http://kariera.mk

Filmimet demantojnë Prokurorinë: Prokurori Abazi e quajti dëshmitarin të mbrojtur

para 7 muajve - Kallxo

Vetëm pak orë pas publikimit të lajmit të KALLXO.com se Prokurori Naim Abazi gjatë seancës së mbajtur sot në rastin “Toka” ka zbuluar identitetin e dëshmitarëve të mbrojtur, ka reaguar Prokuroria e Shtetit....

Sqarohet Prokuroria: Nuk publikuam emra të dëshmitarëve në rastin e Azem Sylës

para 7 muajve - OraInfo

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës (PSRK), ka reaguar ndaj shkrimeve se prokurori italian që hetoi Azem Sylen ka publikuar emrat e dëshmitarëve duke bërë shkelje të rëndë. Prokuroria nëpërmjet...

Rasti i Azem Sylës, ish-prokurori vendor: Emrat që u përmendën sot janë të dëshmitarëve të mbrojtur

para 7 muajve - Kallxo

Në gjykimin ndaj Azem Sylës dhe të akuzuarve të tjerë në rastin “Toka”, në fjalën hyrëse, prokurori special Naim Abazi ka përmendur emrat e dëshmitarëve të mbrojtur edhe pse seanca ishte e hapur për publikun....

Rasti i Azem Sylës, edhe ish-prokurori vendor thotë se dëshmitarët e përmendur janë të mbrojtur

para 7 muajve - Kallxo

Në gjykimin ndaj Azem Sylës dhe të akuzuarve të tjerë në rastin “Toka”, në fjalën hyrëse, prokurori special Naim Abazi ka përmendur emrat e dëshmitarëve të mbrojtur edhe pse seanca ishte e hapur për publikun....

Prokuroria thotë se u zbulua emri i dëshmitarit bashkëpunues, jo i mbrojtur

para 7 muajve - Ekonomia Online

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës (PSRK) ka reaguar pas shkrimeve të publikuara në disa medie me tituj “Skandal në gjykimin ndaj Azem Sylës zbulohen emrat e dëshmitarëve të mbrojtur’’ dhe “Prokurori...

Sqarohet Prokuroria: Nuk publikuam emra të dëshmitarëve në rastin e Azem Sylës

para 7 muajve - Gazeta Observer

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës (PSRK), ka reaguar ndaj shkrimeve se prokurori italian që hetoi Azem Sylen ka publikuar emrat e dëshmitarëve duke bërë shkelje të rëndë. Prokuroria nëpërmjet...

Rasti “Toka”, prokurori thotë se grupi i Azem Sylës ka korruptuar zyrtarë të gjykatave

para 7 muajve - Arbresh

Pas shumë dështimeve, të martën në Gjykatën Themelore në Prishtinë, ka arritur të jepet fjala hyrëse në gjykimin ndaj ish-deputetit të PDK-së, Azem Syla dhe të tjerëve, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme...

Zbulohen emrat e dëshmitarëve të mbrojtur në gjykimin ndaj Azem Sylës

para 7 muajve - RTV 21

Skandal në gjykimin ndaj Azem Sylës Në gjykimin ndaj Azem Sylës dhe të akuzuarve të tjerë në rastin “Toka”, në fjalën hyrëse, prokurori special Naim Abazi ka përmendur emrat e dëshmitarëve të mbrojtur...

Skandal në gjykimin ndaj Azem Sylës zbulohen emrat e dëshmitarëve të mbrojtur

para 7 muajve - Kallxo

Në gjykimin ndaj Azem Sylës dhe të akuzuarve të tjerë në rastin “Toka”, në fjalën hyrëse, prokurori special Naim Abazi ka përmendur emrat e dëshmitarëve të mbrojtur edhe pse seanca ishte e hapur për publikun....

Prokurori Italian që hetoi Azem Sylën: Publikimi i emrave të dëshmitarëve shkelje e rëndë

para 7 muajve - Kallxo

Në një prononcim për KALLXO.com, Prokurori i EULEX-it Danilo Ceccarelli është deklaruar rreth statusit të dy dëshmitareve të përmendur në seancën e sotme të rastit “Toka”. Prokurori Special Naim Abazi...

Rasti “Toka”, prokurori thotë se grupi i Azem Sylës ka korruptuar zyrtarë të gjykatave

para 7 muajve - GazetaBlic

Pas shumë dështimeve, të martën në Gjykatën Themelore në Prishtinë, ka arritur të jepet fjala hyrëse në gjykimin ndaj ish-deputetit të PDK-së, Azem Syla dhe të tjerëve, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme...

Skandal në gjykimin ndaj Azem Sylës zbulohen emrat e dëshmitarëve të mbrotjtur

para 7 muajve - Kallxo

Në gjykimin ndaj Azem Sylës dhe të akuzuarve tjerë në rastin “Toka”, në fjalën hyrëse, prokurori special Naim Abazi ka përmendur emrat e dëshmitarëve të mbrojtur edhe pse seanca ishte e hapur për publikun....

Skandal në gjykimin ndaj Azem Sylëz zbulohen emrat e dëshmitarëve të mbrotjtur

para 7 muajve - Kallxo

Në gjykimin ndaj Azem Sylës dhe të akuzuarve tjerë në rastin “Toka”, në fjalën hyrëse, prokurori special Naim Abazi ka përmendur emrat e dëshmitarëve të mbrojtur edhe pse seanca ishte e hapur për publikun....

Skandal në gjykimin ndaj Azem Sylës zbulohen emrat e dëshmitarëve të mbrotjtur

para 7 muajve - Sovrani

Në gjykimin ndaj Azem Sylës dhe të akuzuarve tjerë në rastin “Toka” , në fjalën hyrëse, prokurori special Naim Abazi ka përmendur emrat e dëshmitarëve të mbrojtur edhe pse seanca ishte e hapur për publikun....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK