http://kariera.mk

Aksident në magjistralen Prishtinë – Pejë, dy të lënduar rëndë

para 8 muajve - Insajderi

Në orët e mbrëmjes të sotme ka ndodhur një vetëaksident në magjistralen Prishtinë-Pejë, ku janë lënduar dy persona, Sipas Gazetes Blic” të lënduarit, aktualisht po marrin trajtim mjekësor në QKUK. “Gazeta...

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë – Pejë, dy të lënduar rëndë!

para 8 muajve - GazetaBlic

Në orët e mbrëmjes të sotme ka ndodhur një vetëaksident në magjistralen Prishtinë-Pejë, ku janë lënduar dy persona, raporton GazetaBlic Siç merr vesh “Gazeta Blic” të lënduarit, aktualisht po marrin trajtim...

Makina del nga rruga dhe rrotullohet, dy të plagosur

para 8 muajve - Java News

Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Kosovë. Aksidenti mësohet se ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Prishtinë-Pejë. Si pasojë e aksidentit, 2 persona kanë mbetur të plagosur. Të lënduarit,...

Aksident në magjistralen Prishtinë – Pejë, dy të lënduar rëndë

para 8 muajve - Gazeta Monitor

Në orët e mbrëmjes të sotme ka ndodhur një vetëaksident në magjistralen Prishtinë-Pejë, ku janë lënduar dy persona, Sipas Gazetes Blic” të lënduarit, aktualisht po marrin trajtim mjekësor në QKUK. “Gazeta...

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë – Pejë, dy të lënduar rëndë!

para 8 muajve - Sovrani

Në orët e mbrëmjes të sotme ka ndodhur një vetëaksident në magjistralen Prishtinë-Pejë, ku janë lënduar dy persona. Siç raporton “Gazeta Blic” të lënduarit, aktualisht po marrin trajtim mjekësor në QKUK....

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë – Pejë, dy të lënduar rëndë!

para 8 muajve - Gazeta Observer

Në orët e mbrëmjes të sotme ka ndodhur një vetëaksident në magjistralen Prishtinë-Pejë, ku janë lënduar dy persona, raporton GazetaBlic Të lënduarit, aktualisht po marrin trajtim mjekësor në QKUK. “Gazeta...

Disa të rinj rrihen në shesh të Mitrovicës, intervenon Policia

para 8 muajve - Insajderi

Një përleshje fizike ka ndodhur në sheshin e Mitrovicës, në të cilën janë përfshirë disa të rinj.

Policia reagon pas rrahjes në mes të Mitrovicës

para 8 muajve - Albeu

Një përleshje fizike ka ndodhur në sheshin e Mitrovicës , në të cilën janë përfshirë disa të rinj. Siç shihet në video, Policia e Kosovës ka reaguar lidhur me këtë rast. Zëdhënësi i PK-së për rajonin e...

Policia me detaje të reja nga aksidenti i djeshëm në Mitrovicë ku u lënduan dhjetë persona

para 8 muajve - GazetaBlic

Policia e Kosovës, ka dhënë detaje të reja rreth aksidentit të djeshëm që ka ndodhur në rrugën rajonale Mitrovicë-Pejë, segmenti rrugor fshati Qubrel. Policia ka bërë të ditur se nga aksidenti mes veturës...

Përleshje në mes të disa të rinjve në Mitrovicë

para 8 muajve - GazetaBlic

Një përleshje fizike ka ndodhur në sheshin e Mitrovicës, në të cilën janë përfshirë disa të rinj. Siç shihet në videon e siguruar nga KosovaPress-i, Policia e Kosovës ka reaguar lidhur me këtë rast. Por...

Aksident afër Mensës së Studentëve

para 8 muajve - Kallxo

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çasteve në Prishtinë. Aksidenti ka ndodhur saktësisht në udhëkryqin afër Mensës së Studentëve. KALLXO.com ka siguruar fotografi nga vendi ku ka ndodhur aksidenti,...

LAJMI I FUNDIT: Përleshje në mes të disa të rinjve në Mitrovicë

para 8 muajve - Infokusi

Një përleshje fizike ka ndodhur në sheshin e Mitrovicës, në të cilën janë përfshirë disa të rinj. Policia e Kosovës ka reaguar lidhur me këtë rast. Por i kontaktuar , zëdhënësi i PK-së për rajonin e Mitrovicës...

Përleshje fizike ndërmjet disa të rinjve në Mitrovicë, momenti kur reagon policia

para 8 muajve - Fakti Ditor

Një përleshje fizike ka ndodhur në sheshin e Mitrovicës, në të cilën janë përfshirë disa të rinj. Siç shihet në videon e publikuar, Policia e Kosovës ka reaguar lidhur me këtë rast. Zëdhënësi i Policisë...

Policia jep detaje për aksidentin në Mitrovicë ku u lënduan 10 veta

para 8 muajve - Ekonomia Online

Policia e Kosovës, ka dhënë detaje të reja rreth aksidentit të djeshëm që ka ndodhur në rrugën rajonale Mitrovicë-Pejë, segmenti rrugor fshati Qubrel. Policia ka bërë të ditur se nga aksidenti mes veturës...

Përleshje në mes të disa të rinjve në Mitrovicë (Pamje)

para 8 muajve - Periskopi

Një përleshje fizike ka ndodhur në sheshin e Mitrovicës, në të cilën janë përfshirë disa të rinj. Siç shihet në videon e siguruar nga KosovaPress-i, Policia e Kosovës ka reaguar lidhur me këtë rast. Por...

Përleshje në mes të disa të rinjve në Mitrovicë

para 8 muajve - KosovaPress

Siç shihet në videon e siguruar nga KosovaPress-i, Policia e Kosovës ka reaguar lidhur me këtë rast. Por i kontaktuar nga KosovaPress, zëdhënësi i PK-së për rajonin e Mitrovicës Avni Zahiti ka thënë se...

Policia jep detaje të reja nga aksidenti i djeshëm në Mitrovicë ku u lënduan dhjetë persona

para 8 muajve - Ekonomia Online

Policia e Kosovës, ka dhënë detaje të reja rreth aksidentit të djeshëm që ka ndodhur në rrugën rajonale Mitrovicë-Pejë, segmenti rrugor fshati Qubrel. Policia ka bërë të ditur se nga aksidenti mes veturës...

Aksident në qendër të Prishtinës – përfshihen dy vetura [FOTO]

para 8 muajve - Insajderi

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, mirëpo nuk dihet nëse ka persona të lënduar, shkruan Gazeta Insajderi. Ndërsa në fotot të cilat i ka siguruar Insajderi, një veturë shihet se ka goditur rrethojat...

Aksident rrugor/ Pasoja të rënda…6 të plagosur

para 8 muajve - Standard

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e gjashtë personave ka ndodhur pasditen e sotme në magjistralen që lidh Mitrovicën me Pejën. Rasti është konfirmuar nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin...

Kosovë/ Autobusi përplaset me makinën, 6 të plagosur

para 8 muajve - BalkanWeb

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e gjashtë personave ka ndodhur pasditen e sotme në magjistralen që lidh Mitrovicën me Pejën. Rasti është konfirmuar nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin...

Dy aksidente brenda natës në Prishtinë

para 8 muajve - Arbresh

Dy aksidente kanë ndodhur gjatë mesnatës së të hënës në Prishtinë. Nuk dihet nëse ka të lënduar, mirëpo në bazë të fotografive të siguruara nga portali arbresh.info, veturat vetëm kanë pësuar disa dëmtime. Foto poshtë:

Ky është numri i personave të lënduar ku u aksidentua një autobusë në rrugën Mitrovicë – Pejë

para 8 muajve - Insajderi

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti ka treguar për Gazetën Insajderi se në këtë aksident është pëfshirë një autobusë dhe një veturë. “Një aksident trafiku me të lënduar...

10 persona të lënduar nga një aksident në rrugën Mitrovicë-Pejë

para 8 muajve - Koha.net

10 persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti mes një veture dhe një autobusi në rrugën rajonale Mitrovicë-Pejë, përkatësisht në fshatin Qubrel. Rastin e ka konfirmuar për Koha.net, zëdhënësi i Policisë...

Aksident në magjistralen Mitrovicë-Pejë, 10 të lënduar

para 8 muajve - Klan Kosova

Një aksident me 10-të të lënduar ka ndodhur në magjistralen Mitrovicë-Pejë, segmenti rrugor i fshatit Qubrel. Në aksident kanë qenë të përfshirë një autobus dhe një veturë. Lajmin për Klan Kosova.TV e...

Gjashtë persona të lënduar nga një aksident në magjistralen Mitrovicë-Pejë

para 8 muajve - OraInfo

Ka ndodhur një aksident në magjistralen Mitrovicë-Pejë. Si pasojë e këtij aksidenti lëndime trupore kanë pësuar gjashtë persona. Rastin e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani, i cili...

Aksident në magjistralen Mitrovicë-Pejë, 10 të lënduar

para 8 muajve - Medial

Një aksident me 10-të të lënduar ka ndodhur në magjistralen Mitrovicë-Pejë, segmenti rrugor i fshatit Qubrel. Në aksident kanë qenë të përfshirë një autobus dhe një veturë. Lajmin për Klan Kosova.TV e...

Aksidentohet një autobus në magjistralen Mitrovicë – Pejë

para 8 muajve - Insajderi

Ky aksident ka ndodhur rreth orës 16:00, ndërsa Gazeta Insajderi ka kontaktuar me Policinë e Kosovës mirëpo ende nuk ka dhënë ndonjë informatë shtesë lidhur me këtë aksident. Sipas informatave të para...

Aksidentohet autobusi me një veturë, 10 të lënduar

para 8 muajve - RTV 21

Të lënduarit u dërguan në spital Një aksident trafiku me të lënduar ka ndodhur sot rreth orës 15:30, në rrugën rajonale Mitrovicë-Pejë, saktësisht në fshatin Qubrel. Rastin e ka konfirmuar për portalin...

10 të lënduar në aksidentin në rrugën Mitrovicë- Pejë

para 8 muajve - Kallxo

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur sot pasdite në rrugën Mitrovicë-Pejë. Në këtë aksident janë përfshirë një autobus dhe një veturë. Aksidentin e ka konfirmuar edhe Policia. Sipas zëdhënësit...

Aksident i rëndë mes një makine dhe autobusi në Kosovë – Mbesin shumë të lënduar

para 8 muajve - GazetaBlic

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur sot në magjistralen Mitrovicë-Pejë, ku kanë mbetur të lënduar gjashtë persona, shkruan Gazeta Blic. Një veturë civile është përplasur rëndë me një autobus,...

Aksident në magjistralen Mitrovicë-Pejë, ka të lënduar

para 8 muajve - Klan Kosova

Një aksident ka ndodhur në magjistralen Mitrovicë-Pejë. Në aksident janë të përfshirë të paktën një veturë dhe një autobus. Sipas informatave të siguruar nga Policia e Kosovës, në këtë aksident ka të lënduar...

10 persona të lënduar nga një aksident në rrugën Mitrovicë-Pejë

para 8 muajve - Infokusi

10 persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti mes një veture dhe një autobusi në rrugën rajonale Mitrovicë-Pejë, përkatësisht në fshatin Qubrel. Rastin e ka konfirmuar për Koha.net, zëdhënësi i Policisë...

10 persona të lënduar nga një aksident në rrugën Mitrovicë-Pejë

para 8 muajve - Shenja

10 persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti mes një veture dhe një autobusi në rrugën rajonale Mitrovicë-Pejë, përkatësisht në fshatin Qubrel. Rastin e ka konfirmuar për Koha.net, zëdhënësi i Policisë...

Lëndohen 6 persona nga aksidenti në magjistralen Mitrovicë-Pejë

para 8 muajve - Albinfo

Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në magjistralen Mitrovicë-Pejë. Si pasojë e këtij aksidenti, lëndime trupore kanë pësuar gjashtë persona. Rastin për KosovaPress e ka konfirmuar zëdhënësi...

Aksident në magjistralen Mitrovicë-Pejë, gjashtë persona të lënduar

para 8 muajve - KosovaPress

Rastin për KosovaPress e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës Avni Zahiti i cili tha se aksidenti ka ndodhur ndërmjet një autobusi dhe një veture. “Sot rreth orës 15:22...

Ky është numri i të lënduarve në aksidentin me autobus

para 8 muajve - Sovrani

Një aksident i rëndë komunikacioni ka ndodhur sot pasdite në rrugën Mitrovicë-Pejë. Në këtë aksident janë përfshirë një autobus dhe një veturë. Aksidentin e ka konfirmuar edhe Policia. Sipas zëdhënësit...

10 persona të lënduar nga aksidenti mes autobusit dhe një veture

para 8 muajve - Periskopi

Një aksident ka ndodhur në magjistralen Mitrovicë-Pejë, janë lënduar 10 persona, shkruan Periskopi. Në aksident janë përfshirë një veturë dhe një autobus. Periskopi ka kontaktuar me Policinë e Kosovës...

Ndeshje në magjistralen Mitrovicë-Pejë, gjashtë persona të lënduar

para 8 muajve - Bota Press

Botapress 24 Qershor – Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në magjistralen Mitrovicë-Pejë, si pasojë e këtij aksidenti lëndime trupore kanë pësuar gjashtë persona. Rastin për Express e ka...

Aksidentohet një autobus në Magjistralen Mitrovicë – Pejë

para 8 muajve - Sovrani

Një autobus është aksidentuar para pak çastesh në magjistralen Mitrovicë – Pejë. Në këtë aksident është përfshirë edhe një veturë. Ky aksident ka ndodhur rreth orës 16:00, ndërsa Gazeta Insajderi ka kontaktuar...

Aksident në Dragodan, bllokohet rruga

para 8 muajve - Insajderi

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në Prishtinë. Si pasojë e kësaj është shkaktuar edhe kolonë tek pjesa e njohur si ‘Rrethi Ismetit’.

Aksident në Prishtinë, krijohen kolona

para 8 muajve - OraInfo

Aksident në Dragodan, shkaktohet kolonë. Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në Prishtinë. Në këtë aksident janë përfshirë tri vetura, teksa nuk dihet për të lënduar Si pasojë e kësaj është...

Policia në aksion, kontrollohen disa vetura në Prishtinë, arrestohet një person

para 8 muajve - Insajderi

Jo rrallë herë Policia e Kosovës dalin në aksion për t’i kontrolluar veturat në rrugët e kryeqytetit. Mbrëmë rreth orës 22:30 Njësia Speciale kanë kontrolluar veturat e parkuara në rrugën “Zagrepi” Lagjja...

Policia në aksion, kujdes kur parkoheni në këtë lagje të Prishtinës

para 8 muajve - GazetaBlic

Jo rrallë herë Policia e Kosovës dalin në aksion për t’i kontrolluar veturat në rrugët e kryeqytetit. Sot rreth ores 22:30 Njësia Speciale kanë kontrolluar veturat e parkuara në rrugën “Zagrepi” Lagjja...

Aksident në Dragodan

para 8 muajve - Infokusi

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në Prishtinë. Në këtë aksident janë përfshirë tri vetura, teksa nuk dihet për të lënduar Si pasojë e kësaj është shkaktuar edhe kolonë tek pjesa e njohur si ‘Rrethi Ismetit.

Aksident në Dragodan, shkaktohet kolonë

para 8 muajve - Bota Press

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në Prishtinë. Në këtë aksident janë përfshirë tri vetura, teksa nuk dihet për të lënduar Si pasojë e kësaj është shkaktuar edhe kolonë tek pjesa e njohur si ‘Rrethi Ismetit.

Aksident në Dragodan, tri vetura të përfshira

para 8 muajve - Gazeta Observer

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në Prishtinë. Në këtë aksident janë përfshirë tri vetura, teksa nuk dihet për të lënduar, transmeton Indeksonline. Si pasojë e kësaj është shkaktuar edhe...

Aksident në Dragodan, bllokohet rruga

para 8 muajve - Sovrani

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në Prishtinë. Në këtë aksident janë përfshirë tri vetura, teksa nuk dihet për të lënduar, transmeton Indeksonline. Si pasojë e kësaj është shkaktuar edhe...

Policia në aksion, kujdes kur parkoni në këtë lagje të Prishtinës

para 8 muajve - Bota Press

Jo rrallëherë, Policia e Kosovës del në aksion për t’i kontrolluar veturat në rrugët e kryeqytetit. Sot rreth orës 22:30, Njësia Speciale kanë kontrolluar veturat e parkuara në rrugën “Zagrebi” Lagjja...

Prishtina nën kontroll të rreptë policore

para 8 muajve - Zhurnal

Jo rrallë herë Policia e Kosovës dalin në aksion për t’i kontrolluar veturat në rrugët e kryeqytetit. Sot rreth ores 22:30 Njësia Speciale kanë kontrolluar veturat e parkuara në rrugën “Zagrepi” Lagjja...

Prishtina nën kontroll të rreptë policore

para 8 muajve - Sovrani

Jo rrallë herë Policia e Kosovës dalin në aksion për t’i kontrolluar veturat në rrugët e kryeqytetit. Sot rreth ores 22:30 Njësia Speciale kanë kontrolluar veturat e parkuara në rrugën “Zagrepi” Lagjja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK