http://kariera.mk

Çfarë iPhone-ësh do të vijnë më 2020? Ja detajet

para 4 muajve - Flaka

Sipas një raporti të analistit të mirënjohur Ming-Chi Ku, linja e Apple e modeleve të iPhone për vitin 2020 do të ketë ekrane OLED, me dy madhësi të reja të ekraneve dhe mbështetje për 5G, raporton GSMArena....

Çfarë iPhone-ash do të vijnë më 2020? Mësohen detajet

para 4 muajve - Infokusi

Sipas një raporti të analistit të mirënjohur Ming-Chi Ku, linja e Apple e modeleve të iPhone për vitin 2020 do të ketë ekrane OLED, me dy madhësi të reja të ekraneve dhe mbështetje për 5G, raporton GSMArena...

‘iPhone’-i i ardhshëm me tri kamera

para 4 muajve - Arbresh

Mungojnë disa muaj nga hedhja në treg e iPhone-it të ri, që do të karakterizohet nga një dizajn pothuajse identik me gjeneratën e mëparshme, me përjashtim të pjesës së pasme. Risia e këtij modeli është...

‘iPhone’-i i ardhshëm me tri kamera

para 4 muajve - Flaka

Mungojnë disa muaj nga hedhja në treg e iPhone-it të ri, që do të karakterizohet nga një dizajn pothuajse identik me gjeneratën e mëparshme, me përjashtim të pjesës së pasme. Risia e këtij modeli është...

‘iPhone’-i i ardhshëm me tri kamera

para 4 muajve - Tetova Sot

Mungojnë disa muaj nga hedhja në treg e iPhone-it të ri, që do të karakterizohet nga një dizajn pothuajse identik me gjeneratën e mëparshme, me përjashtim të pjesës së pasme. Risia e këtij modeli është...

‘iPhone’-i i ardhshëm me tri kamera

para 4 muajve - Ina

Mungojnë disa muaj nga hedhja në treg e iPhone-it të ri, që do të karakterizohet nga një dizajn pothuajse identik me gjeneratën e mëparshme, me përjashtim të pjesës së pasme.Risia e këtij modeli është...

Teknologji/ iPhone i ardhshëm pritet të vijë me tri kamera

para 4 muajve - BalkanWeb

Mungojnë disa muaj nga hedhja në treg e iPhone-it të ri, që do të karakterizohet nga një dizajn pothuajse identik me gjeneratën e mëparshme, me përjashtim të pjesës së pasme. Risia e këtij modeli është...

iPhone i ardhshëm pritet të vijë me tri kamera

para 4 muajve - Insajderi

Mungojnë disa muaj nga hedhja në treg e iPhone-it të ri, që do të karakterizohet nga një dizajn pothuajse identik me gjeneratën e mëparshme, me përjashtim të pjesës së pasme. Risia e këtij modeli është...

Çfarë iPhone-ash do të vijnë më 2020? Mësohen detajet

para 4 muajve - Republika

Sipas një raporti të analistit të mirënjohur Ming-Chi Ku, linja e Apple e modeleve të iPhone për vitin 2020 do të ketë ekrane OLED, me dy madhësi të reja të ekraneve dhe mbështetje për 5G, raporton GSMArena...

Çfarë iPhone-ash do të vijnë më 2020? Mësohen detajet

para 4 muajve - AlbPortali

Sipas një raporti të analistit të mirënjohur Ming-Chi Ku, linja e Apple e modeleve të iPhone për vitin 2020 do të ketë ekrane OLED, me dy madhësi të reja të ekraneve dhe mbështetje për 5G, raporton GSMArena...

Modeli i ri i IPhone do të jetë me tri kamera

para 4 muajve - Opinion

Vetëm pak muaj mungojnë nga hedhja në treg e modelit të ri të iPhone, i cili do të ketë një dizajn thuasje identik me gjeneratën e mëparshme me përjashtim të pjesës së pasme. Mësohet se risia e këtij modeli...

Me tri kamera vjen ‘iPhone’-i i ardhshëm

para 4 muajve - OraInfo

‘iPhone’-i i ardhshëm me tri kamera. Mungojnë disa muaj nga hedhja në treg e iPhone-it të ri, që do të karakterizohet nga një dizajn pothuajse identik me gjeneratën e mëparshme, me përjashtim të pjesës...

Modeli i ri i IPhone do të jetë me tri kamera

para 4 muajve - Koha Jone

Vetëm pak muaj mungojnë nga hedhja në treg e modelit të ri të iPhone, i cili do të ketë një dizajn thuasje identik me gjeneratën e mëparshme me përjashtim të pjesës së pasme. Mësohet se risia e këtij modeli...

iPhone i ardhshëm me tri kamera

para 4 muajve - Arbresh

Mungojnë disa muaj nga hedhja në treg e iPhone-it të ri, që do të karakterizohet nga një dizajn pothuajse identik me gjeneratën e mëparshme, me përjashtim të pjesës së pasme. Risia e këtij modeli është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK