http://kariera.mk

Ministri i RDK-së së Vesel Memedit refuzon të jap dorëheqje

para 4 muajve - Ina

Ministri aktual i vetqeverisjes lokale Sulejl Fazliu sipas burimeve nga Parlamenti ka refuzuar të jep dorëheqje që të lehtësojë procedurat për rekonstruimin e qeverisë, Fazliu është në listën e gjashtë...

Ministri i RDK-së së Vesel Memedit refuzon të jap dorëheqje

para 4 muajve - Shprehja.com

Ministri aktual i vetqeverisjes lokale Sulejl Fazliu sipas burimeve nga Parlamenti ka refuzuar të jep dorëheqje që të lehtësojë procedurat për rekonstruimin e qeverisë, Fazliu është në listën e gjashtë...

Ministri Fazliu refuzon të dorëhiqet

para 4 muajve - Zhurnal

Shkup, 25 qershor – Ministri aktual i vetqeverisjes lokale Sulejl Fazliu sipas burimeve nga Parlamenti ka refuzuar të jep dorëheqje që të lehtësojë procedurat për rekonstruimin e qeverisë, Fazliu është...

Ministri Fazliu refuzon të dorëhiqet

para 4 muajve - Flaka

Ministri aktual i vetqeverisjes lokale Sulejl Fazliu sipas burimeve nga Parlamenti ka refuzuar të jep dorëheqje që të lehtësojë procedurat për rekonstruimin e qeverisë, Fazliu është në listën e gjashtë...

Ministri Fazliu refuzon të dorëhiqet

para 4 muajve - Tetova1

Ministri aktual i vetqeverisjes lokale Sulejl Fazliu sipas burimeve nga Parlamenti ka refuzuar të jep dorëheqje që të lehtësojë procedurat për rekonstruimin e qeverisë, Fazliu është në listën e gjashtë...

Ministri Fazliu refuzon të dorëhiqet

para 4 muajve - Lajm

Ministri aktual i vetqeverisjes lokale Sulejl Fazliu sipas burimeve nga Parlamenti ka refuzuar të jep dorëheqje që të lehtësojë procedurat për rekonstruimin e qeverisë, Fazliu është në listën e gjashtë...

Ministri Fazliu refuzon të dorëhiqet

para 4 muajve - Tetova Sot

Ministri aktual i vetqeverisjes lokale Sulejl Fazliu sipas burimeve nga Parlamenti ka refuzuar të jep dorëheqje që të lehtësojë procedurat për rekonstruimin e qeverisë, Fazliu është në listën e gjashtë...

Ministri Fazliu refuzon të dorëhiqet

para 4 muajve - Fakti Ditor

Ministri aktual i vetqeverisjes lokale Sulejl Fazliu sipas burimeve nga Parlamenti ka refuzuar të jep dorëheqje që të lehtësojë procedurat për rekonstruimin e qeverisë, Fazliu është në listën e gjashtë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK