http://kariera.mk

Kurti ankohet për kallëzimin penal ndaj Thaçit e Veselit: Prokurorë me flladitëse

para 7 muajve - Insajderi

Ankesa e tij ka të bëjë në lidhje me kallëzimin penal që ai dhe shefi i Grupit Parlamentar të VV-së, Glauk Konjufca, kanë dërguar ndaj kryetarit të Kuvendit, Kadri Veselit si dhe presidentit të Kosovës,...

Kurti: Populli ynë i varfër paguan prokurorë që t’i shërbejnë kriminelëve

para 7 muajve - GazetaBlic

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka reaguar ndaj mospunës së prokurorisë së shtetit. Kurti,  përmes një postimi të tij në Facebook  ka thënë se janë bërë dy muaj që nga kallëzimin penal që ata...

Kurti: Populli ynë i varfër paguan prokurorë që ti shërbejnë kriminelëve

para 7 muajve - GazetaBlic

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka reaguar ndaj mospunës së prokurorisë së shtetit. Kurti,  përmes një postimi të tij në Facebook  ka thënë se janë bërë dy muaj që nga kallëzimin penal që ata...

Albin Kurti po ia numëron muajt Prokurorisë

para 7 muajve - OraInfo

Në gjykimin për organizatën “Syri i Populli”, presidenti e kryeparlamentari kishin dëshmuar në gjykatë duke e lidhur këtë organizatë me krerët e VV’së. Sipas deklaratës së Thaçit, ai kishte dëgjuar se...

Kurti: Që dy muaj dërguam kallëzim penal për Thaçin e Veselin, ende s’kemi marrë asnjë thirrje

para 7 muajve - Kallxo

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka publikuar një status të cilin e ka titulluar “prokurorë me flladitëse”. Kurti me anë të postimit ka njoftuar se janë bërë dy muaj që kur ai së bashku me...

Kurti: Prokurorë me flladitëse

para 7 muajve - Koha.net

Janë bërë 2 muaj që kur kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, bashkë me shefin e Grupit Parlamentar të kësaj partie, Glauk Konjufcën, paditën për dëshmi të rrejshme presidentin Hashim Thaçi e kryeparlamentarin...

Deklarata e Thaçit dhe Veselit për vrasje: Albin Kurti po ia numëron muajt Prokurorisë

para 7 muajve - Infokusi

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka kujtuar se para dy muajve, bashkë me shefin e Grupit Parlamentar të VV’së, Glauk Konjufcën, kanë dorëzuar kallëzim penal kundër Presidentit Hashim Thaçi...

Ilir Gashi: Kush e financoi udhëtimin e Kurtit në Turqi?

para 7 muajve - Zhurnal

Ilir Gashi nga PDK, sot me një postim në fb ka pyetur, se me çfarë mjetesh ka udhëtuar Albin Kurti në Turqi, cili është sponsori i atij udhëtimi. Ai me këtë rast, ka bërë krahasimin e udhëtimit zyrtar...

Kurti: Prokurorët po u bëjnë “fresk” kriminelëve

para 7 muajve - Illyria

Prishtinë, 25 qershor 2019 – Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, i ka akuzuar prokurorët e shtetit se nuk kanë vullnet të merren me kallëzimin penal ndaj Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi...

Kurti: Populli ynë i varfër paguan prokurorë që ti shërbejnë kriminelëve

para 7 muajve - Gazeta Monitor

Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka reaguar ndaj mospunës së prokurorisë së shtetit. Kurti,  përmes një postimi të tij në Facebook  ka thënë se janë bërë dy muaj që nga kallëzimin penal që ata...

Deklarata e Thaçit dhe Veselit për vrasje: Albin Kurti po ia numëron muajt Prokurorisë

para 7 muajve - Gazeta e re

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka kujtuar se para dy muajve, bashkë me shefin e Grupit Parlamentar të VV’së, Glauk Konjufcën, kanë dorëzuar kallëzim penal kundër Presidentit Hashim Thaçi...

‘Dy muaj nga dorëzimi i padisë kundër Thaçit e Veselit, askush nuk na thirri nga prokuroria’

para 7 muajve - Gazeta Observer

Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti ka njoftuar se sot janë bërë dy muaj që kur ka dorëzuar kallëzim penal bashkë me Glauk Konjufcën, kundër krerëve të shtetit, duke i akuzuar se kanë dhënë deklarata...

Albin Kurti: Prokurorë me flladitëse

para 7 muajve - Periskopi

Janë bërë 2 muaj që kur kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, bashkë me shefin e Grupit Parlamentar të kësaj partie, Glauk Konjufcën, paditën për dëshmi të rrejshme presidentin Hashim Thaçi e kryeparlamentarin...

Kurti: Dy muaj nga dorëzimi i padisë kundër Thaçit e Veselit, askush nuk na thirri nga prokuroria!

para 7 muajve - Arbresh

Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti ka njoftuar se sot janë bërë dy muaj që kur ka dorëzuar kallëzim penal bashkë me Glauk Konjufcën, kundër krerëve të shtetit, duke i akuzuar se kanë dhënë deklarata...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK