http://kariera.mk

Vasfije Krasniqi-Goodman nesër dëshmon para Senatit dhe Kongresit Italian

para 5 muajve - Koha.mk

Aktivistja dhe e mbijetuara e dhunës seksuale në luftën e Kosovës, Vasfije Krasniqi-Goodman, me inicimin e Ambasadorës së Kosovës në Romë, Alma Lama, Krasniqi- Goodman pritet të dëshmojë para Kongresit...

Vasfije Krasniqi-Goodman nesër dëshmon para Senatit dhe Kongresit Italian

para 5 muajve - Insajderi

Me datë 26 qershor, Vasfije Krasniqi- Goodman do të pritet nga përfaqësues të Senatit dhe Kongresit të Italisë, ku do të dëshmojë para dy komisioneve për dhunimet që kanë ndodhur në luftën e fundit në...

Vasfije Krasniqi dëshmon nesër para Senatit dhe Kongresit italian

para 5 muajve - GazetaBlic

Aktivistja dhe e mbijetuara e dhunës seksuale në luftën e Kosovës, Vasfije Krasniqi-Goodman, me inicimin e Ambasadores së Kosovës në Romë, Alma Lama, Krasniqi- Goodman pritet të dëshmojë para Kongresit...

“Bëhu fytyra ime” prek në emocionet e vizitorëve të huaj

para 5 muajve - Koha.net

Në Muzeun e Kosovës vazhdon të jetë e hapur për vizitorë ekspozita “Bëhu Fytyra ime”. Në qendër të ekspozitës së autores Eliza Hoxha është i vendosur portreti i Vasfije Krasniqi-Goodman, e cila gjeti kurajën...

Vasfije Krasniqi nesër dëshmon para senatit italian

para 5 muajve - Tetova Sot

Aktivistja dhe e mbijetuara e dhunës seksuale në luftën e Kosovës, Vasfije Krasniqi-Goodman, me inicimin e Ambasadores së Kosovës në Romë, Alma Lama, Krasniqi- Goodman pritet të dëshmojë para Kongresit...

Vasfije Krasniqi dëshmon nesër para Senatit dhe Kongresit italian

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Aktivistja dhe e mbijetuara e dhunës seksuale në luftën e Kosovës, Vasfije Krasniqi-Goodman, me inicimin e Ambasadores së Kosovës në Romë, Alma Lama, Krasniqi- Goodman pritet të dëshmojë para Kongresit...

Vasfije Krasniqi dëshmon nesër para Senatit dhe Kongresit italian

para 5 muajve - Sovrani

Aktivistja dhe e mbijetuara e dhunës seksuale në luftën e Kosovës, Vasfije Krasniqi-Goodman, me inicimin e Ambasadores së Kosovës në Romë, Alma Lama, Krasniqi- Goodman pritet të dëshmojë para Kongresit...

Vasfije Krasniqi-Goodman nesër dëshmon para Senatit dhe Kongresit italian

para 5 muajve - Epoka e Re

Aktivistja dhe e mbijetuara e dhunës seksuale në luftën e Kosovës, Vasfije Krasniqi-Goodman, me inicimin e Ambasadorës së Kosovës në Romë, Alma Lama, Krasniqi- Goodman pritet të dëshmojë para Kongresit...

Vasfije Krasniqi dëshmon nesër para Senatit dhe Kongresit italian

para 5 muajve - Gazeta Observer

Aktivistja dhe e mbijetuara e dhunës seksuale në luftën e Kosovës, Vasfije Krasniqi-Goodman, me inicimin e Ambasadores së Kosovës në Romë, Alma Lama, Krasniqi- Goodman pritet të dëshmojë para Kongresit...

Vasfije Krasniqi nesër dëshmon para Senatit dhe Kongresit italian

para 5 muajve - Arbresh

Aktivistja dhe e mbijetuara e dhunës seksuale në luftën e Kosovës, Vasfije Krasniqi-Goodman, me inicimin e Ambasadores së Kosovës në Romë, Alma Lama, Krasniqi- Goodman pritet të dëshmojë para Kongresit...

Vasfija nesër dëshmon para Senatit dhe Kongresit italian

para 5 muajve - Periskopi

Aktivistja dhe e mbijetuara e dhunës seksuale në luftën e Kosovës, Vasfije Krasniqi-Goodman, me inicimin e Ambasadores së Kosovës në Romë, Alma Lama, Krasniqi- Goodman pritet të dëshmojë para Kongresit...

Vasfije Krasniqi Goodman do të dëshmojë në Parlamentin italian

para 5 muajve - Albinfo

Parlamenti italian nesër (26 qershor) do të mbajë një seancë dëgjimore për krimet e dhunës seksuale gjatë luftës në Kosovë. Kështu ka njoftuar Ambasada e Republikës së Kosovës në Itali, përcjell albinfo.ch....

Vasfije Krasniqi – Goodman nesër dëshmon në Kongresin e Italisë

para 5 muajve - Kallxo

E mbijetuara e dhunës seksuale gjatë luftës së fundit në Kosovë dhe aktivistja Vasfije Krasniqi – Goodman pritet që nesër të dëshmojë të Kongresin dhe Senatin italian e cila para dy komisioneve do të flas...

Vasfije Krasniqi nesër rrëfen për tmerret e luftës në Kongresin italian

para 5 muajve - Zhurnal

Prishtinë, 25 qershor – Zhurnal.mk – Viktima e dhunës seksuale gjatë luftës në Kosovë Vasfije Krasiniqi-Goodman do të flas sërish publikisht rreth dhunimeve. Një herë foli në Kongresin amerikan e tani...

Vasfije Krasniqi dëshmon në Kongresin Italian për dhunimet në luftën e Kosovës

para 5 muajve - Insajderi

Me iniciativën e ambasadores në Itali, Alma Lama, Vasfije Krasniqi-Goodman do të dëshmojë në Kogresin dhe Sanatin Italian. Vasfije Krasniqi- Goodman do të dëshmojë para dy komisioneve për dhunimet që kanë...

Vasfije Krasniqi nesër rrëfen për tmerret e luftës në Kongresin italian

para 5 muajve - Klan Kosova

Viktima e dhunës seksuale gjatë luftës në Kosovë Vasfije Krasiniqi-Goodman do të flas sërish publikisht rreth dhunimeve. Një herë foli në Kongresin amerikan e tani do të flasë në Kongresin dhe Senatin...

Vasfije Krasniqi nesër rrëfen për tmerret e luftës në Kongresin italian

para 5 muajve - Medial

Viktima e dhunës seksuale gjatë luftës në Kosovë Vasfije Krasiniqi-Goodman do të flas sërish publikisht rreth dhunimeve. Një herë foli në Kongresin amerikan e tani do të flasë në Kongresin dhe Senatin...

Vasfije Krasniqi do rrëfejë për dhunën e përjetuar edhe para kongresit italian

para 5 muajve - AlbPortali

Që nga dalja publike e saj për të rrëfyer për tmerrin që kishte përjetuar gjatë luftës në Kosovë, Vasfije Krasniqi- Goodman, ka ndarë rrëfimin e saj në mbarë botën. Krasniqi nesër do të rrëfejë edhe para...

Vasfije Krasniqi do rrëfejë për dhunën e përjetuar edhe para kongresit italian

para 5 muajve - Fakti Ditor

Që nga dalja publike e saj për të rrëfyer për tmerrin që kishte përjetuar gjatë luftës në Kosovë, Vasfije Krasniqi- Goodman, ka ndarë rrëfimin e saj në mbarë botën. Krasniqi nesër do të rrëfejë edhe para...

Dhunimet që kanë ndodhur në Kosovë, Vasfija do të dëshmojë në Kongresin Italian

para 5 muajve - OraInfo

Vasfiija tashmë do të dëshmojë në Kongresin Italian. Me iniciativën e ambasadores në Itali, Alma Lama, Vasfije Krasniqi-Goodman do të dëshmojë në Kogresin dhe Sanatin Italian. Vasfije Krasniqi- Goodman...

Vasfije Krasniqi- Goodman do të dëshmojë në Kongresin Italian për dhunimet që kanë ndodhur në Kosovë

para 5 muajve - GazetaBlic

Me iniciativën e ambasadores në Itali, Alma Lama, Vasfije Krasniqi-Goodman do të dëshmojë në Kogresin dhe Sanatin Italian, raporton Gazeta blic. Vasfije Krasniqi- Goodman do të dëshmojë para dy komisioneve...

Vasfije Krasniqi- Goodman do të dëshmojë për dhunimet që kanë ndodhur në Kosovë në Kongresin Italian

para 5 muajve - GazetaBlic

Me inicitativën e ambasadorës në Itali, Alma Lama, Vasfije Krasniqi-Goodman do të dëshmojë në Kogresin dhe Sanatin Italian. Vasfije Krasniqi- Goodman do të dëshmojë para dy komisioneve për dhunimet që...

Vasfije Krasniqi – Goodman dëshmon për dhunimet në Kosovë në Kongresin italian

para 5 muajve - Infokusi

Me iniciativën e ambasadores në Itali, Alma Lama, Vasfije Krasniqi-Goodman do të dëshmojë në Kongresin dhe Senatin Italian. Vasfije Krasniqi- Goodman do të dëshmojë para dy komisioneve për dhunimet që...

Vasfije Krasniqi do të dëshmojë edhe para Senatit Italian për dhunimet në Kosovë

para 5 muajve - Albinfo

E mbijetuara e dhunës seksuale gjatë luftës në Kosovë, Vasfije Krasniqi-Goodman, pritet të dëshmojë nesër në Kongresin dhe Senatin Italian, për dhunimet që kanë ndodhur në Kosovë. Me iniciativën ambasadores...

Vasfije Krasniqi – Goodman dëshmon për dhunimet në Kosovë në Kongresin italian

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Me iniciativën e ambasadores në Itali, Alma Lama, Vasfije Krasniqi-Goodman do të dëshmojë në Kongresin dhe Senatin Italian. Vasfije Krasniqi- Goodman do të dëshmojë para dy komisioneve për dhunimet që...

Vasfije Krasniqi do rrëfejë për dhunën e përjetuar edhe para kongresit italian

para 5 muajve - Gazeta Observer

Që nga dalja publike e saj për të rrëfyer për tmerrin që kishte përjetuar gjatë luftës në Kosovë, Vasfije Krasniqi- Goodman, ka ndarë rrëfimin e saj në mbarë botën. Krasniqi nesër do të rrëfejë edhe para...

Vasfije Krasniqi do të dëshmojë edhe në Kongresin dhe Senatin italian

para 5 muajve - Arbresh

Vasfije Krasniqi-Goodman, pritet që nesër të dëshmojë para Kongresit dhe Senatit amerikan për krimet e luftës në Kosovë. Vasfije Krasniqi-Goodman, pas dëshmisë së saj dhënë në Kongresin amerikan për tmerrin...

Vasfije Krasniqi në Kongresin Italian për të dëshmuar për dhunimet që kanë ndodhur në Kosovë

para 5 muajve - Periskopi

Me iniciativën e ambasadores në Itali, Alma Lama, Vasfije Krasniqi-Goodman do të dëshmojë në Kogresin dhe Sanatin Italian. Vasfije Krasniqi- Goodman do të dëshmojë para dy komisioneve për dhunimet që kanë...

Vasfije Krasniqi – Goodman dëshmon edhe në Kongresin italian

para 5 muajve - Bota Press

Botapress 25 Qeshor- Me iniciativën e ambasadores në Itali, Alma Lama, Vasfije Krasniqi-Goodman do të dëshmojë në Kongresin dhe Senatin Italian. Vasfije Krasniqi- Goodman do të dëshmojë para dy komisioneve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK