http://kariera.mk

Ambasadori Plomp: Shqetësim i Holandës ende është sundimi i së drejtës

para 7 muajve - Aktuale

Ligji për Prokurorinë Speciale Publike (PSP) mbetet krimet i rëndësishëm për marrjen e datës për negociatat për anëtarësim në BE. Sipas ambasadorit të Holandës në Maqedoninë e Veriut Wouter Plomp, është...

Ambasadori Plomp: Shqetësim i Holandës ende është sundimi i së drejtës

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 25 qershor – Ligji për Prokurorinë Speciale Publike (PSP) mbetet krimet i rëndësishëm për marrjen e datës për negociatat për anëtarësim në BE. Sipas ambasadorit të Holandës në Maqedoninë e Veriut...

Plomp: Për ne janë shumë të rëndësishme sundimi i ligjit dhe llogaridhënia në RMV

para 7 muajve - Aktuale

Ambasadori i Holandës në Shkup, Willem Wouter Plomp, tha se sundimi i ligjit dhe në veçanti llogaridhënia janë çështje shumë të rëndësishme për shtetin të cilin e përfaqëson, kur është në pyetje procesi...

Plomp: Holanda mbetet e shqetësuar për sundimin e së drejtës në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Lajm

Ligji për Prokurorinë Speciale Publike (PSP) mbetet krimet i rëndësishëm për marrjen e datës për negociatat për anëtarësim në BE. Sipas ambasadorit të Holandës në Maqedoninë e Veriut Wouter Plomp, është...

Plomp: Holanda mbetet e shqetësuar për sundimin e së drejtës në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Tetova Sot

Ligji për Prokurorinë Speciale Publike (PSP) mbetet krimet i rëndësishëm për marrjen e datës për negociatat për anëtarësim në BE. Sipas ambasadorit të Holandës në Maqedoninë e Veriut Wouter Plomp, është...

Plomp: Për ne janë shumë të rëndësishme sundimi i ligjit dhe llogaridhënia në RMV

para 7 muajve - Portalb

Ambasadori i Holandës në Shkup, Willem Wouter Plomp, tha se sundimi i ligjit dhe në veçanti llogaridhënia janë çështje shumë të rëndësishme për shtetin të cilin e përfaqëson, kur është në pyetje procesi...

Plomp: Për ne janë shumë të rëndësishme sundimi i ligjit dhe llogaridhënia në RMV

para 7 muajve - Flaka

Ambasadori i Holandës në Shkup, Willem Wouter Plomp, tha se sundimi i ligjit dhe në veçanti llogaridhënia janë çështje shumë të rëndësishme për shtetin të cilin e përfaqëson, kur është në pyetje procesi...

Plomp: Holanda mbetet e shqetësuar për sundimin e së drejtës në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - AlbPortali

Ligji për Prokurorinë Speciale Publike (PSP) mbetet krimet i rëndësishëm për marrjen e datës për negociatat për anëtarësim në BE. Sipas ambasadorit të Holandës në Maqedoninë e Veriut Wouter Plomp, është...

Plomp: Holanda mbetet e shqetësuar për sundimin e së drejtës në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Fakti Ditor

Ligji për Prokurorinë Speciale Publike (PSP) mbetet krimet i rëndësishëm për marrjen e datës për negociatat për anëtarësim në BE. Sipas ambasadorit të Holandës në Maqedoninë e Veriut Wouter Plomp, është...

Holanda thirrje Maqedonisë së Veriut: Pa Specialen nuk ka datë për BE

para 7 muajve - Shenja

Ambasadori i Holandës në Shkup Walter Plomp u bënë thirrje të gjithë përfaqësueseve të partive politike si atyre të pushtetit por edhe të opozitës, që të gjejnë një zgjidhje për sjelljën e ligjit për PSP-në,...

Plomp: Holanda mbetet e shqetësuar për sundimin e së drejtës në Maqedoninë e Veriut

para 7 muajve - Arbresh

Ligji për Prokurorinë Speciale Publike (PSP) mbetet krimet i rëndësishëm për marrjen e datës për negociatat për anëtarësim në BE. Sipas ambasadorit të Holandës në Maqedoninë e Veriut Wouter Plomp, është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK