http://kariera.mk

Cila është e vërteta rreth rrezatimit 5G?

më 7.2019 - Insajderi

Megjithatë, në disa vende, të tilla si Zvicra dhe Kina, publiku ka shprehur shqetësimin për rrezatimin e stacioneve bazë. Të gjitha objektet natyrore lëshojnë rrezatim elektromagnetik, duke përfshirë dritën...

Cila është e vërteta rreth rrezatimit 5G?

më 7.2019 - Flaka

Duke vënë në përdorim tregtar, shërbimet 5G do të bëhen pjesë e jetës sonë të përditshme. Megjithatë, në disa vende, të tilla si Zvicra dhe Kina, publiku ka shprehur shqetësimin për rrezatimin e stacioneve...

Cila është e vërteta rreth rrezatimit 5G?

më 7.2019 - Gazeta Observer

Duke vënë në përdorim tregtar, shërbimet 5G do të bëhen pjesë e jetës sonë të përditshme. Megjithatë, në disa vende, të tilla si Zvicra dhe Kina, publiku ka shprehur shqetësimin për rrezatimin e stacioneve...

Cila është e vërteta rreth rrezatimit 5 G

më 7.2019 - Fol

Duke vënë në përdorim tregtar, shërbimet 5G do të bëhen pjesë e jetës sonë të përditshme. Megjithatë, në disa vende, të tilla si Zvicra dhe Kina, publiku ka shprehur shqetësimin për rrezatimin e stacioneve...

​Cila është e vërteta rreth rrezatimit 5G?

më 7.2019 - Arbresh

Duke vënë në përdorim tregtar, shërbimet 5G do të bëhen pjesë e jetës sonë të përditshme. Megjithatë, në disa vende, të tilla si Zvicra dhe Kina, publiku ka shprehur shqetësimin për rrezatimin e stacioneve...

Cila është e vërteta rreth rrezatimit 5G?

më 7.2019 - Gazeta e re

Duke vënë në përdorim tregtar, shërbimet 5G do të bëhen pjesë e jetës sonë të përditshme. Megjithatë, në disa vende, të tilla si Zvicra dhe Kina, publiku ka shprehur shqetësimin për rrezatimin e stacioneve...

Cila është e vërteta rreth rrezatimit 5G?

më 7.2019 - KosovaPress

Megjithatë, në disa vende, të tilla si Zvicra dhe Kina, publiku ka shprehur shqetësimin për rrezatimin e stacioneve bazë. Të gjitha objektet natyrore lëshojnë rrezatim elektromagnetik, duke përfshirë dritën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK