http://kariera.mk

Zaev do të shkarkojë 200 funksionarë

më 6.2019 - Shprehja

Kryeministri Zaev në një intervistë në TV Sitel ka sqaruar pozitën e ministrit që financave që e ka marrë si dhe ndryshimet që pritet t’i bëj nëpër pozita të ndryshme. ‘Nderë dhe përgjegjësi për mua është...

Zaev do të shkarkojë 200 funksionarë

më 6.2019 - Ina

Kryeministri Zaev në një intervistë në TV Sitel ka sqaruar pozitën e ministrit që financave që e ka marrë si dhe ndryshimet që pritet t’i bëj nëpër pozita të ndryshme. ‘Nderë dhe përgjegjësi për mua është...

Zaev do të shkarkojë 200 funksionarë

më 6.2019 - Aktuale

Kryeministri Zaev në një intervistë të fundit ka sqaruar pozitën e ministrit që financave që e ka marrë si dhe ndryshimet që pritet t’i bëj nëpër pozita të ndryshme. ‘Nderë dhe përgjegjësi për mua është...

Zaev do të shkarkojë 200 funksionarë

më 6.2019 - Zhurnal

Shkup, 25 qershor – Kryeministri Zaev në një intervistë të fundit ka sqaruar pozitën e ministrit që financave që e ka marrë si dhe ndryshimet që pritet t’i bëj nëpër pozita të ndryshme. ‘Nderë dhe përgjegjësi për...

Zaev do të shkarkojë 200 funksionarë

më 6.2019 - Tetova1

Kryeministri Zaev në një intervistë të fundit ka sqaruar pozitën e ministrit që financave që e ka marrë si dhe ndryshimet që pritet t’i bëj nëpër pozita të ndryshme. ‘Nderë dhe përgjegjësi për mua është...

Ekspertët: Funksioni i dyfishtë i Zaev nuk është i rastësishëm

më 6.2019 - Flaka

A përgatit Kryeministri terren për një pozitë ministrore në qeverinë e Përzhinës nëse bëhet fjalë për zgjedhje të parakohshme? Sipas modelit të rënë dakord nga partitë, kryeministri në rastin e një qeverie...

Zaev do të shkarkojë 200 funksionarë

më 6.2019 - InfoShqip

Kryeministri Zaev në një intervistë të fundit ka sqaruar pozitën e ministrit që financave që e ka marrë si dhe ndryshimet që pritet t’i bëj nëpër pozita të ndryshme. ‘Nderë dhe përgjegjësi për mua është...

Ja pse u largua ministri i Financave Dragan Tevdovski

më 6.2019 - Flaka

Kryeministri Zoran Zaev në një intervistë për Tv Sitel rreth ndryshimit të Ministrit të Financave Dragan Tevdovski tha se arsyeja e vetme është hyrja e tij në këtë Ministri, dhe jo pakënaqësia me punën...

Zaev do të shkarkojë 200 funksionarë

më 6.2019 - Lajm

Kryeministri Zaev në një intervistë të fundit ka sqaruar pozitën e ministrit që financave që e ka marrë si dhe ndryshimet që pritet t’i bëj nëpër pozita të ndryshme. ‘Nderë dhe përgjegjësi për mua është...

Zaev do të shkarkojë 200 funksionarë

më 6.2019 - Flaka

Kryeministri Zaev në një intervistë të fundit ka sqaruar pozitën e ministrit që financave që e ka marrë si dhe ndryshimet që pritet t’i bëj nëpër pozita të ndryshme. ‘Nderë dhe përgjegjësi për mua është...

Zaev do të shkarkojë 200 funksionarë

më 6.2019 - Tetova Sot

Kryeministri Zaev në një intervistë të fundit ka sqaruar pozitën e ministrit që financave që e ka marrë si dhe ndryshimet që pritet t’i bëj nëpër pozita të ndryshme. ‘Nderë dhe përgjegjësi për mua është...

Zaev do të shkarkojë 200 funksionarë

më 6.2019 - AlbPortali

Kryeministri Zaev në një intervistë të fundit ka sqaruar pozitën e ministrit që financave që e ka marrë si dhe ndryshimet që pritet t’i bëj nëpër pozita të ndryshme. ‘Nderë dhe përgjegjësi për mua është...

Zaev do të shkarkojë 200 funksionarë

më 6.2019 - Fakti Ditor

Kryeministri Zaev në një intervistë të fundit ka sqaruar pozitën e ministrit që financave që e ka marrë si dhe ndryshimet që pritet t’i bëj nëpër pozita të ndryshme. ‘Nderë dhe përgjegjësi për mua është...

A do të mund ti thotë jo ministri Zaev kryeministrit Zaev?

më 6.2019 - Flaka

A do të jetë Zaev më shumë kryeministër apo roje e thesarit të shtetit ?! A do ta ketë kabinetin në Ilindenska nr. 2 ose në ndërtesën e financave ?! Sa orë do të jetë kryeministër dhe sa ministër i financave?...

EKSPERTËT: Formatimi, asgjë nga ndryshimet e paralajmëruara

më 6.2019 - Medial

Ekspertët vlerësojnë se propozimet e kryeministrit Zoran Zaev në kuadër të rikonstruimit të Qeverisë, nuk plotësojnë pritjet e qytetarëve të shprehura përmes zgjedhjeve presidenciale. Sipas tyre, Zaev...

Ekspertët: Formatimi, asgjë nga ndryshimet e paralajmëruara

më 6.2019 - Tetova Sot

Ekspertët vlerësojnë se propozimet e kryeministrit Zoran Zaev në kuadër të rikonstruimit të Qeverisë, nuk plotësojnë pritjet e qytetarëve të shprehura përmes zgjedhjeve presidenciale. Sipas tyre, Zaev...

Ekspertët: Formatimi, asgjë nga ndryshimet e paralajmëruara

më 6.2019 - Alsat-M

Ekspertët vlerësojnë se propozimet e kryeministrit Zoran Zaev në kuadër të rikonstruimit të Qeverisë, nuk plotësojnë pritjet e qytetarëve të shprehura përmes zgjedhjeve presidenciale. Sipas tyre, Zaev...

Ekspertët: Formatimi, asgjë nga ndryshimet e paralajmëruara

më 6.2019 - Lajm

Ekspertët vlerësojnë se propozimet e kryeministrit Zoran Zaev në kuadër të rikonstruimit të Qeverisë, nuk plotësojnë pritjet e qytetarëve të shprehura përmes zgjedhjeve presidenciale. Sipas tyre, Zaev...

Ministrat e rinj do të votohen të mërkurën, Zaevi si ministër i Financave – problematike

më 6.2019 - Portalb

Për të mërkurën, 26 qershor 2019, në ora 11:00 është caktuar seanca e Kuvendit të Republikës së Maqedonisë së Veriut (RMV) ku pritet të votohet propozimi i ministrave të rinj , të cilët u përfshinë në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK