http://kariera.mk

Aksion sekret i Policisë shqiptare – 1324 kubik kanabis gati për tu mbjellë, 3 në pranga

para 3 muajve - Insajderi

Polica e Bulqizës ka finalizuar operacionin policor “Ballenjë-2019” gjatë të cilit janë sekuestruar armë zjarri, municion luftarak, kubik ku ishin kultivuar fara cannabis sativa dhe bazë materiale që do...

Arrestohen 3 persona që do kultivonin 1324 kubikë kanabis

para 3 muajve - Opinion

Tre persona që po përpiqeshin të kultivonin kanabis në Martanesh kanë rënë në prangat e policisë në kuadër të operacionit “Ballenjë-2019”. Të arrestuarit në flagrancë janë A.Ll, 26 vjeç, banues në Mirditë,...

Po mbillnin fidanët e kanabisit, arrestohen 3 persona në Bulqizë

para 3 muajve - Albeu

Policia e Bulqizës ka sekuestruar një mijë rrënjë kanabis. Finalizimi i operacionit policor "Ballenjë-2019" çoi në pranga 3 persona, pasi dyshohet se e kishin kultivuar kanabisin me kubikë dhe më pas e...

Po përgatiteshin për të mbjellë kanabis, policia arreston në flagrancë 3 persona

para 3 muajve - Top Channel

Tre persona që po përgatiteshin për të kultivuar bimë narkotike janë arrestuar në flagrancë nga Policia e Bulqizës. Në pranga kanë rënë shtetasit: A.Ll, 26 vjeç, banues në Mirditë. K.H,  25 vjeç, banues...

Po përgatisnin mbjelljen e 1324 rrënjë kanabis, në pranga 3 persona

para 3 muajve - Shekulli

Tre persona janë arrestuar më flagrancë nga Policia e Bulqizës pasi po përgatiteshin për të kultivuar bimë narkotike. Sipas informacioneve nga policia, në pranga kanë rënë shtetasit: A.Ll, 26 vjeç, banues...

Kapen 3 persona që po pergatisnin mbjelljen e kanabisit në Martanesh

para 3 muajve - Vizion Plus

Bulqizë, operacioni “Ballenjë-2019” vë në pranga 3 persona për kultivim lënde narkotike 3 persona u arrestuan nga Policia e Bulqizës me akuzën e kultivimit të bimëve narkotike. Këta shtetas, po përgatiteshin...

ak.sioni sekret/ 1324 kubik kanabis gati për tu mbjellë, 3 në pranga

para 3 muajve - Medial

Polica e Bulqizës ka finalizuar operacionin policor “Ballenjë-2019” gjatë të cilit janë sekuestruar armë zjarri, municion luftarak, kubik ku ishin kultivuar fara cannabis sativa dhe bazë materiale që do...

Aksioni sekret/ 1324 kubik kanabis gati për tu mbjellë, 3 në pranga

para 3 muajve - BalkanWeb

Polica e Bulqizës ka finalizuar operacionin policor “Ballenjë-2019” gjatë të cilit janë sekuestruar armë zjarri, municion luftarak, kubik ku ishin kultivuar fara cannabis sativa dhe bazë materiale që...

Sekestrohen 1 mijë rrënjë kanabis në Bulqizë, tre persona në pranga (Detajet ku ishte mbjellë)

para 3 muajve - Sot News

Një sasi prej një mijë rrënjesh kanabis janë sekuestruar ditën e sotme në Bulqizë.Policia bën me dije se në pranga kanë rënë tre persona, të cilët dyshohet të kenë kultivuar kanabisin. Fillimisht, bima...

Kishin mbjellë 1 mijë rrënjë kanabis, tre persona në pranga në Bulqizë

para 3 muajve - Sot News

Një sasi prej një mijë rrënjesh kanabis janë sekuestruar ditën e sotme në Bulqizë. Policia bën me dije se në pranga kanë rënë tre persona, të cilët dyshohet të kenë kultivuar kanabisin. Fillimisht, bima...

Sekuestrohen 1 mijë rrënjë kanabis, 3 persona në pranga

para 3 muajve - Koha Jone

Një mijë rrënjë kanabis janë sekuestruar në Bulqizë nga Policia. 3 persona janë arrestuar, pasi dyshohet se kishin kultivuar kanabisin me kubikë dhe më pas e kishin çuar në një zonë të pyllëzuar për ta...

Po përgatiteshin për të mbjellë kanabis, policia arreston në flagrancë 3 persona

para 3 muajve - Arbresh

Tre persona që po përgatiteshin për të kultivuar bimë narkotike janë arrestuar në flagrancë nga Policia e Bulqizës. Në pranga kanë rënë shtetasit: A.Ll, 26 vjeç, banues në Mirditë. K.H, 25 vjeç, banues...

Sekuestrohen 1 mijë rrënjë kanabis, 3 persona në pranga

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Një mijë rrënjë kanabis janë sekuestruar në Bulqizë nga Policia. 3 persona janë arrestuar, pasi dyshohet se kishin kultivuar kanabisin me kubikë dhe më pas e kishin çuar në një zonë të pyllëzuar për ta...

Kubikë më kanabis në Selenicë, në pranga 2 persona

para 3 muajve - Top Channel

Shërbimet e Policisë Selenicë, në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative, kanë goditur një tjetër tentativë për kultivim të bimëve narkotike, ku gjatë kontrollit në territorin e  fshatit...

Asgjësohen bimë narkotike në Shushicë, pranga dy vlonjatëve

para 3 muajve - BalkanWeb

Policia e Vlorës ka asgjësuar këtë të martë një numër të konsiderueshëm bimësh narkotike, ndërsa ka vënë në pranga dy persona, të cilët dyshohen si përgjegjës. Sipas policisë, sasi e drogës së mbjellë...

Vlorë, goditet rast tjetër i kultivimit të drogës, 2 në pranga

para 3 muajve - BalkanWeb

Policia e Vlorës njofton një tjetër goditje të kultivimit të lëndëve narkotike. Uniformat blu të qytetit bregdetar shprehen se janë arrestuar 2 persona për trafik droge në fshatin Vërmik të Selenicës....

Vazhdon kultivimi i kanabisit në jug, policia asgjëson 150 rrënjë

para 3 muajve - Koha Jone

Mesa duket kultivimi i kanabisit në jug të vendit vazhdon ende. Ditën e sotme Policia e Vlorës ka arrestuar dy persona në flagrancë dhe ka sekuestruar 150 rrënjë kanabis për ti asgjësuar. Dy personat e...

Kultivuan kanabis, arrestohen dy persona në Vlorë

para 3 muajve - Vizion Plus

Policia e Vlorës ka goditur një rast të kultivimit të bimëve narkotike, nga ku dy persona u arrestuan. Shtetasit e arrestuar janë B.M., 59 vjeç dhe B.B., 58 vjeç, të dy banues në fshatin Mekat. Këta dy...

Vazhdon kultivimi i kanabisit në jug, policia asgjëson 150 rrënjë

para 3 muajve - Opinion

Mesa duket kultivimi i kanabisit në jug të vendit vazhdon ende. Ditën e sotme Policia e Vlorës ka arrestuar dy persona në flagrancë dhe ka sekuestruar 150 rrënjë kanabis për ti asgjësuar. Dy personat e...

Vlorë/ Policia asgjëson bimë narkotike, në pranga dy kultivuesit

para 3 muajve - Shekulli

Disa bimë narkotike janë asgjësuar nga Policia e Vlorës në fshatin Mekat, Njësia Administrative Shushicë dhe ka vënë në pranga kultivuesit e tyre. Ndërkaq, policia bën me dije se “të arrestuarit janë shtetasit...

Vlorë, goditet rast tjetër i kultivimit të drogës, 2 në pranga

para 3 muajve - Arbresh

Policia e Vlorës njofton një tjetër goditje të kultivimit të lëndëve narkotike. Uniformat blu të qytetit bregdetar shprehen se janë arrestuar 2 persona për trafik droge në fshatin Vërmik të Selenicës....

LAJM I FUNDIT/ Kultivonin ‘mall’, kapen 2 autorët në Vlorë

para 3 muajve - LajmiFundit

Në vijim të kontrollit të territorit për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike, Policia e Vlorës asgjëson disa bimë narkotike dhe vë në pranga kultivuesit e tyre. Seksioni i Krimeve pranë Komisariatit...

Vlorë/ Arrestohen dy persona, kultivonin kanabis

para 3 muajve - Gazeta Telegraf

Mesa duket kultivimi i kanabisit në jug të vendit vazhdon ende. Ditën e sotme Policia e Vlorës ka arrestuar dy persona në flagrancë dhe ka sekuestruar 150 rrënjë kanabis për ti asgjësuar. Dy personat e...

Asgjësohen disa bimë narkotike në Vlorë, kultivuesit në pranga

para 3 muajve - Arbresh

Policia e Vlorës ka asgjësuar disa bimë narkotike në fshatin Mekat, Njësia Administrative Shushicë dhe ka vënë në pranga kultivuesit e tyre. Policia bën me dije se “të arrestuarit janë shtetasit B.M.,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK