http://kariera.mk

Luboten shtatë orë nën rrethim të policisë, ja detajet

para 7 muajve - Shprehja.com

Fshati Luboten gjatë ditës së sotme ka qenë i bllokuar nga policia për rreth 7 orë. Gjithçka ka filluar që në orën pesë të mëngjesit, kur policia me autoblinda ka ndaluar në Luboten dhe ka nisur aksionin...

GRUBI: Policia financiare të sqarohet për aksionin në LUBOTEN

para 7 muajve - Aktuale

Pas aksionit policor të konfiskimit të duhanit që u realizua nga një numër i madh i forcave policore, mëngjesin e ditës së martë në fshatin Luboten të Shkupit, ka reaguar edhe deputeti dhe i BDI-së, Artan...

Epilogu i aksionit në Luboten

para 7 muajve - Portalb

Sot rruga për në Lubeten dhe hyrja e fshatit ishin të mbushura nga forcat e sigurisë së Ministrisë së Punëve të Brendshme (MPB) . Forcat speciale në çdo hap, hermelina, topa të ujit, ishte epilogu i aksionit...

Aksioni antiduhan në Luboten, qytetarët hidhen në protesta

para 7 muajve - Alsat-M

Ia thyen derën për t’i konfiskuar duhanin që e kultivon në tokën e tij. Në disa prej shtëpive në fshatin Luboten sot që në orët e hershme të mëngjesit Policia Financiare me asistencë të njësive speciale...

Epilogu i aksionit në Luboten

para 7 muajve - Portalb

Sot rruga për në Lubeten dhe hyrja e fshatit ishin të mbushura nga forcat e sigurisë së Ministrisë së Punëve të Brendshme (MPB) . Forcat speciale në çdo hap, hermelina, topa të ujit, ishte epilogu i aksionit...

Ja sa ton duhan i’u morën banorëve të Lubotenit

para 7 muajve - InfoShqip

Po na i tregon arat që i ka mbjellë me duhan. … tregon se kultivimi i duhanit është punë e rëndë ku do përkujdesje gjatë gjithë vitit. Ndërsa thotë se ka leje për kultivim, dhe nëse nuk do te kishte nuk...

Ja sa ton duhan i’u morën banorëve të Lubotenit

para 7 muajve - Aktuale

Po na i tregon arat që i ka mbjellë me duhan. … tregon se kultivimi i duhanit është punë e rëndë ku do përkujdesje gjatë gjithë vitit. Ndërsa thotë se ka leje për kultivim, dhe nëse nuk do te kishte nuk...

Ja sa ton duhan i’u morën banorëve të Lubotenit

para 7 muajve - Shprehja.com

Po na i tregon arat që i ka mbjellë me duhan. … tregon se  kultivimi i duhanit është punë e rëndë ku do përkujdesje gjatë gjithë vitit. Ndërsa thotë se ka leje për kultivim, dhe nëse nuk do te kishte nuk...

Ja sa ton duhan i’u morën banorëve të Lubotenit

para 7 muajve - Flaka

Po na i tregon arat që i ka mbjellë me duhan. … tregon se kultivimi i duhanit është punë e rëndë ku do përkujdesje gjatë gjithë vitit. Ndërsa thotë se ka leje për kultivim, dhe nëse nuk do te kishte nuk...

Ja sa ton duhan i’u morën banorëve të Lubotenit

para 7 muajve - Tetova Sot

Po na i tregon arat që i ka mbjellë me duhan. … tregon se kultivimi i duhanit është punë e rëndë ku do përkujdesje gjatë gjithë vitit. Ndërsa thotë se ka leje për kultivim, dhe nëse nuk do te kishte nuk...

Ja sa ton duhan i’u morën banorëve të Lubotenit

para 7 muajve - Ina

Po na i tregon arat që i ka mbjellë me duhan. … tregon se  kultivimi i duhanit është punë e rëndë ku do përkujdesje gjatë gjithë vitit. Ndërsa thotë se ka leje për kultivim, dhe nëse nuk do te kishte nuk...

AKSIONI POLICOR NË LUBOTEN, SEKUESTROHET 12 TON DUHAN, BANORËT NË KËMBË

para 7 muajve - TV21

Po na i tregon arat që i ka mbjellë me duhan. … tregon se  kultivimi i duhanit është punë e rëndë ku do përkujdesje gjatë gjithë vitit. Ndërsa thotë se ka leje për kultivim, dhe nëse nuk do te kishte nuk...

Luboten shtatë orë nën rrethim të policisë, ja detajet

para 7 muajve - Ina

Fshati Luboten gjatë ditës së sotme ka qenë i bllokuar nga policia për rreth 7 orë. Gjithçka ka filluar që në orën pesë të mëngjesit, kur policia me autoblinda ka ndaluar në Luboten dhe ka nisur aksionin...

Aksioni antiduhan në Luboten, qytetarët hidhen në protesta

para 7 muajve - Tetova Sot

Ia thyen derën për t’i konfiskuar duhanin që e kultivon në tokën e tij. Në disa prej shtëpive në fshatin Luboten sot që në orët e hershme të mëngjesit Policia Financiare me asistencë të njësive speciale...

Ja çfarë u konfiskua sot në Luboten, qytetarët hidhen në protesta

para 7 muajve - InfoShqip

Ia thyen derën për t’i konfiskuar duhanin që e kultivon në tokën e tij. Në disa prej shtëpive në fshatin Luboten sot që në orët e hershme të mëngjesit Policia Financiare me asistencë të njësive speciale...

Opozita shqiptare dënon aksionin policor në Luboten

para 7 muajve - Alsat-M

Pas aksionit policor kundër kultivuesve të duhanit në Luboten reagojnë partitë opozitare shqiptare. Nga Aleanca për Shqiptarët thonë se Qeveria ende po zbaton masa të pas Luftës së dytë botërore në Luboten....

Ja sa ton duhan i’u morën banorëve të Lubotenit

para 7 muajve - Lajm

Po na i tregon arat që i ka mbjellë me duhan. … tregon se  kultivimi i duhanit është punë e rëndë ku do përkujdesje gjatë gjithë vitit. Ndërsa thotë se ka leje për kultivim, dhe nëse nuk do te kishte nuk...

Aksioni antiduhan në Luboten, qytetarët hidhen në protesta

para 7 muajve - Lajm

Ia thyen derën për t’i konfiskuar duhanin që e kultivon në tokën e tij. Në disa prej shtëpive në fshatin Luboten sot që në orët e hershme të mëngjesit Policia Financiare me asistencë të njësive speciale...

Policia financiare, aksion anti-duhan në Luboten

para 7 muajve - Alsat-M

Ia thyen derën për t’i konfiskuar duhanin që e kultivon në tokën e tij. Në disa prej shtëpive në fshatin Luboten sot që në orët e hershme të mëngjesit Policia Financiare me asistencë të njësive speciale...

Luboten shtatë orë nën rrethim të policisë, ja detajet

para 7 muajve - AlbPortali

Fshati Luboten gjatë ditës së sotme ka qenë i bllokuar nga policia për rreth 7 orë. Gjithçka ka filluar që në orën pesë të mëngjesit, kur policia me autoblinda ka ndaluar në Luboten dhe ka nisur aksionin...

Luboten shtatë orë nën rrethim të policisë, ja detajet

para 7 muajve - Fakti Ditor

Fshati Luboten gjatë ditës së sotme ka qenë i bllokuar nga policia për rreth 7 orë. Gjithçka ka filluar që në orën pesë të mëngjesit, kur policia me autoblinda ka ndaluar në Luboten dhe ka nisur aksionin...

Policia financiare dhe MPB kanë konfiskuar sasi të konsiderueshme duhani nga banorët e Lubotenit

para 7 muajve - Ina

Në një aksion policor të organizuar nga policia financiare në bashkëpunim me MPB-në, forca të njësive speciale në fshatin Luboten të Shkupit është konfiskuar sasi e konsiderueshme duhani. Njësitë speciale...

Anëtari i LSDM i reagon Artan Grubit: Mos manipulo me banorët e Lubotenit

para 7 muajve - Ina

Anëtari i LSDM-së, Hadi Osmani i ka replikuar deputetit të BDI-së, Artan Grubi lidhur me aksionin policor në Luboten të Shkupit për konfiskimin e duhanit të banorëve. “Artan me kesi lloj kerkesa mund te...

Rexhepi porosi Zaevit: Kërkoni falje banorëve dhe kthejeni duhanin!

para 7 muajve - Aktuale

Kryetari i Bashkësisë Lokale të Lubetenit, Rexhep Imeri, dërgoi një porosi për kryeministrin Zoran Zaev dhe ministrin e Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski. Ai tha se kur ishte nevoja për ta ndihmuar...

Rebelohet LSDM, BDI-në dhe partitë shqiptare nuk i bën hesap në Qeveri?!

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 25 qershor, zhurnal.mk – Pas aksionit “spektakolar” të policisë finansiare në fshatin Luboten ku banorëve iu konfiskua i gjithë duhani, ka reaguar edhe deputeti i BDI-së Artan Grubi i cili përmes...

AKSION I POLICISË FINANCIARE NË LUBOTEN TË SHKUPIT

para 7 muajve - Klan Macedonia

Në një aksion të policisë financiare, të mbështetur edhe nga  njësi speciale për ndërhyrje të shpejtë, në fshatin Luboten, rrethina e Shkupit, sot u kap sasi e madhe e duhanit, e kontrabanduar nga vendet...

Grubi: Policia Financiare të tregojë pse hyri në Luboten t’i shqetësojë shqiptarët

para 7 muajve - Ina

Deputiti i BDI-së, Artan Grubi kërkon nga Policia Financiare të tregojë se pse ka hyrë në Luboten dhe ti shqetësojë shqiptarët. “Policia finansiare duhet të sqaron dhe arsyeton në bazë të cilave vlerësime...

Grubi: Policia Financiare të sqarohet për aksionin në Luboten

para 7 muajve - Iliria News

Pas aksionit policor të konfiskimit të duhanit që u realizua nga një numër i madh i forcave policore, mëngjesin e ditës së martë në fshatin Luboten të Shkupit, ka reaguar edhe deputeti dhe i BDI-së, Artan...

GRUBI: Policia financiare të sqarohet për aksionin në LUBOTEN

para 7 muajve - Medial

Pas aksionit policor të konfiskimit të duhanit që u realizua nga një numër i madh i forcave policore, mëngjesin e ditës së martë në fshatin Luboten të Shkupit, ka reaguar edhe deputeti dhe i BDI-së, Artan...

Policia finansiare duhet të sqaron dhe arsyeton në bazë të cilave vlerësime kishte nevojë për këtë përdorim kaq të shtuar dhe serioz të policisë në Luboten

para 7 muajve - Bashke

“Policia finansiare duhet të sqaron dhe arsyeton në bazë të cilave vlerësime kishte nevojë për këtë përdorim kaq të shtuar dhe serioz të policisë në Luboten. Spektaklet dhe demonstrimi i forcës shpesh...

Grubi: Policia Financiare të sqarohet për aksionin në Luboten

para 7 muajve - Koha.mk

Shkup, 25 qershor – Pas aksionit policor të konfiskimit të duhanit që u realizua nga një numër i madh i forcave policore, mëngjesin e ditës së martë në fshatin Luboten të Shkupit, ka reaguar edhe deputeti...

Banorët e Lubotenit të revoltuar: Vetë Zaevi na tha punojeni duhanin!

para 7 muajve - Shprehja.com

Banorët e Luboteni janë shprehur të revoltuar nga aksioni i sotëm policor. Sipas tyre policia është dashur nga ata në mënyrë të qetë të kërkoj makinat për përpunimin e duhanit dhe jo me dhunë. Sipas tyre...

Policia me duhanin e konfiskuar është larguar nga LUBOTENI

para 7 muajve - Aktuale

Policia me duhanin e konfiskuar është larguar nga fshati i Lubotenit. Aksioni i policisë filloi nga ora 5.30 të mëngjesit, me urdhër të policisë financiare. Është kërkuar duhan dhe makinat për përpunimin...

GRUBI: Policia finansiare duhet të sqaron dhe arsyeton në bazë të cilave vlerësime kishte nevojë për këtë përdorim kaq të shtuar dhe serioz të policisë në Luboten

para 7 muajve - Derveni

Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka reaguar pas aksionit të sotëm të policisë në Luboten të Shkupit. “Policia finansiare duhet të sqaron dhe arsyeton në bazë të cilave vlerësime kishte nevojë për këtë përdorim...

Grubi: Policia Financiare të tregojë pse hyri në Luboten t’i shqetësojë shqiptarët

para 7 muajve - Aktuale

Deputiti i BDI-së, Artan Grubi kërkon nga Policia Financiare të tregojë se pse ka hyrë në Luboten dhe ti shqetësojë shqiptarët. “Policia finansiare duhet të sqaron dhe arsyeton në bazë të cilave vlerësime...

Rexhepi porosi Zaevit: Kërkoni falje banorëve dhe kthejeni duhanin!

para 7 muajve - AlbPortali

Kryetari i Bashkësisë Lokale të Lubetenit, Rexhep Imeri, dërgoi një porosi për kryeministrin Zoran Zaev dhe ministrin e Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski. Ai tha se kur ishte nevoja për ta ndihmuar...

Rexhepi porosi Zaevit: Kërkoni falje banorëve dhe kthejeni duhanin!

para 7 muajve - Fakti Ditor

Kryetari i Bashkësisë Lokale të Lubetenit, Rexhep Imeri, dërgoi një porosi për kryeministrin Zoran Zaev dhe ministrin e Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski. Ai tha se kur ishte nevoja për ta ndihmuar...

ASH reagon për aksionin policor në Luboten të Shkupit

para 7 muajve - Shprehja.com

Aleanca për Shqiptarët ka reaguar ndaj aksionit policor sot në fshatin Luboten të Shkupit. Sipas kësaj partie, Qeveria me masa të pas Luftës së dytë botërore në Luboten. “Të drejtën për jetë ta jep Zoti...

Luboteni shtatë orë nën rrethim të policisë, ja detajet

para 7 muajve - Shenja

Fshati Luboten gjatë ditës së sotme ka qenë i bllokuar nga policia për rreth 7 orë. Gjithçka ka filluar që në orën pesë të mëngjesit, kur policia me autoblinda ka ndaluar në Luboten dhe ka nisur aksionin...

Policia konfiskon duhanin nga banorët e Lubotenit

para 7 muajve - Aktuale

Në një aksion policor të organizuar nga policia financiare në bashkëpunim me MPB-në, forca të njësive speciale në fshatin Luboten të Shkupit është konfiskuar sasi e konsiderueshme duhani. Njësitë speciale...

Zhurnal: “Abaz Gjuka” thuaj Ali Ahmetit të mos lejon Luboteni, dhe fshatërat tjera rreth Kumanovës të malltretohen

para 7 muajve - AlbPortali

Aksionet policore në vendbanimet shqiptare tanimë si duket janë bërë “traditë” në Maqedoninë e Veriut. Sot në orët e para të mëngjesit është zhvilluar një aksion i madh policor në fshatin Luboten të Shkupit,...

Policia financiare dhe MPB kanë konfiskuar sasi të konsiderueshme duhani nga banorët e Lubotenit

para 7 muajve - Alsat-M

Në një aksion policor të organizuar nga policia financiare në bashkëpunim me MPB-në, forca të njësive speciale në fshatin Luboten të Shkupit është konfiskuar sasi e konsiderueshme duhani. Njësitë speciale...

Policia me duhanin e konfiskuar është larguar nga LUBOTENI

para 7 muajve - Medial

Policia me duhanin e konfiskuar është larguar nga fshati i Lubotenit. Aksioni i policisë filloi nga ora 5.30 të mëngjesit, me urdhër të policisë financiare. Është kërkuar duhan dhe makinat për përpunimin...

Ja deklarata e kryetarit të komunës së Butelit për aksionin e sotëm në Luboten

para 7 muajve - Aktuale

Kryetari i komunës së Butelit Velimir Smilevski tha se për aksionin policor ai është njoftuar nga banorët e Butelit. “Kemi vërtetuar se aksionin policor është duke e udhëhequr policia financiare për grumbullimin...

Banorët e Lubotenit bllokojnë fshatin me traktor, nuk e japin duhanin

para 7 muajve - AlbPortali

Banorët e Lubotenit të Shkupit që prej mëngjesit u rrethuan nga forcat policore, kanë bllokuar daljen e policisë në shenjë revolte për konfiskimin e duhanit, raporton SHENJA. Banorët kanë vendosur në rrugë...

REXHEP IMERI porosi ZAEVIT: Kërkoni falje banorëve dhe kthejeni duhanin!

para 7 muajve - Medial

Kryetari i Bashkësisë Lokale të Lubetenit, Rexhep Imeri, dërgoi një porosi për kryeministrin Zoran Zaev dhe ministrin e Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski. Ai tha se kur ishte nevoja për ta ndihmuar...

Banorët e Lubotenit: Shteti na bën presion për ta braktisur fshatin

para 7 muajve - Lajm

Këto pamje nuk janë nga konflikti i vitit 2001, por janë filmuar mëngjesin e sotëm. Banorët shqiptarë të Lubotenit të Shkupit sot janë zgjuar nga pjestarët e policisë. Prania e njësive special të armatosura...

BESA: Mos është aksioni policorë në LUBOTEN për të mbuluar dështimin e “fshesës” së Qeverisë!

para 7 muajve - Medial

“Për fat të keq sot banorëve të Lubotenit ju rikthyen pamjet e ngjashme nga masakra e kryer në vitin 2001, ku me arsenal të njëjtë ushtarak policia hyri në këtë fshat. Kjo pamje e shëmtuar nga ana e Qeverisë...

Lëvizja BESA: Mos është aksioni policor në Luboten për të mbuluar dështimin e “fshesës” së Qeverisë

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 25 qershor, zhurnal.mk – Në fshatin Ljuboten sot që nga ora 5 e mëngjesit është kryer aksion policor. I gjithë fshati është bllokuar, ndërsa shumë shtëpi janë bastisur nga ora 5. Ndaj këti aksioni...

Grubi për aksionin në Luboten: Policia financiare të sqarohet!

para 7 muajve - Lajm

Deputeti i BDI-së Artan Grubi ka reaguar lidhur me aksionin e policisë financiare në Luboten për konfiskimin e duhurit. Ai ka thënë se policia financiare duhet të jep sqarim në bazë të cilëve vlerësime...

Në Luboten vazhdon aksioni për konfiskimin e duhanit!

para 7 muajve - TV21

Aksioni policor i cili filloi në orët e hershme të mëngjesit në fshatin Luboten për konfiskimin e duhanit, ka revoltuar banorët. Aksioni ende është duke vazhduar dhe deri në këto momente nuk dihet se sa...

Lëvizja BESA reagon me rastin e aksionit policor në Luboten

para 7 muajve - Koha.mk

Lëvizja BESA ka reaguar me rastin e aksionit policor që ndodhi sot në fshatin Lubote, transmeton gazeta Koha. Sipas këtij subjekti politik, ky aksion policor është për të mbuluar dështimin e “fshesës”...

ASH: Qeveria me masa të pas Luftës së dytë botërore në Luboten

para 7 muajve - Koha.mk

Me rastin e aksionit policor në fshatin Luboten gjatë ditës së sotme, ka reaguar edhe Aleanca për Shqiptarët. Në profilin e vet në FB, Sekretari i përgjithshëm i kësaj partie, Arben Taravari është shprehur...

Bashkësia Lokale-Luboten: Kaq forca policore nuk ka pas as në 2001

para 7 muajve - Alsat-M

Rreth aksionit të sotëm policorë në fshatin Luboten të Shkupit ka reaguar edhe kreu i Bashkësisë lokale të fshatit në fjalë. Sipas tij kaq forca policore në fshatin Luboten nuk ka pasur as në vitin 2001....

Grubi për aksionin në Luboten: Policia financiare të sqarohet!

para 7 muajve - Shenja

Deputeti i BDI-së Artan Grubi ka reaguar lidhur me aksionin e policisë financiare në Luboten për konfiskimin e duhurit. Ai ka thënë se policia financiare duhet të jep sqarim në bazë të cilëve vlerësime...

“Luboteni si në luftë”, shtatë orë nën rrethim të policisë, ja detajet

para 7 muajve - Fol

Fshati Luboten gjatë ditës së sotme ka qenë i bllokuar nga policia për rreth 7 orë. Gjithçka ka filluar që në orën pesë të mëngjesit, kur policia me autoblinda ka ndaluar në Luboten dhe ka nisur aksionin...

Lëvizja BESA: Mos është aksioni policorë në Luboten për të mbuluar dështimin e “fshesës” së Qeverisë

para 7 muajve - Shprehja.com

“Për fat të keq sot banorëve të Lubotenit ju rikthyen pamjet e ngjajshme nga masakra e kryer në vitin 2001, ku me arsenal të njëjtë ushtarak policia hyri në këtë fshat. Kjo pamje e shëmtuar nga ana e Qeverisë...

Lëvizja BESA: Mos është aksioni policorë në Luboten për të mbuluar dështimin e “fshesës” së Qeverisë

para 7 muajve - Alsat-M

“Për fat të keq sot banorëve të Lubotenit ju rikthyen pamjet e ngjashme nga masakra e kryer në vitin 2001, ku me arsenal të njëjtë ushtarak policia hyri në këtë fshat. Kjo pamje e shëmtuar nga ana e Qeverisë...

Detaje nga aksioni policor në Luboten, Policia Financiare kërkon bashkëpunim nga qytetarët

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 25 qershor – Zhurnal.mk – Në fshatin Ljuboten sot që nga ora 5 e mëngjesit është kryer aksion policor. I gjithë fshati është bllokuar, ndërsa shumë shtëpi janë bastisur nga ora 5, transmeton Zhurnal....

Luboten, policia konfiskon duhanin

para 7 muajve - Alsat-M

Në Luboten të Shkupit akoma po vazhdon aksioni policorë, për momentin policia po konfiskon duhanin e grumbulluar. Vazhdon aksioni i policisë në Luboten, konfiskohet duhani Publiée par Alsat sur Mardi 25 juin 2019 Loading...

Policia Financiare, me autoblinda dhe njësi speciale kundër prodhuesve të duhanit në Luboten

para 7 muajve - Portalb

Forcat e njësiteve speciale, me autoblinda dhe automjete për operacione të veçanta, sot në fshatin Luboten, me urdhër të Policisë Financiare kanë bastisur shtëpitë, nën dyshimin se po kontrabandohet me...

Policia financiare: Në Luboten hetojmë kontrabandë

para 7 muajve - Aktuale

Policia financiare ka dalë me njoftim lidhur me aksionin e madh policor që sot po zhvillohet prej mëngjesit në fshatin Lubeten të Shkupit. Siç njofton Policia financiare, raporton SHENJA, po hetohen dyshimet...

ASH reagon për aksionin policor në Luboten të Shkupit

para 7 muajve - Fol

Aleanca për Shqiptarët ka reaguar ndaj aksionit policor sot në fshatin Luboten të Shkupit. Sipas kësaj partie, Qeveria me masa të pas Luftës së dytë botërore në Luboten. “Të drejtën për jetë ta jep Zoti...

Policia Financiare, me autoblinda dhe njësi speciale kundër prodhuesve të duhanit

para 7 muajve - Portalb

Forcat e njësiteve speciale, me autoblinda dhe automjete për operacione të veçanta, sot në fshatin Luboten, me urdhër të Policisë Financiare kanë bastisur shtëpitë, nën dyshimin se po kontrabandohet me...

Lëvizja BESA: Mos është aksioni policorë në Luboten për të mbuluar dështimin e “fshesës” së Qeverisë

para 7 muajve - Aktuale

“Për fat të keq sot banorëve të Lubotenit ju rikthyen pamjet e ngjashme nga masakra e kryer në vitin 2001, ku me arsenal të njëjtë ushtarak policia hyri në këtë fshat. Kjo pamje e shëmtuar nga ana e Qeverisë...

Grubi bëhet “opozitarë”, reagon pas aksionit të policisë në Luboten

para 7 muajve - Fol

Spektaklet dhe demonstrimi i forcës shpesh janë të panevojshme. Deputeti i BDI-së, Artan Grubi ka reaguar pas aksionit të sotëm të policisë në Luboten të Shkupit. “Policia finansiare duhet të sqaron dhe...

Sekuestrohen sasi të mëdha duhani në Luboten

para 7 muajve - Albeu

Në Luboten të Shkupit akoma po vazhdon aksioni policorë, për momentin policia po konfiskon duhanin e grumbulluar. Aksioni ka nisur që në orët e para të mëngjesit ku fshati është gjendur i rrethuar prej...

Zhurnal: “Abaz Gjuka” thuaj Ali Ahmetit të mos lejon Luboteni, dhe fshatërat tjera rreth Kumanovës të maltretohen

para 7 muajve - Ina

Aksionet policore në vendbanimet shqiptare tanimë si duket janë bërë “traditë” në Maqedoninë e Veriut. Sot në orët e para të mëngjesit është zhvilluar një aksion i madh policor në fshatin Luboten të Shkupit,...

Grubi: Policia Financiare të tregojë pse hyri në Luboten t’i shqetësojë shqiptarët

para 7 muajve - Tetova Sot

Deputiti i BDI-së, Artan Grubi kërkon nga Policia Financiare të tregojë se pse ka hyrë në Luboten dhe ti shqetësojë shqiptarët. “Policia finansiare duhet të sqaron dhe arsyeton në bazë të cilave vlerësime...

Lëvizja BESA: Mos është aksioni policorë në Luboten për të mbuluar dështimin e “fshesës” të Qeverisë

para 7 muajve - TV21

Për aksionin policorë në fshatin Luboten ka reaguar edhe Lëvizja Besa duke dënuar ashpër aksione të tilla të policisë kundrejt banorëve të fshatit Luboten të cilët janë duke punuar për bukën e gojës. Në...

Aksioni në Lubeten, Smilevski: Për një kohë të shkurt do të merr fund golgota e qytetarëve

para 7 muajve - Alsat-M

Në Luboten dhe në disa pjesë të Shkupit Policia Financiare ka filluar aksion në lidhje me duhanin. Nga Policia Financiare thonë se aksioni po kryhet për shkak të dyshimeve për kryerjen e veprës penale...

Lëvizja BESA: Mos është aksioni policorë në Luboten për të mbuluar dështimin e “fshesës” së Qeverisë

para 7 muajve - Ina

“Për fat të keq sot banorëve të Lubotenit ju rikthyen pamjet e ngjajshme nga masakra e kryer në vitin 2001, ku me arsenal të njëjtë ushtarak policia hyri në këtë fshat. Kjo pamje e shëmtuar nga ana e Qeverisë...

Koment: “Abaz Gjuka” thuaj Ali Ahmetit të mos lejon Luboteni, dhe fshatërat tjera rreth Kumanovës të malltretohen

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 25 qershor, Zhurnal.mk – Aksionet policore në vendbanimet shqiptare tanimë si duket janë bërë “traditë” në Maqedoninë e Veriut. Sot në orët e para të mëngjesit është zhvilluar një aksion i madh...

ASH: Aksioni policor për konfiskimin e duhanit, të vetmin mjet mbijetesë për fshatarët e Lubotenit!

para 7 muajve - TV21

Aleanca për Shqiptarët ka reaguar në lidhje me aksionin në fshatin Luboten të Shkupit duke theksuar se Qeveria me masa të pas Luftës së dytë botërore në Luboten. Në reagimin e Aleancës për Shqiptarët thuhet...

Aleanca për Shqiptarët: Qeveria me masa të pas Luftës së dytë botërore në Luboten

para 7 muajve - Alsat-M

Të drejtën për jetë ta jep Zoti dhe ta mohon Qeveria, kjo është situata aktuale në fshatin Luboten. Është i papranueshëm reagimi forcave policore ushtarake në fshatin Luboten, duke ua mohuar të drejtën...

Revoltohen banorët e Lubotenit, policia finansiare aksion kundër prodhuesve të duhanit

para 7 muajve - Alsat-M

Policia financiare mëngjesin e sotëm ka kryer aksion në Luboten të Shkupit me ndihmë të pjesëtarëve të MPB-së, është kryer edhe bastisje nëpër shtëpi. Aksioni policor ka filluar rreth orës 5 të mëngjesit,...

Aksioni në Lubeten, Policia Financiare: Presim mirëkuptim nga qytetarët

para 7 muajve - Alsat-M

Për shkak të dyshimeve për kryerjen e veprës penale trafik me mall akcize dhe mashtrim doganor, Policia Financiare në bashkëpunim me Ministrinë e Punëve të Brendshme po realizon aksion policor në Luboten...

Banorët nuk e japin duhanin, bllokojnë fshatin me traktorë

para 7 muajve - Albeu

Banorët e Lubotenit të Shkupit që prej mëngjesit u rrethuan nga forcat policore , kanë bllokuar daljen e policisë në shenjë revolte për konfiskimin e duhanit . Banorët kanë vendosur në rrugë kryesore makinat...

Policia: Çfarë ndodhi në Luboten

para 7 muajve - Albeu

Policia financiare është deklaruar sot lidhur me aksionin policor në Luboten të Shkupit. “Për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprave penale, trafikim me mallra me akcizë dhe mashtrim doganor,...

Aksioni policor në Luboten, u deklarua Policia Financiare

para 7 muajve - Portalb

Për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprave penale, trafikim me mallra me akcizë dhe mashtrim doganor, Drejtoria e Policisë Financiare në koordinim me Ministrinë e Punëve të Brendshme, zbaton...

Aksion i madh policor në Lubeten , fshatarët të frikësuar

para 7 muajve - Koha.mk

Në fshatin Luboten prej mëngjesit po realizohet një aksion i madh policor. I tërë fshati është i bllokuar, ndërsa shumë shtëpi janë bastisur që nga ora 5 e mëngjesit, transmeton gazeta Koha. Siç informojnë...

Policia tregon, çfarë ndodhi në Luboten?

para 7 muajve - InfoShqip

Policia financiare është deklaruar sot lidhur me aksionin policor në Luboten të Shkupit. “Për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprave penale, trafikim me mallra me akcizë dhe mashtrim doganor,...

ASH: Qytetarët keqtrajtohen me metoda të Luftës së Dytë Botërore në Luboten

para 7 muajve - Albeu

Aleanca për Shqiptarët ka reaguar ndaj aksionit policor sot në fshatin Luboten të Shkupit. Sipas kësaj partie, Qeveria me masa të pas Luftës së dytë botërore në Luboten . Të drejtën për jetë ta jep Zoti...

Aksioni në Luboten, Policia Financiare: Presim mirëkuptim nga qytetarët

para 7 muajve - Tetova Sot

Për shkak të dyshimeve për kryerjen e veprës penale trafik me mall akcize dhe mashtrim doganor, Policia Financiare në bashkëpunim me Ministrinë e Punëve të Brendshme po realizon aksion policor në Luboten...

Detaje nga aksioni policor në Lubeten

para 7 muajve - Alsat-M

Në Luboten dhe në disa pjesë të Shkupit Policia Financiare ka filluar aksion në lidhje me duhanin. MPB vetëm asiston. Janë kapur disa tonë duhan, makina për përpunim të duhanit, një pushke, etj. Për momentin...

Luboteni’, Imeri: Banorët janë të revoltuar, shpresojmë të mos eskalojë situata

para 7 muajve - Aktuale

Kryetari i Bashkësisë Lokale të fshatit Luboten, Rexhep Imeri, ka deklaruar se aksioni i policisë ka filluar nga ora 5.30 e mëngjesit. Sipas tij, banorët e fshatit, mbijetojnë falë kultivimit të bostanit...

Banorët e fshatit Luboten bllokojnë rrugën!

para 7 muajve - RTV 21

Aksion policor në Luboten po zhvillohet me urdhër të policisë Financiare Një aksion policor po zhvillohet që në orët e hershme të mëngjesit në fshatin Luboten të Shkupit. Sipas informacioneve aksioni nga...

ASH: Qeveria me masa të pas Luftës së dytë botërore në Luboten

para 7 muajve - Tetova Sot

Të drejtën për jetë ta jep Zoti dhe ta mohon Qeveria, kjo është situata aktuale në fshatin Luboten. Është i papranueshëm reagimi forcave policore ushtarake në fshatin Luboten, duke ua mohuar të drejtën...

Banorët e fshatit Luboten bllokojnë rrugën!

para 7 muajve - TV21

Një aksion policor po zhvillohet që në orët e hershme të mëngjesit në fshatin Luboten të Shkupit. Sipas informacioneve aksioni nga forcat e policisë është duke u zhvilluar për shkak të duhanit dhe kontrabandës...

ASH reagon për aksionin policor në Luboten të Shkupit

para 7 muajve - Ina

Aleanca për Shqiptarët ka reaguar ndaj aksionit policor sot në fshatin Luboten të Shkupit. Sipas kësaj partie, Qeveria me masa të pas Luftës së dytë botërore në Luboten. “Të drejtën për jetë ta jep Zoti...

ASH: Qeveria me masa të pas luftës së dytë botërore në LUBOTEN

para 7 muajve - Medial

Të drejtën për jetë ta jep Zoti dhe ta mohon Qeveria, kjo është situata aktuale në fshatin Luboten. Kështu thonë në reagimin e tyre nga Aleanca për Shqiptarët për aksionin policor në Luboten. “ Është i...

POLICIA FINANCIARE: Presim mirëkuptim nga qytetarët

para 7 muajve - Medial

Për shkak të dyshimeve për kryerjen e veprës penale trafik me mall akcize dhe mashtrim doganor, Policia financiare në bashkëpunim me Ministrinë e Punëve të Brendshme po realizon aksion policor në Luboten...

Policia financiare: Ja pse u ndërmorr aksioni në Luboten

para 7 muajve - Shprehja.com

Policia financiare është deklaruar sot lidhur me aksionin policor në Luboten të Shkupit. “Për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprave penale, trafikim me mallra me akcizë dhe mashtrim doganor,...

Policia me duhanin e konfiskuar është larguar nga fshati i Lubotenit

para 7 muajve - Lajm

Aksioni i policisë filloi nga ora 5.30 të mëngjesit, me urdhër të policisë financiare. Është kërkuar duhan dhe makinat për përpunimin e duhanit. Sipas policisë financiare janë hetuar dyshimet për kontrabandë...

Banorët e LUBOTENIT të revoltuar: Vetë ZAEVI na tha punojeni duhanin

para 7 muajve - Derveni

Banorët e Luboteni janë shprehur të revoltuar nga aksioni i sotëm policor. Sipas tyre policia është dashur nga ata në mënyrë të qetë të kërkoj makinat për përpunimin e duhanit dhe jo me dhunë. Sipas tyre...

Kreu i fshatit të Lubotenit flet për Shenja: Banorët janë të revoltuar, shpresojmë të mos eskalojë situata

para 7 muajve - Ina

Kryetari i Bashkësisë Lokale të fshatit Luboten, Rexhep Imeri, ka deklaruar se aksioni i policisë ka filluar nga ora 5.30 e mëngjesit. Sipas tij, banorët e fshatit, mbijetojnë falë kultivimit të bostanit...

Policia financiare: Ja pse u ndërmorr aksioni në Luboten

para 7 muajve - Ina

Policia financiare është deklaruar sot lidhur me aksionin policor në Luboten të Shkupit. “Për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprave penale, trafikim me mallra me akcizë dhe mashtrim doganor,...

Kryetari i Bashkësisë Lokale porosi Zaevit: Kërkoni falje banorëve dhe kthejeni duhanin!

para 7 muajve - Lajm

Kryetari i Bashkësisë Lokale të Lubetenit, Rexhep Imeri, dërgoi një porosi për kryeministrin Zoran Zaev dhe ministrin e Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski. Ai tha se kur ishte nevoja për ta ndihmuar...

Policia me duhanin e konfiskuar është larguar nga fshati i Lubotenit

para 7 muajve - Shenja

Aksioni i policisë filloi nga ora 5.30 të mëngjesit, me urdhër të policisë financiare. Është kërkuar duhan dhe makinat për përpunimin e duhanit. Sipas policisë financiare janë hetuar dyshimet për kontrabandë...

Banorët e fshatit Luboten bllokojn rrugën!

para 7 muajve - TV21

Një aksion policor po zhvillohet që në orët e hershme të mëngjesit në fshatin Luboten të Shkupit. Sipas informacioneve aksioni nga forcat e policisë ka filluar në orët e hershme të mëngjesit dhe është...

Kryetari i bashkësisë lokale porosi Zaevit: Kërkoni falje banorëve dhe kthejeni duhanin!

para 7 muajve - Tetova Sot

Kryetari i Bashkësisë Lokale të Lubetenit, Rexhep Imeri, dërgoi një porosi për kryeministrin Zoran Zaev dhe ministrin e Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski. Ai tha se kur ishte nevoja për ta ndihmuar...

Banorët e LUBOTENIT të revoltuar: Vetë ZAEVI na tha punojeni duhanin!

para 7 muajve - Medial

Banorët e Luboteni janë shprehur të revoltuar nga aksioni i sotëm policor. Sipas tyre policia është dashur nga ata në mënyrë të qetë të kërkoj makinat për përpunimin e duhanit dhe jo me dhunë. Sipas tyre...

Policia financiare ka zhvilluar aksion në fshatin Luboten të Shkupit

para 7 muajve - Portalb

Policia Financiare sot në mëgjes ka zhvilluar aksion policor në fshatin Luboten të Shkupit, konfirmojnë për Portalb.mk nga MPB. Jo-zyrtarisht, mediat shkruajnë se aksioni është zhvilluar për shkak të duhanit...

Kryetari i Bashkësisë Lokale porosi Zaevit: Kërkoni falje banorëve dhe kthejeni duhanin!

para 7 muajve - Shenja

Kryetari i Bashkësisë Lokale të Lubetenit, Rexhep Imeri, dërgoi një porosi për kryeministrin Zoran Zaev dhe ministrin e Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski. Ai tha se kur ishte nevoja për ta ndihmuar...

Detaje nga aksioni policor në Lubeten

para 7 muajve - Aktuale

Në Luboten dhe në disa pjesë të Shkupit Policia Financiare ka filluar aksion në lidhje me duhanin. MPB vetëm asiston. Janë kapur disa tonë duhan, makina për përpunim të duhanit, një pushke, etj. Për momentin...

Banori i Lubotenit: Vet ministri i bujqësisë na tha se mund të mbjellim, dëshirojnë të na largojnë nga këtu

para 7 muajve - Shenja

Banori i Lubotenit, Alil Rexhepovski, deklaroi se polici në mëngjes ka hyrë në shtëpinë e tij, duke thyer derën dhe kanë marrë gjithë duhanin e kultivuar. Ai tha se duhanin e ka mbjellur me gjithë familjen...

Aksioni i policisë në Shkup, deputeti shqiptar: Të sqarohet policia, aksioni spektakël i panevojshëm

para 7 muajve - Arbresh

Sot në orët e para të mëngjesit është zhvilluar një aksion i madh policor. Sipas informacioneve të para nga tereni mendohet se aksioni është duke u zhvilluar për shkak të duhanit dhe kontrabandës së paligjshme....

Banorët e Lubotenit të revoltuar: Vetë Zaevi na tha punojeni duhanin!

para 7 muajve - Aktuale

Banorët e Luboteni janë shprehur të revoltuar nga aksioni i sotëm policor. Sipas tyre policia është dashur nga ata në mënyrë të qetë të kërkoj makinat për përpunimin e duhanit dhe jo me dhunë. Sipas tyre...

Aksion policor në LUBOTEN me urdhër të policisë financiare

para 7 muajve - Medial

Ende është duke u zhvilluar aksioni policor në Luboten të Shkupit. Nga SPB Shkup për TV SHENJA, thanë se aksioni policor është i policisë financiare i mbështetur nga MPB. Pas përfundimit të aksionit pritet...

Aksion i madh policor në Luboten të Shkupit

para 7 muajve - Zhurnal

Shkup, 25 qershor, zhurnal.mk – Në orët e para të mëngjesit është zhvilluar një aksion i madh policor, aksioni mësohet të jetë në fshatin Luboten të Shkupit. Sipas informacioneve të para nga tereni mendohet...

Aksion i madh policor në Luboten të Shkupit

para 7 muajve - Alsat-M

Në orët e para të mëngjesit është zhvilluar një aksion i madh policor, aksioni mësohet të jetë  në fshatin Luboten të Shkupit. Sipas informacioneve të para nga tereni  mendohet se aksioni është duke u...

Grubi: Policia Financiare të tregojë pse hyri në Luboten t’i shqetësojë shqiptarët

para 7 muajve - Fakti Ditor

Deputiti i BDI-së, Artan Grubi kërkon nga Policia Financiare të tregojë se pse ka hyrë në Luboten dhe ti shqetësojë shqiptarët. “Policia finansiare duhet të sqaron dhe arsyeton në bazë të cilave vlerësime...

Aksion policor në Luboten

para 7 muajve - Aktuale

Ende është duke u zhvilluar aksioni policor në Luboten të Shkupit. Nga SPB Shkup për TV SHENJA, thanë se aksioni policor është i policisë financiare i mbështetur nga MPB. Pas përfundimit të aksionit pritet...

ASH reagon për aksionin policor në Luboten të Shkupit

para 7 muajve - AlbPortali

Aleanca për Shqiptarët ka reaguar ndaj aksionit policor sot në fshatin Luboten të Shkupit. Sipas kësaj partie, Qeveria me masa të pas Luftës së dytë botërore në Luboten. “Të drejtën për jetë ta jep Zoti...

ASH reagon për aksionin policor në Luboten të Shkupit

para 7 muajve - Fakti Ditor

Aleanca për Shqiptarët ka reaguar ndaj aksionit policor sot në fshatin Luboten të Shkupit. Sipas kësaj partie, Qeveria me masa të pas Luftës së dytë botërore në Luboten. “Të drejtën për jetë ta jep Zoti...

Ja deklarata e kryetarit të komunës së Butelit për aksionin e sotëm në Luboten

para 7 muajve - Fakti Ditor

Kryetari i komunës së Butelit Velimir Smilevski tha se për aksionin policor ai është njoftuar nga banorët e Butelit. “Kemi vërtetuar se aksionin policor është duke e udhëhequr policia financiare për grumbullimin...

Luboten, policia konfiskon duhanin

para 7 muajve - Tetova Sot

Në Luboten të Shkupit akoma po vazhdon aksioni policorë, për momentin policia po konfiskon duhanin e grumbulluar. Loading...

Aksion i madh policor në Luboten të Shkupit

para 7 muajve - Ina

Në orët e para të mëngjesit është zhvilluar një aksion i madh policor, aksioni mësohet të jetë në fshatin Luboten të Shkupit. Sipas informacioneve të para nga tereni mendohet se aksioni është duke u zhvilluar...

BESA: Mos është aksioni policorë në LUBOTEN për të mbuluar dështimin e “fshesës” së Qeverisë!

para 7 muajve - AlbPortali

“Për fat të keq sot banorëve të Lubotenit ju rikthyen pamjet e ngjashme nga masakra e kryer në vitin 2001, ku me arsenal të njëjtë ushtarak policia hyri në këtë fshat. Kjo pamje e shëmtuar nga ana e Qeverisë...

Pamje nga aksioni në Luboten, është konfiskuar sasi e madhe e duhanit

para 7 muajve - Republika

Në aksionin e sotëm policor të organizuar nga Policia Financiare në bashkëpunim me Ministrinë e Punëve të Brendshme, forca të njësive speciale në fshatin Luboten të Shkupit, kanë konfiskuar sasi të konsiderueshme...

BESA: Mos është aksioni policorë në LUBOTEN për të mbuluar dështimin e “fshesës” së Qeverisë!

para 7 muajve - Fakti Ditor

“Për fat të keq sot banorëve të Lubotenit ju rikthyen pamjet e ngjashme nga masakra e kryer në vitin 2001, ku me arsenal të njëjtë ushtarak policia hyri në këtë fshat. Kjo pamje e shëmtuar nga ana e Qeverisë...

Aksioni në Luboten, Policia Financiare: Presim mirëkuptim nga qytetarët

para 7 muajve - AlbPortali

Për shkak të dyshimeve për kryerjen e veprës penale trafik me mall akcize dhe mashtrim doganor, Policia Financiare në bashkëpunim me Ministrinë e Punëve të Brendshme po realizon aksion policor në Luboten...

Aksioni në Luboten, Policia Financiare: Presim mirëkuptim nga qytetarët

para 7 muajve - Republika

Për shkak të dyshimeve për kryerjen e veprës penale trafik me mall akcize dhe mashtrim doganor, Policia Financiare në bashkëpunim me Ministrinë e Punëve të Brendshme po realizon aksion policor në Luboten...

Lëvizja BESA: Mos është aksioni policor në Luboten për të mbuluar dështimin e “fshesës” së Qeverisë

para 7 muajve - Tetova Sot

Për fat të keq sot banorëve të Lubotenit ju rikthyen pamjet e ngjajshme nga masakra e kryer në vitin 2001, ku me arsenal të njëjtë ushtarak policia hyri në këtë fshat. Kjo pamje e shëmtuar nga ana e Qeverisë...

Luboten, policia konfiskon duhanin

para 7 muajve - Lajm

Në Luboten të Shkupit akoma po vazhdon aksioni policorë, për momentin policia po konfiskon duhanin e grumbulluar.

Policia financiare: Ja pse u ndërmorr aksioni në Luboten

para 7 muajve - Fakti Ditor

Policia financiare është deklaruar sot lidhur me aksionin policor në Luboten të Shkupit. “Për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprave penale, trafikim me mallra me akcizë dhe mashtrim doganor,...

Aksioni në Lubeten, Smilevski: Për një kohë të shkurt do të merr fund golgota e qytetarëve

para 7 muajve - Tetova Sot

Në Luboten dhe në disa pjesë të Shkupit Policia Financiare ka filluar aksion në lidhje me duhanin. Nga Policia Financiare thonë se aksioni po kryhet për shkak të dyshimeve për kryerjen e veprës penale...

Luboteni’, Imeri: Banorët janë të revoltuar, shpresojmë të mos eskalojë situata

para 7 muajve - Tetova Sot

Kryetari i Bashkësisë Lokale të fshatit Luboten, Rexhep Imeri, ka deklaruar se aksioni i policisë ka filluar nga ora 5.30 e mëngjesit. Sipas tij, banorët e fshatit, mbijetojnë falë kultivimit të bostanit...

Aksioni policorë në Luboten, reagon edhe partia e Kasamit

para 7 muajve - Flaka

“Për fat të keq sot banorëve të Lubotenit ju rikthyen pamjet e ngjajshme nga masakra e kryer në vitin 2001, ku me arsenal të njëjtë ushtarak policia hyri në këtë fshat. Kjo pamje e shëmtuar nga ana e Qeverisë...

Lëvizja BESA: Mos është aksioni policorë në Luboten për të mbuluar dështimin e “fshesës” së Qeverisë

para 7 muajve - Lajm

“Për fat të keq sot banorëve të Lubotenit ju rikthyen pamjet e ngjajshme nga masakra e kryer në vitin 2001, ku me arsenal të njëjtë ushtarak policia hyri në këtë fshat. Kjo pamje e shëmtuar nga ana e Qeverisë...

Në Luboten është konfiskuar sasi e madhe e duhanit

para 7 muajve - Arbresh

Në aksionin e sotëm policor të organizuar nga Policia Financiare në bashkëpunim me Ministrinë e Punëve të Brendshme, forca të njësive speciale në fshatin Luboten të Shkupit, kanë konfiskuar sasi të konsiderueshme...

Kryetari i Butelit: Jam i bindur se duhani nuk është jolegal, por i punuar tërë vitin

para 7 muajve - Lajm

Kryetari i komunës së Butelit Velimir Smilevski tha se për aksionin policor ai është njoftuar nga banorët e Butelit. “Kemi vërtetuar se aksionin policor është duke e udhëhequr policia financiare për grumbullimin...

Luboteni’, Imeri: Banorët janë të revoltuar, shpresojmë të mos eskalojë situata

para 7 muajve - Fakti Ditor

Kryetari i Bashkësisë Lokale të fshatit Luboten, Rexhep Imeri, ka deklaruar se aksioni i policisë ka filluar nga ora 5.30 e mëngjesit. Sipas tij, banorët e fshatit, mbijetojnë falë kultivimit të bostanit...

Partia e Selës reagon për aksionin policor në Luboten

para 7 muajve - Flaka

Të drejtën për jetë ta jep Zoti dhe ta mohon Qeveria, kjo është situata aktuale në fshatin Luboten. Është i papranueshëm reagimi forcave policore ushtarake në fshatin Luboten, duke ua mohuar të drejtën...

Aksioni policor, Policia financiare: Presin mirëkuptim nga qytetarët

para 7 muajve - Flaka

Për shkak të dyshimeve për kryerjen e veprës penale trafik me mall akcize dhe mashtrim doganor, Policia financiare në bashkëpunim me Ministrinë e Punëve të Brendshme po realizon aksion policor në Luboten...

Zhurnal: “Abaz Gjuka” thuaj Ali Ahmetit të mos lejon Luboteni, dhe fshatërat tjera rreth Kumanovës të malltretohen

para 7 muajve - Lajm

Aksionet policore në vendbanimet shqiptare tanimë si duket janë bërë “traditë” në Maqedoninë e Veriut. Sot në orët e para të mëngjesit është zhvilluar një aksion i madh policor në fshatin Luboten të Shkupit,...

Kryetari i Butelit: Jam i bindur se duhani nuk është jolegal, por i punuar tërë vitin

para 7 muajve - Shenja

Kryetari i komunës së Butelit Velimir Smilevski tha se për aksionin policor ai është njoftuar nga banorët e Butelit. “Kemi vërtetuar se aksionin policor është duke e udhëhequr policia financiare për grumbullimin...

Aksioni policor, Smilevski: Për shkurt kohë do të merr fund golgota e qytetarëve

para 7 muajve - Flaka

Në Luboten dhe në disa pjesë të Shkupit Policia Financiare ka filluar aksion në lidhje me duhanin. Nga Policia Financiare thonë se aksioni po kryhet për shkak të dyshimeve për kryerjen e veprës penale...

Kreu i fshatit të Lubotenit: Banorët janë të revoltuar, shpresojmë të mos eskalojë situata

para 7 muajve - InfoShqip

Kryetari i Bashkësisë Lokale të fshatit Luboten, Rexhep Imeri ka deklaruar për TV Shenja se aksioni i policisë ka filluar nga ora 5.30 e mëngjesit. Sipas tij, banorët e fshatit, mbijetojnë falë kultivimit...

ASH: Qeveria me masa të pas Luftës së dytë botërore në Luboten

para 7 muajve - Lajm

Të drejtën për jetë ta jep Zoti dhe ta mohon Qeveria, kjo është situata aktuale në fshatin Luboten. Është i papranueshëm reagimi forcave policore ushtarake në fshatin Luboten, duke ua mohuar të drejtën...

Aleanca për Shqiptarët: Qeveria me masa të pas Luftës së dytë botërore në Luboten

para 7 muajve - Shenja

Të drejtën për jetë ta jep Zoti dhe ta mohon Qeveria, kjo është situata aktuale në fshatin Luboten. Kështu thonë në reagimin e tyre nga Aleanca për Shqiptarët për aksionin policor në Luboten. “ Është i...

Kreu i fshatit të Lubotenit: Banorët janë të revoltuar, shpresojmë të mos eskalojë situata

para 7 muajve - Lajm

Kryetari i Bashkësisë Lokale të fshatit Luboten, Rexhep Imeri ka deklaruar për TV Shenja se aksioni i policisë ka filluar nga ora 5.30 e mëngjesit. Sipas tij, banorët e fshatit, mbijetojnë falë kultivimit...

Aksioni në Lubeten, Policia Financiare: Presim mirëkuptim nga qytetarët

para 7 muajve - Lajm

Për shkak të dyshimeve për kryerjen e veprës penale trafik me mall akcize dhe mashtrim doganor, Policia Financiare në bashkëpunim me Ministrinë e Punëve të Brendshme po realizon aksion policor në Luboten...

Policia financiare: Në Lubeten hetojmë kontrabandë, qytetarët ta lejnë policinë ta kryej detyrën

para 7 muajve - Shenja

Policia financiare ka dalë me njoftim lidhur me aksionin e madh policor që sot po zhvillohet prej mëngjesit në fshatin Lubeten të Shkupit. Siç njofton Policia financiare, raporton SHENJA, po hetohen dyshimet...

Banorët e Lubotenit të revoltuar: Vetë Zaevi na tha punojeni duhanin!

para 7 muajve - Tetova Sot

Banorët e Luboteni janë shprehur të revoltuar nga aksioni i sotëm policor. Sipas tyre policia është dashur nga ata në mënyrë të qetë të kërkoj makinat për përpunimin e duhanit dhe jo me dhunë. Sipas tyre...

Kryetari i Bashkësisë Lokale të Lubetenit: Banorët janë të revoltuar, shpresojmë të mos eskalojë situata

para 7 muajve - Shenja

Kryetari i Bashkësisë Lokale të fshatit Luboten, Rexhep Imeri, ka deklaruar se aksioni i policisë ka filluar nga ora 5.30 e mëngjesit. Sipas tij, banorët e fshatit, mbijetojnë falë kultivimit të bostanit...

Banorët e Lubotenit bllokojnë fshatin me traktor, nuk e japin duhanin

para 7 muajve - Lajm

Banorët e Lubotenit të Shkupit që prej mëngjesit u rrethuan nga forcat policore, kanë bllokuar daljen e policisë në shenjë revolte për konfiskimin e duhanit, raporton SHENJA . Banorët kanë vendosur në...

Partitë opozitare shqiptare reagojnë kundër aksionit policor në Luboten

para 7 muajve - Fakti Ditor

Partitë opozitare shqiptare Lëvizja Besa dhe Aleanca për Shqiptarët kanë reaguar ndaj aksionit të policisë financiare për konfiskimin e duhani në fshatin Luboten të Shkupit. Në reagimin e Lëvizjes Besa...

Banorët e Lubotenit bllokojnë fshatin me traktor, nuk e japin duhanin

para 7 muajve - Shenja

Banorët e Lubotenit të Shkupit që prej mëngjesit u rrethuan nga forcat policore, kanë bllokuar daljen e policisë në shenjë revolte për konfiskimin e duhanit, raporton SHENJA. Banorët kanë vendosur në rrugë...

Banorët e Lubotenit të revoltuar: Vetë Zaevi na tha punojeni duhanin!

para 7 muajve - Shenja

Banorët e Luboteni janë shprehur të revoltuar nga aksioni i sotëm policor. Sipas tyre policia është dashur nga ata në mënyrë të qetë të kërkoj makinat për përpunimin e duhanit dhe jo me dhunë. Sipas tyre...

Lëvizja BESA: Mos është aksioni policor në Luboten për të mbuluar dështimin e “fshesës” së Qeverisë

para 7 muajve - Arbresh

Lëvizja BESA, ka reaguar pas aksionit të Policia Financiare në bashkëpunim me Ministrinë e Punëve të Brendshme në Luboten. Parmës një reagimi, kjo Lëvizje ka thënë se për fat të keq sot banorëve të Lubotenit...

Aksion i madh policor në Luboten të Shkupit

para 7 muajve - InfoShqip

Në orët e para të mëngjesit është zhvilluar një aksion i madh policor, aksioni mësohet të jetë në fshatin Luboten të Shkupit. Sipas informacioneve të para nga tereni mendohet se aksioni është duke u zhvilluar...

Aksionin policor në Luboten me urdhër të policisë financiare

para 7 muajve - Shenja

Ende është duke u zhvilluar aksioni policor në Luboten të Shkupit. Nga SPB Shkup për TV SHENJA, thanë se aksioni policor është i policisë financiare i mbështetur nga MPB. Pas përfundimit të aksionit pritet...

Koment: “Abaz Gjuka” thuaj Ali Ahmetit të mos lejon Luboteni, dhe fshatërat tjera rreth Kumanovës të malltretohen

para 7 muajve - Fakti Ditor

Aksionet policore në vendbanimet shqiptare tanimë si duket janë bërë “traditë” në Maqedoninë e Veriut. Sot në orët e para të mëngjesit është zhvilluar një aksion i madh policor në fshatin Luboten të Shkupit,...

Aksion i madh policor në Luboten të Shkupit

para 7 muajve - Lajm

Në orët e para të mëngjesit është zhvilluar një aksion i madh policor, aksioni mësohet të jetë  në fshatin Luboten të Shkupit. Sipas informacioneve të para nga tereni  mendohet se aksioni është duke u...

Aksion i madh policor në Luboten të Shkupit

para 7 muajve - Tetova Sot

Në orët e para të mëngjesit është zhvilluar një aksion i madh policor, aksioni mësohet të jetë  në fshatin Luboten të Shkupit. Sipas informacioneve të para nga tereni  mendohet se aksioni është duke u...

Në Luboten të Shkupit është duke u zhvilluar një aksion i madh policor

para 7 muajve - Flaka

Në fshatin Luboten të Shkupit që në orët e para të mëngjesit është duke u zhvilluar një aksion i madh policor, raporton SHENJA. Sipas informacioneve duhani thuhet të jetë shkak i këtij aksioni policor....

Banorët e Lubotenit të revoltuar: Vetë Zaevi na tha punojeni duhanin!

para 7 muajve - Republika

Banorët e Luboteni janë shprehur të revoltuar nga aksioni i sotëm policor. Sipas tyre policia është dashur nga ata në mënyrë të qetë të kërkoj makinat për përpunimin e duhanit dhe jo me dhunë. Sipas tyre...

Aksion i madh policor në Luboten

para 7 muajve - Shenja

Në fshatin Luboten të Shkupit që në orët e para të mëngjesit është duke u zhvilluar një aksion i madh policor, raporton SHENJA. Sipas informacioneve duhani thuhet të jetë shkak i këtij aksioni policor....

Aksioni në Lubeten, Policia Financiare: Presim mirëkuptim nga qytetarët

para 7 muajve - AlbPortali

Për shkak të dyshimeve për kryerjen e veprës penale trafik me mall akcize dhe mashtrim doganor, Policia Financiare në bashkëpunim me Ministrinë e Punëve të Brendshme po realizon aksion policor. Nga Policia...

BANORËT E LUBOTENIT TË REVOLTUAR: VETË ZAEVI NA THA PUNOJENI DUHANIN!

para 7 muajve - Fakti Ditor

Banorët e Luboteni janë shprehur të revoltuar nga aksioni i sotëm policor. Sipas tyre policia është dashur nga ata në mënyrë të qetë të kërkoj makinat për përpunimin e duhanit dhe jo me dhunë. Sipas tyre...

BANORËT E LUBOTENIT TË REVOLTUAR: VETË ZAEVI NA THA PUNOJENI DUHANIN!

para 7 muajve - AlbPortali

Banorët e Luboteni janë shprehur të revoltuar nga aksioni i sotëm policor. Sipas tyre policia është dashur nga ata në mënyrë të qetë të kërkoj makinat për përpunimin e duhanit dhe jo me dhunë. Sipas tyre...

Aksion policor në Luboten të Shkupit

para 7 muajve - Arbresh

Në fshatin Luboten të Shkupit që në orët e para të mëngjesit është duke u zhvilluar një aksion i madh policor. Sipas informacioneve duhani thuhet të jetë shkak i këtij aksioni policor. Pritet edhe konfirmim...

Aksion policor në Luboten të Shkupit

para 7 muajve - Republika

Në fshatin Luboten të Shkupit që në orët e para të mëngjesit është duke u zhvilluar një aksion i madh policor, raporton TV Shenja. Sipas informacioneve duhani thuhet të jetë shkak i këtij aksioni policor. Pritet...

Aksion policor në Luboten të Shkupit

para 7 muajve - AlbPortali

Në fshatin Luboten të Shkupit që në orët e para të mëngjesit është duke u zhvilluar një aksion i madh policor, raporton TV Shenja. Sipas informacioneve duhani thuhet të jetë shkak i këtij aksioni policor....

Aksion policor në Luboten të Shkupit

para 7 muajve - Fakti Ditor

Në fshatin Luboten të Shkupit që në orët e para të mëngjesit është duke u zhvilluar një aksion i madh policor, raporton TV Shenja. Sipas informacioneve duhani thuhet të jetë shkak i këtij aksioni policor....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK