http://kariera.mk

Përplasje mes Konfederatës së Sindikatave dhe Qeverisë

para 4 muajve - Alsat-M

Vazhdon përplasja mes Konfederatës së Sindikatave të Lira dhe Qeverisë. Sindikalistët nuk mund ta rinovojnë përfaqësimin e tyre, sepse kompanitë shtetërore dhe institucionet nuk kanë dashur tu dorëzojnë...

Përplasje mes Konfederatës së Sindikatave dhe Qeverisë

para 4 muajve - Aktuale

Vazhdon përplasja mes Konfederatës së Sindikatave të Lira dhe Qeverisë. Sindikalistët nuk mund ta rinovojnë përfaqësimin e tyre, sepse kompanitë shtetërore dhe institucionet nuk kanë dashur tu dorëzojnë...

Përplasje mes Konfederatës së Sindikatave dhe Qeverisë

para 4 muajve - Lajm

Vazhdon përplasja mes Konfederatës së Sindikatave të Lira dhe Qeverisë. Sindikalistët nuk mund ta rinovojnë përfaqësimin e tyre, sepse kompanitë shtetërore dhe institucionet nuk kanë dashur tu dorëzojnë...

Përplasje mes Konfederatës së Sindikatave dhe Qeverisë

para 4 muajve - AlbPortali

Vazhdon përplasja mes Konfederatës së Sindikatave të Lira dhe Qeverisë. Sindikalistët nuk mund ta rinovojnë përfaqësimin e tyre, sepse kompanitë shtetërore dhe institucionet nuk kanë dashur tu dorëzojnë...

Përplasje mes Konfederatës së Sindikatave dhe Qeverisë

para 4 muajve - Fakti Ditor

Vazhdon përplasja mes Konfederatës së Sindikatave të Lira dhe Qeverisë. Sindikalistët nuk mund ta rinovojnë përfaqësimin e tyre, sepse kompanitë shtetërore dhe institucionet nuk kanë dashur tu dorëzojnë...

Përplasje mes Konfederatës së Sindikatave dhe Qeverisë

para 4 muajve - Arbresh

Vazhdon përplasja mes Konfederatës së Sindikatave të Lira dhe Qeverisë. Sindikalistët nuk mund ta rinovojnë përfaqësimin e tyre, sepse kompanitë shtetërore dhe institucionet nuk kanë dashur tu dorëzojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK