prokuroria Themelore Publike Kërçovë ka dorëzuar akuzë kundër personit i cili sipas tyre, ka kryer vepër penale – Përgjim të paligjshëm dhe incizim tonik, njofton Portalb.mk . “I akuzuari në fund të këtij...

Prokuroria Publike ngritë aktakuzë kundër El Chekës, i kanosen deri në 5 vite burg !?

para 8 muajve - Zhurnal

Kërçovë, 25 qershor – Zhurnal.mk – Prokuroria Themelore Publike e Kërçovës ka ngritur Aktakuzë kundër Sheqerim Ahmetit nga Kërçova, apo ndryshe siç njihet me pseudonimin “EL Cheka”, përshkak veprës penale...

Prokuroria e Kërçovës kërkon pesë vite burg për El Chekën

para 8 muajve - Lajm

Prokuroria themelore në Kërçovë ka ngritur Propozim për padi kundër El Chekës. Në propozim thuhet se padia ngritët pasi që ai në mënyrë të vazhdueshme ka kryer veprën penale – Përgjim dhe incizim ilegal...

Prokuroria me aktakuzë për “El Chekën”, rrezikon deri në 5 vite burg

para 8 muajve - Shenja

Prokuroria Themelore Publike Kërçovë ka dorëzuar akuzë kundër personit i cili sipas tyre, ka kryer vepër penale – Përgjim të paligjshëm dhe incizim tonik. “I akuzuari në fund të këtij muaji, nga një profil...

Prokuroria ka ngritur aktakuzë kundër “El Chekas” për përgjim të paligjshëm

para 8 muajve - Arbresh

Prokuroria Themelore Publike Kërçovë ka dorëzuar akuzë kundër personit i cili sipas tyre, ka kryer vepër penale – Përgjim të paligjshëm dhe incizim tonik. “I akuzuari në fund të këtij muaji, nga një profil...

PTHP ngrit akuza kundër “El Chekas”

para 8 muajve - Republika

Prokuroria Themelore Publike Kërçovë ka ngritur akuza nda “El Chekas” për, siç thuhet, vazhdimin e kryerjes së veprës penale, përgjime të paligjshme dhe regjistrim të zërit e sanksionuar me nenin 151 paragrafi...

Prokuroria dhe policia padisin të gjithë ata që posedojnë, publikojnë dhe shpërndajnë përgjime

para 8 muajve - Derveni

Në bazë të Kodit Penal dhe Nenit 151, Paragrafi 1 për “Përgjim të paautorizuar dhe incizim tonik” si dhe nenit 4 të Ligjit për mbrojtje të privatësisë, Prokuria e Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK